Rekomenduojami pranešimai

MLB The Show 21

MLB The Show 21

  • Platformos

    • Xbox One
    • PlayStation 4
    • PlayStation 5
    • Xbox Series X|S
  • Kūrėjas

    • San Diego Studio
    • PlayStation Studios
  • Leidėjas

    • Sony Interactive Entertainment America
    • MLB Advanced Media
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Sony San Diego's baseball franchise returns for the 2021 MLB season. For the first time, it is also available on Xbox platforms.

MLB The Show 21

Apie žaidimą

Sony San Diego's baseball franchise returns for the 2021 MLB season. For the first time, it is also available on Xbox platforms.

Nuotraukos


Citata

Experience faster, deeper and more intense moment-to-moment match action on the field, with a variety of game modes for all you rookie players and returning seasoned vets.
• Lead your Ballplayer to Road to the Show and Diamond Dynasty glory as a two-way star.
• Enjoy updates to Franchise and March to October modes which empower you to better make decisions for the future of your club.
• Face your friends on PS4™ or PS5™ XSX or XONE with cross-platform play*
• Play as all-new Legends.

32fb42b0-361e-4f31-a204-0aeb8e175283.jpg

0332d3d7-7f8d-4474-855d-e8ffab325fd2.png

468748d2-3763-48f2-b765-b94f3afb305b.jpg

Yra zaidzianciu, bandziusiu gyvenime Beisbola? Bent jau as tai ant Zilitonines konsoles.. Ar tai Segos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas aš esu prieš 8-10 metu maždaug žaidžiau profesionaliai už 1 Lietuvos klubą, bei Lietuvos rinktinę. Esu daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionas. Esu žaidęs ir amerikoje viename turnyre kur su klubu turejome pakvietimą :) geri seni laikai, dabar tik senas bezdalius patapau ir apleidau ?? šiaip mlb žaidimas labai neblogas esu turėjęs 2017 lyg ir metu :))

Dar tokią knygą turiu, kažkur ir savo foto rašyčiau ? čia aprašyta istorija Lt bei taisyklės.

3BC601C6-C3DB-4916-B117-3618E1C9138E.jpeg

Redagavo Eiviokas
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice. Smagu, kad pasidalinai sia istorija. ? Cia ne kazkam uz konsoles rankenos sedeti ir vadinti save profesionalu.  :D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.