Puodelis

Tricking

Rekomenduojami pranešimai

aišku ?

Aisku, aciu

 

Mūsų klipas :wacko:

Visada malonu matyti ivairius triukus :D Vasara pries akis, reik pradet ir man dirbt, ir gal uz kokiu metu galesiu pats pasirodyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau sieke tapti skilu, ir jam pavydo ;) Taip aukstai sokineti, reikia maunau ne vieneriu ar 2 metu treniruociu.... Jis manau trickingu uzsiema jau kokius 5-10 metu, nes bent jau man tai nesuvokiama butu, jei per trumpesni laika visa tai imanoma ismokti, tai ka jis sugeba... :P Labiausiai patiko, ta vieta, kai jis persoko vaziuojancia auto ;) nesveikai atidirbtos kojos pas ji ;)

 

čia damien walters, jis yra profesionalus gimnastas ir kaskadininkas, ir jis tikrai tuo užsiiminėja daug daug metų , bet rimtai, pažiūri tokių ir noris bėgt iį sieną ir sukt kokį triple wall side twist :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai idomu paziuret tautiecius, visgi ir as noreciau kazka ismokt. oi noreciau, nera kur mokintis vilniui ant betono nebent ;)

o jus vilniui gal kas ka nors bandot ?

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai idomu paziuret tautiecius, visgi ir as noreciau kazka ismokt. oi noreciau, nera kur mokintis vilniui ant betono nebent :thumbsup4:

o jus vilniui gal kas ka nors bandot ?

žinau kas vilniuje treniruojas, jeigu nori rimtai pasitreniruot , jei nori galiu paklaust, gal paims tave :(

 

Mūsų klipas :(

Gerai įvaldę front flip ir webster , tikrai geriau moki nei aš :( ,

 

p.s pavydžiu jums smėlio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba.visai noreciau pamegint (nezinau ar man iseis ismokt ) , vienam kazkaip nera kaip mokintis, is youtube nelabai ka ismoksi , nebent labai apstrakciai, ir seip labai graziai atrodo sie visi trukai ! ziuriu ir pavydziu ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyveni vilniuje :( ten trickerių tikrai rasi be problemų.Pradžiai gali vienas mokintis, paprastus flipus..Siaip patarimas eini i lauka ir treniruokis... Aisku is pradziu nesiseks, bus sunku, bet jei darysi kol padarysi, tai tikrai ismoksi :thumbsup4: o jei neiseina tai ir nedarysiu tai nieko gero nebus...

Siaip jei gyveni uz miesto, tai gali rast kokia duobe su smeliu ar kazka nu vienu zodziu kazka panasaus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarčiau pirma įveik baimę :thumbsup4: , Ei Klubas aš jau ff beveik moku :(:)

Idesi video, noriu paziuret tavo ff :)

Blem aš tai noriu ismokt ro+bf, bet tai baime iskart daryt... iseina tik su pauze...

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idesi video, noriu paziuret tavo ff :thumbsup4:

na landas ant lygios tai yra, bet reikia tobulint, nusileidimas gan skausmingas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna buna :thumbsup4: Kai pirmi mano ff budavo tai nuo kulnu duobutes likdavo :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna buna :thumbsup4: Kai pirmi mano ff budavo tai nuo kulnu duobutes likdavo :DD

:( o jeigu nori išmokt ro bf, pirma randatą gera pasimokyk ( na gal moki, nzn :) ) ir tada lengviau bus.

Ne į temą

o su pauzę ir aš galiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

randatas mano geras, bet tai nezinau baisu kazkaip sokt i ora po jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

randatas mano geras, bet tai nezinau baisu kazkaip sokt i ora po jo.

as tai mokiausi kaip randatą ir fliaką , paskui po randato vis aukščiau pašokau, ir rankų nepadėdavau .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.