Rekomenduojami pranešimai

Nežinau ar visada, bet kiek pastebėjau jis tarp palapinių ir to narvo stovėdavo

nu jo jis turetu ten but jeigu eisi ten kaip draugelis ir siaip as su jais normaliuose santykiuose tipo, tiesiog atejau nuo kalnu puses,zirui campas,o ba visu iki vieno iskepiau ir deje dauguma islakste i gabalelius. ir nevienas is ju mesgaliu nera tas Canyopn Runner , teks kelt explosive lygi iki 50 blem kiek daug. kazkur as ji pakasiau gal ar i vandeni nuskrido nzn krc. nera jo ir viskas. beje neimanoma jei eini su Boonu juk ateit butu i legiono stovykla. ieskojau nete tipo raso kad paimk rakta nuo kuno..jo bet kuno tai nera..ir gyvu legiono neliko ten ne vieno.. :thumbsup4: idomu kas dabar mane nuplykdys pas ceasar jei visa stovykla iskepiau jau....hmm. pats plauksiu valtim gal... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo jis turetu ten but jeigu eisi ten kaip draugelis ir siaip as su jais normaliuose santykiuose tipo, tiesiog atejau nuo kalnu puses,zirui campas,o ba visu iki vieno iskepiau ir deje dauguma islakste i gabalelius. ir nevienas is ju mesgaliu nera tas Canyopn Runner , teks kelt explosive lygi iki 50 blem kiek daug. kazkur as ji pakasiau gal ar i vandeni nuskrido nzn krc. nera jo ir viskas. beje neimanoma jei eini su Boonu juk ateit butu i legiono stovykla. ieskojau nete tipo raso kad paimk rakta nuo kuno..jo bet kuno tai nera..ir gyvu legiono neliko ten ne vieno.. :thumbsup4: idomu kas dabar mane nuplykdys pas ceasar jei visa stovykla iskepiau jau....hmm. pats plauksiu valtim gal... :)

Būtent valtim ir plauksi :) tik nerodys kaip plauksi, tiesiog atsirasi ten. Gali ir su boonu vaikščiot legiono stovykloj. Apsirengi jų šarvus ir visi draugai, jeigu tik atsiranda koks raudonas (priešas) boonas juo pasirūpina :) ir vaikštai toliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent valtim ir plauksi :thumbsup4: tik nerodys kaip plauksi, tiesiog atsirasi ten. Gali ir su boonu vaikščiot legiono stovykloj. Apsirengi jų šarvus ir visi draugai, jeigu tik atsiranda koks raudonas (priešas) boonas juo pasirūpina :) ir vaikštai toliau :)

matai kur tu plauksi jei jau nera kam taves plukdyt, :) galiu kiek noriu kartu eit i ju stovykla ta juk niekas ne respawnina.. :) jau nera ne gyvos dvasios ten. teks paciam krauliais varyt iki ceasar, arba nevarysiu as pas ji. nu cia spoilas negerai ,bet man jis nepatiko visai,nei Housas reiks juos abu padet i vieta jauciu.o robotus perdaryt savo tikslam. vat gaila dingo zmogelis su raktais is ten ,to tai nesitikejau. bet koks geris buvo nuo kalno juos visus nest..ehhh..taip saldziai jei ten, bunas ju net nepamate is taip toli. labai gerai lvl pasikele bej su jais, ir siaip jie man nelimpa tai reik padet i vieta draugus.

kietai jautiesi siaip nueini kur nors o visi ten su armijoj didziausiom ir verkia kaip jiem sunku apsigint nuo legion, o tu vienas visus opa ir nuimi nuo vaizdo. o jie verks ir toliau... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai kur tu plauksi jei jau nera kam taves plukdyt, :thumbsup4: galiu kiek noriu kartu eit i ju stovykla ta juk niekas ne respawnina.. :) jau nera ne gyvos dvasios ten. teks paciam krauliais varyt iki ceasar, arba nevarysiu as pas ji. nu cia spoilas negerai ,bet man jis nepatiko visai,nei Housas reiks juos abu padet i vieta jauciu.o robotus perdaryt savo tikslam. vat gaila dingo zmogelis su raktais is ten ,to tai nesitikejau. bet koks geris buvo nuo kalno juos visus nest..ehhh..taip saldziai jei ten, bunas ju net nepamate is taip toli. labai gerai lvl pasikele bej su jais, ir siaip jie man nelimpa tai reik padet i vieta draugus.

kietai jautiesi siaip nueini kur nors o visi ten su armijoj didziausiom ir verkia kaip jiem sunku apsigint nuo legion, o tu vienas visus opa ir nuimi nuo vaizdo. o jie verks ir toliau... :)

