Rekomenduojami pranešimai

Leidėjas: THQ Nordic

Kūrėjas: Haemimont Games (žinoma pagal Survival Mars)

Platforma: kol kas tik PC, Steam

Žanras: turnd based strategy, role playing.

THQ Nordic anonsavo 3 kultinės Jagged Alliance dalį. Jagged Alliance 3 veiksmas vystisis išgalvotoje Grand Chien šalyje, turtingoje resursais ir politinemis problemomis, kuria žaidėjo komandai ir teks spręsti. Žaidėjui Jagged Alliance 3 siūlo sudaryti savo samdinių komanda (kiekvienas su savo istorija ir "tarakonais" galvoje) bei pradėti šalies narpliojimą bei jos problemų sprendimą vystant ir auginant savo komandą. Kovos vyks turn based režime, žadama turtinga istorija ir netikėtumai. Žaidimas kol kas anonsuotas tik PC (Steam jau yra puslapis). Numatoma išleidimo data dar neskelbiama.

 

00d6dc7c87fed64ac7f61b4136afec2b.png

8bbda2c0235635f1a99cc87ce273a0d7.png

8e1a436549792de44d8cdde6cedbadc5.png

53b973965d940764ccaa3e775a42c9d5.png

83c8bee9709e02fbd294a8b0097c2e81.png

98b3a3ad06b235098f435502b22faab7.png

888d387332fea56ece963364a7368c50.png

3336bb99bc4b6b904004811dd6668946.png

4889cbd8418ad501944e6935c1741a42.png

b7100b4bc2db164063e36bf3e3672b69.png

d378ad6ff81366c6d8136ec25927e4c3.png

e604f488bfc52210dc0ffbafaec2d926.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu jau gana senai  rode kad ji kuria... ir tada neatrode stebuklingai, o dabar isvis... na bet kam xcom patiko tai sitas tiks.. jei jis tik iseis laiku 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu perėjęs XCOM 2 dalį, patiko. Kol kas žaisti naujų tokių žaidimų neturiu galimybės, PC atiduotas sūnui. Galiu tik naujienas talpint? Kaip man, tai atrodo normaliai, visų jų grafika būna panaši.

Atsimenu senais laikais žiauriai patiko toks Incubation: Time is runnig out (piratinis aišku). Ten tai buvo žaidimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na XCOM nezaides, bet kazkuri Jagged Alliance dali esu gal puse zaidimo prazaides. Visai nieko buvo, gameplay primine Commandos zaidimus (pirmus du perzaides). Net Jagged Alliance Online kazkuriam laikui buvau uzsikabines (aisku, mires geimas jau). Bet dabartinis "Jagged Alliance 3" gameplay ir pati estetika man asmeniskai kazkaip.. nelabai atrodo vertas demesio :P.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaiciau senai senai zurnala popierini kur buvo rase apie JA 2 dali pries jos isejima dar tik , tai buvo na labai senai jau... 3 dalis ... na ok pasipelnyt is vardo  matosi nori . o kas ten tokio jau ? kaip ir nieko .. kuo toliau tuo labiau pasens isvis visa tai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, scalman parašė:

o kas ten tokio jau ? kaip ir nieko .. kuo toliau tuo labiau pasens isvis visa tai. 

Supranti, kai kurios koncepcijos būna nemirtingos, geras pavyzdys yra Civilization serijos žaidimai. Na nepasens jis niekuomet, bet čia aišku priklauso nuo kiekvieno skonio. Kitas net ir nepradėtu žaist. Aš pvz. kai noriu žaisdamas tikrai pailsėt, be įtampos, be nieko, iki šiol įsijungiu V Civilizaciją ir dar vyno taurę įsipilu...gerai veža

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 minutę, Javelin parašė:

Supranti, kai kurios koncepcijos būna nemirtingos, geras pavyzdys yra Civilization serijos žaidimai. Na nepasens jis niekuomet, bet čia aišku priklauso nuo kiekvieno skonio. Kitas net ir nepradėtu žaist. Aš pvz. kai noriu žaisdamas tikrai pailsėt, be įtampos, be nieko, iki šiol įsijungiu V Civilizaciją ir dar vyno taurę įsipilu...gerai veža

na as nemaciau JA 3 nieko ten JA realiai... jis pasens todel kad jau paseno iki isleidimo ... cia tipo ..hei tau patiko x com ? ziu naujas JA 3 .... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JA3 buvo atšauktas kiek pamenu, o dabar atgaivino? Jis dar 2007 buvo anonsuotas... tai šiai dienai žaidimas tikrai pasenęs bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.