deiwx

Koks geriausias drifto geimas?

Rekomenduojami pranešimai

joa grand turizmo neralus zhaidas

yep kas tiesa tai tiesa,gali pereiti visus zaidimus,gali vienus pamirsti kitus ilgai prisimint,bet GT4 niekad nepereisi,nepamirsi ir neatsibos,man jis toks atrodo nuo pat pirmos dalies,gal kad esu toks auto fanas,bet GT serija visa nereali,geriausias racing ever,o del drifto tai ant GT3 buvo biski idomiau,gal lengviau padriftint,bet ir su 4 dalim galima,jei tik neuzsidedi racing amortiku 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gt4 vieno dalyko man truko-greicio pojucio.Nu bet jei vaziuoji su kokia masina kuris turi 600ag,tada jauciasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gt4 vieno dalyko man truko-greicio pojucio.Nu bet jei vaziuoji su kokia masina kuris turi 600ag,tada jauciasi.

gal greicio ir truksta kazkiek pojucio,bet 600 hp tai jau perdaug,man tai su tokiu tiunigu jau neidomu vaziuot,pagal masina aisku kiekvienai skirtingai bet va kokie 350 - 500 pats tas graziai vaziuot,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gera ant GT4 driftuot gerai su nissan silvia is HKS tiuningo 8) galit youtube paziuret kaip su ja waro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet nera gran turismo4 pritajkytas driftui as pvz pasigedau sankabos kurios nera o ji labai reikalinga uzkelti apsukas iki maksimumo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet nera gran turismo4 pritajkytas driftui as pvz pasigedau sankabos kurios nera o ji labai reikalinga uzkelti apsukas iki maksimumo

o kuriam zaidime yra sankaba?? GT4 gali persimest pats i zemesne pavara,ir tada uzsikelia tos apsukos tik reik moket

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad Colin Mcrea Drift tik ant PC, Xbox ir PS3... :) labai patiko kai ant pc losiau...

Ne į temą

Dirt o ne Drift

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip driftui yra atskiri zaidimai sukurti,aisku ne simuliatoriai o grynos arkados bet jie buvo kurti butent driftui

Tokyo Extreme Racing Drift,Drift Racer: Kaido Battle,Initial-D

bet tokius gali zaisti tik japonai ir kai kurie lietuviai :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.