Džekeris

The Last of Us Part II Remastered

Rekomenduojami pranešimai

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II

  • Platformos

    • PlayStation 4
    • PlayStation 5
  • Kūrėjas

    • Naughty Dog, Inc.
  • Leidėjas

    • Sony Interactive Entertainment America
    • Game Source Entertainment
  • Temos

    • Horror
    • Post-Apocalyptic
    • Adult
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Ellie and Joel are back in The Last of Us Part II, which takes place five years after the events of the first game.

The Last of Us Part II

Apie žaidimą

Ellie and Joel are back in The Last of Us Part II, which takes place five years after the events of the first game.

Aprašymas

The Last of Us 2 is a stealth action adventure game with a heavy focus on story.

Nuotraukos


@Džekeris, na viską papasakojai, net nėra ką pridurt:))

Bet dar pridėsiu kad tarp naujienų bus "No Return" režimas, kuriame atsitiktine tvarka ir ne tik su pagrindiniais Game Personažais bus galima pereiti savotiška išgyvenimo ir kovų maratoną. (kiek suprantu atsitiktine tvarka vis skirtinga).

Iš techninės puses quality režime palaikys nativinį 4K, performance 60 fps rekonstrukcija iš 1440p. Pilnas Dulasens galimybių palaikymas.  Supratau kad bus apskritai kiek pagerinta grafika bei tekstūros. Man tai svarbiausiais dalykas kad nėra lupikavimo, už kuklią 10e sumą galima bus atsinaujinti ir iš naujo pereiti ši šedevrą.

P. S. Klausyk o Alan Wake 2 nėra temos ar aš tiesiog neradau ? Nes nuostabus žaidimas, man jis Game of the Year. Jeigu nėra, reikėtu

sm.the-last_1.800.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Taip, No Return rėžimas bus rogue-like tipažo, tai kas kart naujas mapas sugeneruojamas taip pat būs iškirpti iš pagrindinio žaidimo leveliai, "Lost Levels"

P.S Galvojau AW2 tema yra, klaida ištaisyta ir tema jau sukurta.
Jeigu ne BG3 tai AW2 būtų laimėjęs TGA GOTY, aš to ir norėčiau, kad AW2 laimėtų, bet BG3 manau laimės tą GOTY.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.