pijokelis23

Xbox 360 žaidimo įrašymo greitis

Rekomenduojami pranešimai

Nebutina, bet yra tikimybe, kad nepasileis zaidas, jei x'o dvd romas senas, dvd romas su kuriuo irasineji "levas" ir jei senas zaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox'as 2008 metų galo,dvd-romas nesuėjęs pagal mane ir žaidimas ,kad ir Fifa 09,tai galima būtų ant 8x ir turėtų pasileist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visada įrašinėjau ant 2,4x, tai pabosdavo biškį laukt. Bet kuo greičiau įrašinėji, tuo didesnė tikimybė, kad kažkas susifakins, ir blogai įsirašys. Na jei dvd romas ne kokių 5metų senumo, tai gal viskas ir norm bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek domejausi tai verbatimus siulo max 4x rasyt,o jei lievesni diskai tai tik 2.4x siaip pats visada rasau 2.6x nes 2.4x nepalaiko :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senas dvdromas net su 1x greiciu neirasydavo :rolleyes: ,o su naujuoju tai ant 4x rasau :D ,ant 8x bijau dar :D

Jei turi nauja dvdromas tai rasyk max greiciu :D

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pritariu Klubui, jau geriau palaukti valanda negu rizikuoti rasant dideliu greiciu kad neisirasys arba isirasys su klaidomis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

zmones jauni, nekantrus. daro durnas klaidas per ta skubejima. lai daro, po keliu sugaditu dvd supras kas ir kaip. veliau savo didele patirtim su kitais pasidalinti gales, ir taip is kartos is karta :rolleyes:
Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Lite-on DVD roomas, pats X 2008 12 gamintas, tai as galiu rasyt ir ant didelio greicio jo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Lite-on DVD roomas, pats X 2008 12 gamintas, tai as galiu rasyt ir ant didelio greicio jo ?

ka tu neturi kantrybes palaukt 40min, as nesuprantu kas tam jaunimui dartosi.

koks skirtumas koks tavo dvdromas ar naujas ar senas, vistiek turesi problemu rasydamas ant didesnio negu 2.4 greicio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka jus cia plurpiat , as jau gal 120 game issikepiau ant 8x, ir nei vieno blogo, jei rekorderi turit gera, pioneer... o graitis koks parasytas ant disko tuo ir kept, nes kas kuria ta diska tas zino, ten rimti inzinieriai paskaicuoja , ir pateikia duomenis... nebent acme kepat..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.