Ne į temą

Į tą stovyklą būtinai reiks varyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Į tą stovyklą būtinai reiks varyt

gal zinai tada kaip issikast ED-E kai jam padarai weapon upgrade, jeigu neini pas Brotherhoodus,bet pas ta moteri ir ji paima eda tyrimui ir upgreidina ginkla,daugiau edo po to ir nemaciau jau kokia savaite praejo,jis jau senai gryzes turi buti i Primm bet nera ten jo ir niekur kitur nera.. :)

skaiciau kad cia bugas kazkoks buna kai taip darai ,bet tai nezinojau blem is pradziu.vel viska perost reiks..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinai tada kaip issikast ED-E kai jam padarai weapon upgrade, jeigu neini pas Brotherhoodus,bet pas ta moteri ir ji paima eda tyrimui ir upgreidina ginkla,daugiau edo po to ir nemaciau jau kokia savaite praejo,jis jau senai gryzes turi buti i Primm bet nera ten jo ir niekur kitur nera.. :)

skaiciau kad cia bugas kazkoks buna kai taip darai ,bet tai nezinojau blem is pradziu.vel viska perost reiks..

O nėra questo ED-E My Love? Nes aš jo atsimenu ilgai laukiau, įsijungus tą questą ant žemėlapio matėsi kad jis grįžta, bet užstrigo kažkur. Bet nuėjau į ta stovyklą kur su ta merga pakalbėjau ir laukiau, tada jis sugrįžo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nėra questo ED-E My Love? Nes aš jo atsimenu ilgai laukiau, įsijungus tą questą ant žemėlapio matėsi kad jis grįžta, bet užstrigo kažkur. Bet nuėjau į ta stovyklą kur su ta merga pakalbėjau ir laukiau, tada jis sugrįžo

questas dar liko ,nes dar dabar galiu eit pas Brotherhood bet reikia eit su edu ,nzn niekur jis negryzo man ,as jau kelis kitus questus praejau be jo ,nu nera niekur, skaiciau daug kam problemu buna kai jam ginklus upgreidini.tipo geriau to nedaryt o armor upgreidint. nu gaila jei jis pasiklydo kur nors. buvo bajeris kai mape rode kad jis ten kazkur kitose vietose buvo,nuvarau i vien,jis jau kitur perbeges ,i kita,tada isvis dingo rodykle jo tik liko Brotherhoodu. nes dar liko pats questas,bet tuo paciu raso kad ED-E weapon upgrade complete. o kur jis yra..nu krc..matyt bugas koks. nera nei Prim nei pas Nasha,nei toj stovykloj. o pas Brotherhood nuvarius apie ji nekalba ,nes pats Ed turi but su manim. reiks lost tada per nauja pries ta upgreida ir eit tik pas Brothrhood. nzn kitaip ka cia sumastyt. zinau kad jis gali gryst ir i Vegas jei jau ten buni iki tol apsilankes ,bet as dar nesu. paciam 34 tam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

questas dar liko ,nes dar dabar galiu eit pas Brotherhood bet reikia eit su edu ,nzn niekur jis negryzo man ,as jau kelis kitus questus praejau be jo ,nu nera niekur, skaiciau daug kam problemu buna kai jam ginklus upgreidini.tipo geriau to nedaryt o armor upgreidint. nu gaila jei jis pasiklydo kur nors. buvo bajeris kai mape rode kad jis ten kazkur kitose vietose buvo,nuvarau i vien,jis jau kitur perbeges ,i kita,tada isvis dingo rodykle jo tik liko Brotherhoodu. nes dar liko pats questas,bet tuo paciu raso kad ED-E weapon upgrade complete. o kur jis yra..nu krc..matyt bugas koks. nera nei Prim nei pas Nasha,nei toj stovykloj. o pas Brotherhood nuvarius apie ji nekalba ,nes pats Ed turi but su manim. reiks lost tada per nauja pries ta upgreida ir eit tik pas Brothrhood. nzn kitaip ka cia sumastyt. zinau kad jis gali gryst ir i Vegas jei jau ten buni iki tol apsilankes ,bet as dar nesu. paciam 34 tam.

