Džekeris

The Game Awards 2023

Rekomenduojami pranešimai

Artėja didžiausia geimerių šventė kurios metu ne tik bus nominuojami žaidimai ir išrinktas metų žaidimas, bet ir bus anonsuoti dar niekur nepaskelbti nauji žaidimai.

Kokių žaidimų anonsų tikitės be jau keiksmažodžiu tapusio GTA VI? :D 

F-03eQRbEAAarSs?format=jpg&name=4096x409

Balsuoti čia: https://www.thegameawards.com/nominees

Renginio transliacija prasidės iš gruodžio 7d. į gruodžio 8d. 02:30 Lietuvos laiku.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Counter-Strike 3 😆

O jei rimčiau galėtų dar kokį RE serijos žaidimą anonsuoti. Labai patiko seni RE remake'ai, kur valdymas ir kamera senoviški. Na ir laukčiau daugiau vaizdų ir info apie Silent Hill naujus žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prabalsavau. Daugiausiai už AW2 kur buvo galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Aš sakyčiau jau laikas DmC 6 anonsuoti būtų, tada gerai būtų dar pamatyti pragmata nes neaišku ką ten jie gamina bet teaseris užkabino.
Final Fantasy IX remake būtų rojus man, nes originalą esu perėjęs n kartų ir jis man iki dabar yra vienas geriausių FF serijoje.

Būtų bomba pamatyti daugiau iš Marvel's Wolverine bei kokio nors Marvel's Daredevil ar Marvel's The Punisher anonsą :D 
Na pasvajojau o dabar laukime renginio :D

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksliai, Final Fantasy IX remake. Čia būtų unreal. Man irgi vienas nerealiausių žaidimų kokį tik esu žaidęs. Graži istorija. Po Steam HD upscale'o būtų labai fainai remake'as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik vis laukiu Monster hunter 6 anonso. Net neaišku ar čia bus kas nors apie tai, bet tikėtis galima. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2023-11-30 20:54, Džekeris parašė:

@Impaler Aš sakyčiau jau laikas DmC 6 anonsuoti būtų, tada gerai būtų dar pamatyti pragmata nes neaišku ką ten jie gamina bet teaseris užkabino.
Final Fantasy IX remake būtų rojus man, nes originalą esu perėjęs n kartų ir jis man iki dabar yra vienas geriausių FF serijoje.

Būtų bomba pamatyti daugiau iš Marvel's Wolverine bei kokio nors Marvel's Daredevil ar Marvel's The Punisher anonsą :D 
Na pasvajojau o dabar laukime renginio :D

Hmm, biški gėda, bet FF serijos nesu žaidęs. FF IX reikia pabandyti, jeigu tokios rimtos rekomendacijos. Pragmata naujienų laukiu pats. Anonsavo ir kažkaip tai tyla. Apie Silent Hill 2 dar norėčiau ką nors išgirsti.

P. S. AW2 galėtu laimėt😎👍  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tikriausiai dėl meškos. Nemėgstu CRPG, nes nesugebu perprasti jų sistemų, bet gal kažkada kai nukris kaina išbandysiu BG3. Tiesa, kiek girdėjau valdymas su pulteliu nėra pats geriausias.

Redagavo airidas20th

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.