Shliuzas

Magna Carta 2

Rekomenduojami pranešimai

Pavadinimas : Magna Carta 2

Zanras : Korean RPG

Kurejas/Leidejas: SoftMax/Banpresto

Konsoles : Xbox360

Isleidimo data : 2009

 

Pirmoji sio zaidimo dalis buvo skirta PS2 ir mano atzvilgiu buvo nelabai tikusi , vien tik del tragiskos kovu sistemos , bet CG intarpai buvo pasakiski prilygstantys SE vyruku kuriniams. Kurejai patikino , kad kovu sistema buvo visiskai pakeista, o tai jau gerai , o kaip atrodo pats zaidimas matote screen'uose:

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu bus eng tai visai nieko :) btw.. kuo skirias JRPG NUO "K"RPG ?! cia gal kiekvienai valstybei pradesim dalint raides prie zanru

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu bus eng tai visai nieko :) btw.. kuo skirias JRPG NUO "K"RPG ?! cia gal kiekvienai valstybei pradesim dalint raides prie zanru

Ne į temą

Tuom ir skiriasi , kad JRPG yra japonu RPG , o cia - korejieciu. Aplamai i pirmasias raides pries 'RPG' gali ir nekreipti demesio , jei sunkiai gaudaisi. Jei atsiras kinieciu, taivanieciu ar kitu Rytu Azijos kureju 'RPG' , as taipat juos isskirsiu , nes manau skirtumas yra. Kitiem zanram priskirti valstybes ar regiono nera budinga, o RPG - taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonu, Korijiečių - koks skirtumas, visi jie siauraakiai (jokios rasistinės neapykantos ar panašei, tiesiog.). O žaidima stai nu manau kažkoks tų va Azijiečių crapp'as būs. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai azijieciu crapas :) ,na nesutikciau,man ir pirma dalis patiko,o cia atrodo bus dar geriau,kad tik neskirtu per daug demesio grafikai tai viskas butu ok manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geri screenshotai,traileris, laukiu butinai, jei bus nedaugiau 3 disku tai palosiu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman geri traileriai, man patiko, tokius žaidimus mėgstu ir tikrai laukiu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nieko geimas atrodo ,bet man kol aks visai patinka ir star ocean,pirmas jrpg kuris man tinka ant next gen :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.