Puodelis

Tricking

Rekomenduojami pranešimai

Neblogai, tačiau biškį į priekį varai :rolleyes: Stengis į aukšti šokt.Vasarą darysi tikrai gerus, galiu garantuoti, nes žiemą sunkesnės sąlygos :)

O šiaip jei jauti, kad tau šitaip geriau daryti, tai ir daryk, prakalsi sistemą ir fsio.

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia neitema bet as visa laika gyrtas svajoju backflipa ismokti,veliau kaskaip praaina.

Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia neitema bet as visa laika gyrtas svajoju backflipa ismokti,veliau kaskaip praaina.

gal tu tiesiog nesveikas esi ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau, kad norit kojas sustiprinti, bet nežinot kaip, tai aš jums siūlau pradėti daryti Air Alert 3 šuolio programą ji trunka 15 savaičių, nuo ~6 savaitės prasideda pats sunkumas :pirate2: šiaip kai kurie minėjo, kad jei darysi Air Alert susigadinsi sau kelius... Nieko panašaus aš visąlaik prieš kiekvieną treniruotę padarydavau ~2min. apšilimą ir jokiais kelio skausmais nesikundžiu :D Šuolį turėjau ir taip gan gerą, tai po šios šuolio gerinimo programos mano šuolis padidėjo ~10 cm ;) jei kas išvis beveik nesportuojat, padarykit ją visą ir šuolis padidės nuo 10 iki ~20cm ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip matau ši tema truputį apmirusi , reikia man su Rolazz pagyvinti ją . :D stengsiuosi dažniau čia pa'post'inti . :notworthy: Tai aš čia su reikalu . Gal yra Alytiškių , kurie trickina ir norėtų kartu trečiadienį Jaunimo parke pasivartyti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.