Džekeris

A Plague Tale: Requiem

Rekomenduojami pranešimai

Va tai ginčai , lyg yra skirtumas AA , ar AAA, čia jum ne batareika, į konsolę ar kompą tiks bile koks a kiekis ?? 

A šiaip jei jau savinikas didelė ir turtinga firma, tai ką , negali mažiau a sukurt ?

A jei jamant šitą žaidą konkrečiai , tai iš to kiek mačiau anonsuose, tai viskas man ten su ta grafika labai gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavėluotai pasižiūrėjau extended gameplay treileri. Galiu pasakyti kad patiko, netgi labai. Kaip ir nieko naujo, visos mechanikos absoliučiai matytos, bet norisi žaist už Amelija, kažkuom tai jis įtraukia. Ir pasikartosiu ji jau čia neatrodo tokia bejėgė kaip pirmoje dalyje. Agresyvesnis stilius pradeda kažkuom tai priminti netgi Elly iš TLOU 2. Grafika akivaizdžiai pagerėjo, bet reikia dar polishinti, nes net žiūrint treileri matosi reguliarus fps dropai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leidėjas Focus Enterteiment ir kūrėjai Asobo paskelbė kad žaidimas "goes gold". Iki relizo liko dar pilni du mėnesiai (18.10) Šaunuolai, šiu nuolat atidėliojamu relizų laiku tai maloni išimtis, be to ir žaidimas panašu bus neblogas?

 

sm.2.750.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 11 minučių, gedunex parašė:

Gotham Knights irgi tapo auksiniu.

irgi geros žinios. Apie Dead Space remake ko tais mažai girdėt. Tikios padarys laiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip,  žaidžiat kas nors šitą ? Kaip įspūdžiai ? Man tai nepatinka kad nepraėjus ir 2 metam naujos kartos konsoles vėl grįžo prie 4K30fps naujose žaidimuose, tegu jie ir įspūdingai atrodo, bet vistiek imho turi būti 60fps mode kas nori. Ką galvojat ?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Mano galva šiam žaidimui nebūtinas 60fps, kadangi žaidimas nėra greito veiksmo.
O va pvz Gotham Knights 30fps ir nebus performance mode, va čia jau liūdna, nes žaidimas yra greito veiksmo na ir masiškai atšaukinėjami pre-order vien dėl 30fps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, Džekeris parašė:

Mano galva šiam žaidimui nebūtinas 60fps, kadangi žaidimas nėra greito veiksmo.

Na, aš pagaunu tą mintį, kad normaliam gameplay gali užtekti, galu gale amžių amžiais taip buvo su konsolem, BET tiesiog noriu pasakyti kad ši karta ir buvo pozicionuojama kaip galu gale galinti duoti 4K (nesvarbu chekerboard, upskailing iš 1440p), bet 60 fps. Mano galva tiesiog turi būt naujose žaidimuose 60fps mode pasirinkimas. Nori žaidi 30fps quality, nenori 60 (ar arti to) performance. Tiesiog pavojinga tendencija vėl grįžti vien prie 30 fps, o tą tendencija jau matosi. Dar dadėsiu - visai nenoriu kad sugalvotu 60fps palikti tik middle age upgraidui (o apie tokį dalyką vėl sklando intensyvios kalbos), o jus su "senom" konsolem jau kaip nors...        

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plague Tale: Requiem gavo 60 fps PS5/SeriesX patch'a

 

 

a_plague_tale.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.