unrixas

Ka patartumet psp ar xbox360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki planavau pirkti PSP bet pamaciau XBOX360 ir apsalau ;). Ka patartumete pirkti ? savo atsakymus pagriskit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tau svarbu grafika tai pirk xbox'a . Šiaip patarčiau pirkt psp, nes jo kaina mazesne ir yra universalesnis uz xbox'a. Ypač naudingas kelionėse tai filmui paziuret tai pazais arba muzikos paklausyt ;). Xbox'o neturejau tai negaliu aprašyt apie ji nieko ;) Šiaip pats žiurek pagal paskirtį jei tu žaisi vien namuose tai pirk box'a .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku xbox! cia net kalbos nera!

 

psp atrodo graziai, ir labai patraukliai, bet jis tau kita savaite jau atsibos, ir tu ieskosi kam ji parduot, tikrai ! visiem mano draugam tas pats. ir siaip ant psp labai retai iseina nauju graju.

 

o xbox360 zymiai geriau, beveik visi grajai iseina ant xbox360, tau tikrai neatsibos, sakau is patirties, atsichipini xbox ir grajus po 15lt perki..

 

tikrai tikrai patarciau xbox360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku xbox! cia net kalbos nera!

 

psp atrodo graziai, ir labai patraukliai, bet jis tau kita savaite jau atsibos, ir tu ieskosi kam ji parduot, tikrai ! visiem mano draugam tas pats. ir siaip ant psp labai retai iseina nauju graju.

 

o xbox360 zymiai geriau, beveik visi grajai iseina ant xbox360, tau tikrai neatsibos, sakau is patirties, atsichipini xbox ir grajus po 15lt perki..

 

tikrai tikrai patarciau xbox360

Visiskai pritariu, kad psp po savaites atsibos(man taip nutiko :whistling: ), tuolabiau dabar parduotuvese nera atrisamu

 

Visom keturiom patariu imti xbox 360, nes grafika geresne ir didesnis zaidu pasirinkimas.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau Xbox, nes jis turi tikrai geru zaidimu.O ant PSP jie retai iseina.

Redagavo dankratas
Sugebi nekist to savo PS3 cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nepradekit cia kliedet kas uz ka geresnis (x360 vs PS3) (kaip padare BABUANAS) nes gausit ispejimus.Yra oficiali tema ir eikit ten aiskintis.

 

Na o i tema siulu imt X360, turiu pats x360 ir PSP, galiu pasakyt kad PSP gan retai yra ijungiamas :whistling:

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma tik x360 - tai nextgen, pats apsalai - ka dar tau reikia bepasakyt? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma kad XboX 360 imk , turiu PSP ir XboX 360 ir psp ijungiu retai , tiktaip naujus isbandau ir tie greit pabosta, Negalvojus imk XboX 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku kad X360 Turėjas abi Konsoles esu 90% prie XBOX.

Ne į temą

Pas mane dabar geri konsolių kainų pasiulymai :thumbsup4: kiekis ribotas! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu PS fanas, bet siuo atveju geriau x360 pirkciau-psp geriau tik kai kur keliauji ir laika gali su juo praleist. o x360 zaisi ramioj vietoj (namie),ir aisku dazniau tektu juo zaisti nes gera grafika, zaidimai vis eina jam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu PS fanas, bet siuo atveju geriau x360 pirkciau-psp geriau tik kai kur keliauji ir laika gali su juo praleist. o x360 zaisi ramioj vietoj (namie),ir aisku dazniau tektu juo zaisti nes gera grafika, zaidimai vis eina jam

as zinok x'a ir i darba vezuosi ir pas draugus nusinesu, nera jis didelis i kuprine telpa :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zinok x'a ir i darba vezuosi ir pas draugus nusinesu, nera jis didelis i kuprine telpa :thumbsup4:

 

Ne į temą

Turbut geras tavo darbas, prie Tv sedet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zinok x'a ir i darba vezuosi ir pas draugus nusinesu, nera jis didelis i kuprine telpa :thumbsup4:

Khehem, šiaip PS irgi kuprinėn telpa jei ką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.