Pamėgink kaip aš dariau: lauk Old Mormon Forte, pralauk savaitę ir jai negrįš tai turbūt viskas su juo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deje Edas nebegryzo ir jo niekur nera ,jie isvis pradingo is zaidimo. nieks nezino kur. keistai tik kai pries tai iskepiau visa legion stovykla ,ir buvau pas juos neutral,bet kadangi ivykdziau viska kas buvo sake Yes man. dabar tapau legion bei NCR priesu jau...damn..na bent jau bus i ka pasaudyt nes jau pabodo vien tik lakstyt ir sneket, mano 3 snaiperiniai stebuklai neturi darbo jau visai.dabar atvariau pas legion ten del tos pozemines bazes pabazarint ir mane iskart puola jau jie ziuriu. kaip cia toliau daryt nzn. noriu palikt robotus sau na tipo pergprgramuot, bet jei tas neiseis. ir ka daryt su House , nenoriu jam atiduot cipo aisku,bet jei ji nukepsiu ar neklis panika , nes manau karas prasides ,kadangi jau busiu prieas ir Legio ir NCR. tik nezinau kodel. krc neponiatkos visiskai. jau pameciau story is tikro ,ir nebezinau kurioj as pusej dabar.kazkaip labai susipainiojo viskas. aisku jau man ir boonui lygiu cia nebus niekas,kai rankose sniper rifle arba anti material gun,isvis be zodziu. ka cia daryt.norejau islikt neutralas visiem bet atrodo neiseina jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai yra trys pasirinkimai: NCR, Legion arba Yes Man (tai čia už save galima sakyt). Jei pasirenki trečią variantą tai ir turi būt NCR ir Legion tavo priešai, juk tu nesutinki jiem padėt. Aš tai irgi žaidžiau su Yes Man, nepatiko man nei vieni nei kiti. O toj legion camp, tai gali užsimest legion šarvus tai netaip puls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai yra trys pasirinkimai: NCR, Legion arba Yes Man (tai čia už save galima sakyt). Jei pasirenki trečią variantą tai ir turi būt NCR ir Legion tavo priešai, juk tu nesutinki jiem padėt. Aš tai irgi žaidžiau su Yes Man, nepatiko man nei vieni nei kiti. O toj legion camp, tai gali užsimest legion šarvus tai netaip puls

hmm jo taip ir dariau.bet keista kad va netapau NCR priesu. jau instalinau YEs man i hauso kompa ,dabar turiu apsaugot NCR prezidenta atrodo.ir galiu va varyt i NCR kampus ir jie man draugiski buna.taigi kazkaip priesas tik Legion esu.nzn kur ju dar yra.Ceasar padejau su visa jo stovykla i vieta.kitur kur budavo Legion irgi jau nebera.manau nekas ju ir teliko. beje plaukt su valtim teko paciam.nes jau jie neplukde tada. biski Ceasar apsauginiai kele kazkiek problemu nes as snaiperis o jie puole su tais savo punchais.bet atkaliau.o Ceasar ejo galvele nuo vieno suvio.. :)

kaip supratau yesmanas man siulo gan gera ginkluote ant robotu padaryt. bet kas viska valdys veliau na reiks pazet. dar turiu kelis saidus pirma pereisiu.kol kas esu tik Legion priesas daugiau niekieno. bet jei neliks priesu tai kaip lvl pasikelsiu.jau nuobodu darosi biski.dar tik 26 lvl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm jo taip ir dariau.bet keista kad va netapau NCR priesu. jau instalinau YEs man i hauso kompa ,dabar turiu apsaugot NCR prezidenta atrodo.ir galiu va varyt i NCR kampus ir jie man draugiski buna.taigi kazkaip priesas tik Legion esu.nzn kur ju dar yra.Ceasar padejau su visa jo stovykla i vieta.kitur kur budavo Legion irgi jau nebera.manau nekas ju ir teliko. beje plaukt su valtim teko paciam.nes jau jie neplukde tada. biski Ceasar apsauginiai kele kazkiek problemu nes as snaiperis o jie puole su tais savo punchais.bet atkaliau.o Ceasar ejo galvele nuo vieno suvio.. :)

kaip supratau yesmanas man siulo gan gera ginkluote ant robotu padaryt. bet kas viska valdys veliau na reiks pazet. dar turiu kelis saidus pirma pereisiu.kol kas esu tik Legion priesas daugiau niekieno. bet jei neliks priesu tai kaip lvl pasikelsiu.jau nuobodu darosi biski.dar tik 26 lvl

