narkata

Paskutiniai matyti filmai

Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau pažiūrėjau "Warrior". Ką galiu pasakyti... Nieko ten nėra, neskaitant, kad tai vienas geriausių kada nors man matytų filmų. :)

Tiesiog bachūrų "Titanikas", nes pabaigoj mane tikrai sugraudino. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
The Controband - Labai geras filmas, visiškai nenuspėjamas, žiūri, ir galvoji kaip galėtų būt toliau, esi prikaustytas prie ekrano, daug veiksmo, filmas yra su mintim, tikrai rekomenduoju, kas esat nematę. Panašus į Infiltruoti. Kas nematę, būtinai pažiūrėkit. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Controband - Labai geras filmas, visiškai nenuspėjamas, žiūri, ir galvoji kaip galėtų būt toliau, esi prikaustytas prie ekrano, daug veiksmo, filmas yra su mintim, tikrai rekomenduoju, kas esat nematę. Panašus į Infiltruoti. Kas nematę, būtinai pažiūrėkit. :)

 

Nu b*****, zemaicia kontrabonda gal ir vadina, bet filmas taip nepavadintas... :)

 

Nezinau, ziurejau irgi, tikejaus kazko stipresnio, itampos nebuvo, kazkaip viskas per daug... Net nezinau. Duociau kokius 6/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėjau Konanas Barbaras,nieko gero,tiek vaidyba,tiek efektai,tiek siužetas ne ka...žmonai tik aktorius patiko,tai vienintelis + šiam filmui tik iš jos...Nėra ką lyginti su originaliu filmu,kuriame kažkada sužibo legendinė Švarco žvaigždė... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai va dar ziurejau keleta filmu:

Man on a Ledge - Neblogas filmas, tiesa sakant tik tada kai tie draugai to zmogaus ant 'krasto' pradejo sprogdinti stoga tik tada supratau kaip viskas vyks tame filme ir mazdaug buvo viskas aisku jau tada gale ten, bet gerai islaike itampa.

 

Girl with the Dragon Tatto (2011 versija) - Nematet? Butina paziuret. Nebuvau tokiu megejas iki tol kol to filmo nepaziurejau.

 

Safe House - Geri aktoriai, viskas puikiai pagal mane, viskas logiska ten. Veiksmo megejam patariu paziuret.

 

21 Jump Street - Ziurekit, nereali komedija, patariu siustis is cia su tuo igarsinimu. Igarsinimas puikus kaip 'megejo', keiksmazodziai vietoje ir laiku, nera ju per daug, iki asaru galima paverkti.

 

The Big I Am - Filmas apie anglijos 'gangsterius', ne eilinis kinas, bet nera tokio 'butina paziuret'. Jeigu turit laiko ir neturit ka isijunkti ir patinka tokie 'kriminalai' prasom - ziurekit.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiverčiau pažiūrėti "Machete".. Ką galiu pasakyti.. Nučiuožęs filmas kaip reikiant. :) Kai baigiau žiūrėt, po pusės titrų vis dar sėdėjau atvėręs burną, be komentarų buvo. :) Režisierius fantazija matosi nesiskundžia. Truputi išsiskyrė nuo "Desperado", bet filmas gavosi neblogas.

Bet tai nėra blogai, filmas labai šauniai susižiūrėjo ir patiko. Kaip tik vakarui žiūrėti, nes nereikia nieko mąstyt, daug veiksmo, gražių panelių, efektų ir panašaus mėšlo. :thumbsup4:

Laukiam "Machete Kills" ir "Machete Kills Again". :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Intouchables. patiko. tikrais ivykiais paremtas filmas apie du labai skirtingus zmones (cia labai tinka tas posakis: priesingybes viena kita traukia). man truputi Rain Man'a primine. siulau paziuret dramu megejams. Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intouchables. patiko. tikrais ivykiais paremtas filmas apie du labai skirtingus zmones (cia labai tinka tas posakis: priesingybes viena kita traukia). man truputi Rain Man'a primine. siulau paziuret dramu megejams.

 

Net nereikia dramu megti. ;) Reikia tik turet nora ir paziuretu visi.

 

Man irgi labai patiko, tik labai man nepatinka tokios pradzios kaip ten, parode istrauka is ne pacios filmo pabaigos, ir pradejo filma...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

War Horse

 

Puikus filmas apie nepaaiškinamą ryšį tarp žmogaus ir arklio. Nors veiksmas vyksta karo laikotarpiu, tačiau visas filmas parodytas kiek galima gražiau, be pernelyg drastiškų smurto scenų. Emocingas ir įdomus Spielbergo filmas.

 

Nuotrauka

 

Man on a Ledge

 

Filmas nenuspėjamas ir įtemptas nuo pat pradžios iki pabaigos. Protingas, gal kiek fantastinis ir nevisai realus, bet nuo to mažiau įdomus nepasidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Project x, geras filmas ir soundtrackas labai gerai priderintas kai kuriuose vietose Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Žiūrėjau šį filmą todėl,kad man patinka bitlai :) .Filmas patiko,aišku nepalyginsi su šiuolaikiniais,bet visai nieko :) .

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Men in black. Zinau, kad senas, bet eisiu pirmadieni i kina ziuret 3 dalies, tai noriu ir pirmas dvi pamatyt :thumbsup4:

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ziurejau Men in black 2, o siandien 3 dali, abi geros, bet trecia tokia labiau isimintinesne negu pirmos dvi, patiko man labiausiai trecia, rekomenduoju paziuret :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Prometheus... sucks ..negelbejo nei 3d akiniai.. :P gerai kad buvo idomu ir be filmo :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.