Mindaugaz

My Brute

Rekomenduojami pranešimai

su tais xp ten nesamones

ir gaila kad tik nuo vieno pupil duoda xp.. damn as tris turiu :P

Jeigu pupil'ų kitas IP vis tiek tik nuo vieno duoda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pupil'ų kitas IP vis tiek tik nuo vieno duoda?

manau nuo kitu IP turetu duot.. as kolkas dar neisbandziau tai nuo vieno IP susikuriau savo brute, ir dar viean pupila jam kuris duoda xp, bei dar veina kuris jau nebeduoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kitu IP duota po 1XP, o siaip jei patys darot pupilus, tai kelkit ju leveli ir jum patiems prisides XP

Jei teisingai suprantau, tai tu sakai, kad pakėlus savo pupil'ų level'į ir tau pačiam pakils level'is?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. As taip padariau ir man siek tiek pakilo xp

Vienam pupil'ui pakėlus level'į man irgi XP davė, o kitam pakėlus, man nieko nepridėjo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, keistai cia irgi buna. Bet siaip man atrodo del to, kad is to pacio IP darai. Nes kiti zmones mano pupilais tapo. Tai jie pasikele leveli ir man uz juos abu pridejo XP, o as is savo IP tris pupilus padariau ir tik uz viena pridejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, keistai cia irgi buna. Bet siaip man atrodo del to, kad is to pacio IP darai. Nes kiti zmones mano pupilais tapo. Tai jie pasikele leveli ir man uz juos abu pridejo XP, o as is savo IP tris pupilus padariau ir tik uz viena pridejo.

Tai gal vienas kitą pa'pupil'inam? Tik kad šiandien jau visas kovas išnaudojau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tau pridejau viena pupil'a. Gali ir man pridet ir pakelt jo leveli iki 2. Aciu

P.S. Tavo pupilui jau beveik iki 3 pakeliau

Redagavo Lunatic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeliau pakelk ir tu.. kas dar noresit apsikeiskit rasykit cia beja butu idomu ar laimejot ar nelaimejot :first:

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazko pas mane nerodo, jog butum pakeles... Nu nieko gal dar parodys. Beje kazkodel negavau uz tave XP, tu uz mane gavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.