Spėju NCR ne priešai, dėl to jog gan gera reputacija su jais turėjai. Aš atsimenu 30lvl kai pasiekiau tai jau neįdomu pasidarė, nes nebuvo prasmės šaudyt ką nors :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spėju NCR ne priešai, dėl to jog gan gera reputacija su jais turėjai. Aš atsimenu 30lvl kai pasiekiau tai jau neįdomu pasidarė, nes nebuvo prasmės šaudyt ką nors :)

na as tai saudau del malonumo na snaipinu , beje tas Rexas tai kazkaip maiso. na jis netinkamas toks snaipinimo kompanjonas nes varo visus kandzioja nors ir liepiu sedet ramiai..tai krc.. :) ir jis gana greit mirsta artimoj kovoj,gaila Edas dingo. o daugiau nieko kaip antro ir negalima pasimt. jo bereikalo ir perka ta paemiau kad visa mapa atidengtu, ir kad issitaskytu kunai.biski pereboras jau gaunasi..nzn kodel bet man labiau patiko zaidimo pradzia ,kai galvodavai ka valgyt it gert reikes ir is kur soviniu paimt.o dabar nzn jau darausi visus implantus dabar ,nera ka veikt daugiau. bet tikiuosi dar nesibaigs zaidimas taip greitai. del NCR kad tikrai neturejau su jais per geriausios rep, kazkaip nieko jiem gero nepadejau niekad.buvo idomu kai buvo stipresniu uz tave anksciau ir bijodavai kelt koja i kalnus. o dabar eini visur kaip pasivaiksciodamas.gaila kad tik snaiper gun turi dusleka.tas auksinis snaipas neturi bei antimaterial irgi ne.ir antimaterial nieko geriau neparodo uz normalu snaipa.aisku dar truksta jam strenght, 8 tai nera. geriausias dalykas aisku hardcore rezima sitam zaidime, na skirtingai nuo F3. o pats sudetingumo lygis tai man betikslis. esme kad as nenoriu saudyt i kazkoki drieza 10 soviniu. nes tai visai nerealistiska,todel zemesnis sudetingumo lygis man kazkaip labai prie realumo traukia ,ir idomiau.na be kovu daugiau nieko juk ir nedadeda jis. ir kazkaip noriu perejas sita vel pradet F3 per nauja. kazkaip sugalvojau kad kitaip noreciau tobulintis si karta. kol kas New Vegas tai metu geimas man tikrai. :)

 

Fallout: New Vegas Gets Major Update

 

As promised last month, Bethesda announced it has released the next update for Fallout: New Vegas today.

 

Update 1.02 is now available for PlayStation 3 owners to download. Xbox 360 and Steam users will have to wait an additional week before this patch goes live.

 

Community Manager Matt Grandstaff outlined the patch details on the Bethesda Blog. Here's what's being fixed:

 

Top fixes:

 

- Companions now show up as waypoints on the map

 

- Companions will always fast travel with you, unless told to wait or sent away

 

- Fix: DLC error/save corruption

 

- Fix: Entering the strip after Debt Collector causes crash and autosave corruption

 

- Fix: Using Mojave Express dropbox can cause DLC warnings

 

- Crafting menu now filters valid (bright) recipes to the top of the list

 

- Weathered pistol no longer glitches when applying mods

 

- After the break, see other issues/quests the patch covers…

 

In addition, this patch addresses issues with the following areas:

 

Pip-Boy Interface

Pre-Order DLC Items

Reputation System

Radio Stations

Companion fixes

Companion Quests

Repair Menu

Caravan

Weapons and Weapon Mods

Hardcore Mode

Perks

Skills

Crafting Recipes

Crafting Menu

Mojave Express

Chems/Addiction

Doctors

Vendors

 

And fixes for the following quests:

 

Ain't That a Kick in the Head

By a Campfire on The Trail

They Went That-a-Way

My Kind of Town

Boulder City Showdown

Ring a Ding Ding!

King's Gambit

For The Republic, Part 2

Render Unto Caesar

Et Tumor, Brute?

The House Always Wins

Wild Card

Beyond the Beef

GI Blues

How Little We Know

Oh My Papa

Still In The Dark

You'll Know It When It Happens

Arizona Killer

Eureka!

Veni, Vidi, Vici

All or Nothing

No Gods, No Masters

Birds of a Feather

I Put A Spell On you

Come Fly With Me

That Lucky Old Sun

Don't Make a Beggar of Me

The White Wash

Ghost Town Gunfight

Restoring Hope

Bleed Me Dry

Aba Daba Honeymoon

Tend To Your Business

Wang Dang Atomic Tango

Flags of Our Foul-Ups

Debt Collector

Talent Pool

Left My Heart

Someone To Watch Over Me

Hard Luck Blues

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau apie normalų patchą išleis. Bet man dbr antrą kartą ranką nekyla jo žaist, palauksiu kol išeis goty arba bent visi dlc bus išleisti ir tada vėl eisiu i new vegas'ą :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.