Shliuzas

End of Eternity a.k.a. Resonance of Fate

Rekomenduojami pranešimai

Taigi zaidimo Demo versija jau yra JAP PSN ,kaip tik siunciu ,ismeginsiu gameplay, o cia naujas treileris

 

 

Demo tiesiog nerealiai gera..wou !!!! vaiksciojau po tuos pacius kambarius bent kelsi kartus ,bandziau visokias taktikas...tikrai yra ka pamastyt ne vien tik knopkes spaudyt....gali tikrai sugalvot tokiu ejimu kad priesas neturi jokiu sansu islikti gyvas..tiesiog WOU !!!!!!! man FFXIII demo ta nebuvo tokia idomi kaip sita..tokia svieziena...idomiai sugalvota kovos..judesiai kaip geram japonu action filme...na jau tapo labai laukiamu....o demo tikrai dar ne karta sulosiu...norisi pasilevelint biski daugiau .. :mellow:

Turiu sutikti , sis zaidimas tikra svieziena, kazkas naujo , nors kovos sistema primena siektiek Valkyria Chronicles, bet tai vienas is retu jrpg kur nera jokiu burtu ir kardu , vien tik saunamieji ginklai. Kovos labai stilingos , tas skraidyms ir saudymas tikrai veza , strategijos variantu taipat daug. Demo tikrai itrauke , is minusu galima butu pamineti gan silpnoka grafika ir muzikini takeli, bet kovos ikarstyje tai nelabai pastebima. Zaidimas vienas is mano favoritu kitais metais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi bus galima daryti siek tiek customizacijos spalvom ir kostiumam

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lošiu pilną versiją, ir galiu tikrai pasakyt, kad žaidimas tikrai ne bet kam, tikrai nepalyginsi FF 13...Turbūt sunkiausias RPG kokį esu lošęs :D

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lošiu pilną versiją, ir galiu tikrai pasakyt, kad žaidimas tikrai ne bet kam, tikrai nepalyginsi FF 13...Turbūt sunkiausias RPG kokį esu lošęs :D

Ne į temą

ant boxo ? tikrai labai sunkus ? idomus? kiek disku ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ant boxo ? tikrai labai sunkus ? idomus? kiek disku ?

Ne į temą

Aha, ant xbox'o...Tikrai, kadangi reikia labai gerai pagalvot kaip priesa nukaut, ir apžvalgininkai teigė, kad žaidimas butent ir yra skirtas "Hardcore" JRPG fanams...Man asmeniškai, įdomu, yra miestai, npc ir istorija rimtesnė palyginus su FF 13, ne tokia melodramiška ar kaip čia geriau išsireiškus...1 diskas! Dėl to ir rašiausi išbandyt ir tiesa pasakius nenusivyliau. Tik įspėju kantybės reikia, nes šitame žaidime miršti...miršti ir dar kartą miršti. Ir mažiau mirsi tik tada kai suprasi subtilybes žaidimo, o tam laiko nemažai reikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Aha, ant xbox'o...Tikrai, kadangi reikia labai gerai pagalvot kaip priesa nukaut, ir apžvalgininkai teigė, kad žaidimas butent ir yra skirtas "Hardcore" JRPG fanams...Man asmeniškai, įdomu, yra miestai, npc ir istorija rimtesnė palyginus su FF 13, ne tokia melodramiška ar kaip čia geriau išsireiškus...1 diskas! Dėl to ir rašiausi išbandyt ir tiesa pasakius nenusivyliau. Tik įspėju kantybės reikia, nes šitame žaidime miršti...miršti ir dar kartą miršti. Ir mažiau mirsi tik tada kai suprasi subtilybes žaidimo, o tam laiko nemažai reikia :)

 

Ne į temą

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su situ zaidimu jie pataike kaip tik mano skoniui.. :) its damn good.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiu nesulaukiu kada ateis iš ebajaus :) FFXIII žiauriai nuvylė tai tikiuosi kitais RPG numalšint troškulį :) Apie šitą kol kas tik gerus atsiliepimus girdėjau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau zaidziu. Ou je, palyginus su ffxiii, tai zymiai sunkesnis. Neuztenka vien iksiuka spaudinet, reik pagalvot kaip strategiskai musius sulost, kad laimet.. Kol kas turiu 11hours gameplay, esu labai isitraukes ir susidomejes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.