Mindaugaz

My Brute

Rekomenduojami pranešimai

Manai? Na jau velu...

Keista dar ir nuo slc1 negavau XP, kuris tika pries mane kovojo...

Redagavo Lunatic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

http://nourishingas.mybrute.com tikrai vienas su kitu pasikeiciam pupils ... mielai kiekvienam prisireginsiu..

 

Prisiregistravau: Lunatic

Bandziau tau padeti, kad tu laimetum, sukuriau Brut'a, jis buvo pirmo level'io, bet netycia pries tave laimejo, sorry... :first: Tikrai nenorejau tau blogo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea del pralaimejimo tai cia pz nieko nenuima nieko neduoda.. bet vat kad kasko ir tu ir lunatic i pupil prisijunge ir negaunu.. saip turiu kita 4lvl gal delto bet tas levais weapon tai sita pasirinkau gali but kad ip tasapts nros ir is kitu prie manes prisijungia vistiek neduoda.. kaskokia keista sistema...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kitu IP duota po 1XP, o siaip jei patys darot pupilus, tai kelkit ju leveli ir jum patiems prisides XP

jeigu turi kintanti IP tai gerai ir toks bairis suveiks

 

Jei teisingai suprantau, tai tu sakai, kad pakėlus savo pupil'ų level'į ir tau pačiam pakils level'is?

pakils EXP ne levelis nuo kiekvieno pupilo ("unikalaus" pupilo) leveli ogauni man atrodo po 1 EXP

 

 

Vienam pupil'ui pakėlus level'į man irgi XP davė, o kitam pakėlus, man nieko nepridėjo...

same IP.... one pupil to 1 ip

 

Jo, keistai cia irgi buna. Bet siaip man atrodo del to, kad is to pacio IP darai. Nes kiti zmones mano pupilais tapo. Tai jie pasikele leveli ir man uz juos abu pridejo XP, o as is savo IP tris pupilus padariau ir tik uz viena pridejo.

taip ir yra is esmes

 

 

Manai? Na jau velu...

Keista dar ir nuo slc1 negavau XP, kuris tika pries mane kovojo...

kai "kvieti i kova konkretu asmeni, tai man atrodo gauni tik jei esi pakvietes ir laimi, o gal negauni is vis is pakviestu kovu. na zinau kad jeigu gindamasis laimi tai tikrai nieko negausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip su viskuo dar galiu sutikti. Bet del paskutinio... Tai galetu padaryt, kad bent jau viena xp gauni, nes dabar nesamone siek tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau paaiškinti kaip aš suprantu tą sistemą... Jei kitas IP tau sukuria pupil'ą ir tu su tuo pupil'u pasikeli level'į, tai tada tu gauni XP, todėl vienas kitam galime prikurti pupil'ų. Aš kažkaip vakar truputį susipainiojau... Tai davai vienas kitam pakuriam, bus lengviau level'į keltis. Kas nelabai supranta: atsidarai user'į, kuriam nori sukurti pupil'ą, mano atveju - http://tsdr.mybrute.com/ - ir sukuri bet kokiu vardu brute'ą ir spaudi VALIDATE. Aš tada matau, kad turiu naują pupil'ą ir kai jam pakeliu levelį, pats gaunu XP... Taip pat XP duoda jei puolam vienas kitą, tai galit mane pulti, kol kas esu tik 4 level'io.

 

Jei ya kaip nors ne taip, pataisykit mane :thumbsup4:

 

Lunatic, sukūriau tau.

Nourishing, tau irgi.

Vytautasxp, ir tau.

slc, ir tau.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Outsider nors gavau pupils bet xp negavau neis vieno 3 turiu nevienas xp nedave.. sukuriau ir tau pupils bet ir tu negavai xp...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko gero vienu zodziu su situ online zaidimu. Geriau ateikit www.aq.com palost. Jei noresit rasykit man i PM
Redagavo Lunatic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Outsider nors gavau pupils bet xp negavau neis vieno 3 turiu nevienas xp nedave.. sukuriau ir tau pupils bet ir tu negavai xp...

Tai man atrodo XP gauni tik jei tam pupil'ui pakeli level'į. Bet matau už kažkurį vieną pupil'ą gavau XP, tai gal kas kažkiek pupil'ų duoda, na kas 5 kokius or something...

 

Keista, kad nėra jokių taisyklių ar paaiškinimų...

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerandu jame jokio idomumo. Uzsirasai varda, ir ziuri kaip pralaimi, nes kad laimeti, pats negali nieko padaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.