DevoL

Philips DVD+R

Rekomenduojami pranešimai

Em... Šiaip kiek skaičiau Verbaitimus vsi dėl to geriausius pripažino :) (rusai) ;}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tu skaityk ka nori ir tegul jie pripazysta ka nori bet tai nereiske kad philips blogai ir i juos blogai isirasineja viskas;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lievai skaito philips dvd dl , is kokio 20 karto tik pasileidzia grajus , todel db tik i verbatim ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lievai skaito philips dvd dl , is kokio 20 karto tik pasileidzia grajus , todel db tik i verbatim ;]

jei tu cia apie tai kai ikisi diska ir open tray raso, tai cia ne disko kalte o lazerio kaitimo problema, jis iesko informacijos diske kur ji nepradeta rasyt. man nuo to padeda isjungus palaikyt kokias 5 min xboxa;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pas manęs Verbaitim nebebuvo pardoj, tai paėmiau 2 Philipsus, žiūrėsim kas per biesas :D Dabar Lost Planet kepu :D

 

Papildyta po 2 val. 59 min. 44 sek.:

 

Išburninau. Jo Philips nieko blogo, sorry ką čia apie juos sakiau, daugiau nešnekėsiu nepabandęs :D Tai va, akdangis pas mus Verbaitimai kainuoja 14lt o Philipsai 9lt tai ga paimsiu Philipsus (nebent aš čia pataikiau nupirkt) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.