Puodelis

Tricking

Rekomenduojami pranešimai

Ką manot, mokat? o gal atliekat kokius triukus? Aš tai domiuosi Tricking'u ir tikiuosi išmoksiu ką nors . va keli linkai , kaip lietuviai pavaro. Enjoy :notworthy:

 

http://www.videogaga.lt/video?id=ntzuwfgtnfizxzynz

http://www.videogaga.lt/video?id=oulsgdybtvflxxnhyd

http://www.videogaga.lt/video?id=ojfqnmcbwxbrkqrqg

 

 

P.S linkai pakeisti.

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man vienam neatidaro?

Dėmesio

Deja, seanso laikas baigėsi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tai uzsijemu parkuru,jau kazkur kaip metai treniruojus,ir tikrai neatsibosta,beda ta kad beveik niekas is mano draugeliu nenori nei tricking nei parkour tai beveik tenka visalaik vienam. :D

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tai uzsijemu parkuru,jau kazkur kaip metai treniruojus,ir tikrai neatsibosta,beda ta kad beveik niekas is mano draugeliu nenori nei tricking nei parkour tai beveik tenka visalaik vienam. wink.gif

o kokių trickų pats moki, įdomu sužinot :D . aš tai irgi vienas, klasiokams neįdomu geriau jiems prie pc :D

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na moku daug voltu dash,monkey.....O tokiu geresniu tai Front Flip,neseniai beveik ismokau Buterfly ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai neseniai pradėjau mokytis ant čiužinio front flip, side flip, bet lievai susigrupuoju . o kaip tu treniruojies , na šuolį didint , kojas stiprint ar dar ką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na geriausia sustiprint greituma,reakcija.Butinai reikia kojos raumenis stiprint nes jei judesi kaip maisais tai tikrai niekas nesigaus.

P.s As tai neturiu nei ciuziniu nei sales,tai tenka viska bandyti laukia.

Tricking

Parkour

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek vienam mieste visad yra traiseriu,tiesiog aik i mitingus ir viskas.O kur treniruotis tai priklauso nuo taves ir nuo salygu.As treniruojus lauke nes nera sales normalios,o tu matau is kauno tai neproblema rast sale ir pradet treniruotis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Klubas gal žinai kaip įveikt back flip baimę ? :thumbsup4: kažko bijau tiesiai šokt, šoku kažkaip per šoną :D
Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma reikia moketi gerai front flip,paskui jau back flipai,o siaip reikia kad draugai padetu dviese arba vienas prilaiko ir bandai daryt.O siaip daryk per sona daryk tilteli kad nugara pratampytai paskui stekis kuo tiesiau padaryt ir viskas.svarbiausia atsimink! viena triuka uzsijimk ismokt tada ismoksi o ne iskart visus....

P.s cia tipo toki nori? ar tiesiog be ranku?

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandžiau be rankų, o fliakai lengvesni gal? bet gaila jog nemokėjus back flip , tai gainer ar wall flip bus sunkiau išmokt .

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.