Magnumas

Street Fighter 4

Rekomenduojami pranešimai

Taigi shiandien isigijau shi zhaidima.. Ir jis nuostabus! gal yra daugiau ji turinchiu zhmoniu? Online girdejau cool beto trophejus reik susirinkt :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi shiandien isigijau shi zhaidima.. Ir jis nuostabus! gal yra daugiau ji turinchiu zhmoniu? Online girdejau cool beto trophejus reik susirinkt :rolleyes:

As turiu Street Fighter 4, bet noriu taves paklausti kam tu kurei nauja tema jeigu ji jau buvo issamiai aprasyta Xbox skiltyje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn neuzhsuku i Xbox skilti nepamachiau :rolleyes: Tik padekit del valdymo niekaip nesuprantu kaip atlikt revenge ir super moves? (paaiskinkit ka spaust)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn neuzhsuku i Xbox skilti nepamachiau ;) Tik padekit del valdymo niekaip nesuprantu kaip atlikt revenge ir super moves? (paaiskinkit ka spaust)

Atsidaryk PAUSE menu ir ten paziurek command list.O siaip tai ten gana sunku padaryti Ultra Combo. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidaryk PAUSE menu ir ten paziurek command list.O siaip tai ten gana sunku padaryti Ultra Combo. :)

Išvis nesunku iš tikrujų. Sunkiausiai padaryti kokią paprastą kombinaciją su Cancel.

 

Bėje jeigu sumanysi pažaisti su manimį - tai susisiek. :) PSN vardas parašytas. Iškvietimą visada priimu kai online esu :)

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvis nesunku iš tikrujų. Sunkiausiai padaryti kokią paprastą kombinaciją su Cancel.

 

Bėje jeigu sumanysi pažaisti su manimį - tai susisiek. :) PSN vardas parašytas. Iškvietimą visada priimu kai online esu :)

Kuris tau labiausiai kovotojas patinka?Man tai Akuma ir jo Ultra Combo labai lengva padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zangief, Akuma. Tie yra mano first place. Šiaip moku žaisti su visais. Blogai kad SF IV labai apsilpnino Akuma :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zangief, Akuma. Tie yra mano first place. Šiaip moku žaisti su visais. Blogai kad SF IV labai apsilpnino Akuma :D

Man nera teke zaisti sensniu daliu todel ir nezinau ar stipresnis ar silpnesnis sioje dalyje yra Akuma.Tu jau visus atrakines?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ash suprantu kad gali per pause pazhiuret ash net knigutei ta galiu pazhiuret... Ash nesuprantu kad pvz su tuo RYU noriu padaryt super combo : atsistoju prisuku viena kart (kaip turi but) kairy analoga poto antra kart ir spaudzhiu kumshti o jis man padaro ne ta super combo o paprasta :notworthy: ir beje su tais charge nesuprantu tipo jei rasho charge :lol: ir poto :) poto :) ir :) ir dar kick tai man reik su kairiu analogu tempt i kaire (tipo jis charginas eidamas :D? ) poto i desine vel i kaire vel i desine ir kick?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ash suprantu kad gali per pause pazhiuret ash net knigutei ta galiu pazhiuret... Ash nesuprantu kad pvz su tuo RYU noriu padaryt super combo : atsistoju prisuku viena kart (kaip turi but) kairy analoga poto antra kart ir spaudzhiu kumshti o jis man padaro ne ta super combo o paprasta :notworthy: ir beje su tais charge nesuprantu tipo jei rasho charge :lol: ir poto :) poto :) ir :D ir dar kick tai man reik su kairiu analogu tempt i kaire (tipo jis charginas eidamas :)? ) poto i desine vel i kaire vel i desine ir kick?

Reikia 2 kartus greitai ir tiksliai pasukt joystick ir tada H Punch.Be to turi but pilna super gauge.O su charge tai man ir sunkiau sekas.Reikia pora sekundziu i ta nurodyta puse palaikyt.Galesim kada online pakovot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su tais charge? LOLZ padariau pirma savo super combo ;D bet su charge dar nesuprantu :notworthy: padariau ir ultra :lol:

Redagavo Magnumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Charge yra užlaikymas. Tiesiog laikai į tam skirta pusę. Pvz jeigu su Vega Ultra nori prasukti (tai gana sudetingai), tai darai taip:

 

Laikai back+down (3 sek pvz), paskui staigiai forward, back+down, forward +up ir mygtukas.

 

Arba Bison ar Guile - Atgal ilgai, paskui forward, back, forward ir mygtukas.

 

 

Kas norės sužaisti - meskite iškvietimą ar PM per PSN.

 

Atrakinęs esu jau visus žaidėjus, bet nelabai ir reikia man to iš tikro :D

Ne į temą

Bėje Magnumas - prašau rašyk lietuviškai o ne one.lt kalbą. Toks jausmas kad šudų ant sienos paišai - nors ir suprantama viskas, bet vistiek nemalonu

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per psp rašiau xD Kiek pastebėjau tie charge sucks ir dar pastebėjau ,kad kaunantis išleist ultra combo nėr šansų nes kol susukinėji nukala tave ;D (šiaip cool užstunint o poto ir combo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.