kiruxxx

restore

Rekomenduojami pranešimai

sweiki darau iphone 2g 16 gb restore nes uzluzo jis man.ir usb kabelis veikia tik dfu mode kaip buna pasui ysijungia y restore mode ir buna tiktai baltas ekranas bet nerodo net itunes icono ,paskui ismeta errora (1601), o perkrauni telefona palaikes ijungimo ir home butom 10 sek. ir paskui 2 sek yjungimo atsira zmogeliukas ir uzrasas prived. kas gali buti? aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai atsiranda tas kur sako priviet tada įjunk i tunes per pc ir daryk restora

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk pereidinet i restore rezima (30 sec laikyk abu mygtukus (home ir power)), tai padaryk kelis kartus, man tai be restore sitas daiktas padeda. Ne visada pavyksta is karto perjungti rezimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk ant kito kompiuterio, man tas pats kelis kartus buvo, arba spausk ctrl+alt+delete ir bandyk isjungti iPodservice.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone reguoje tiktai kaip yjungiu y DFU mode o kitaip pc ne nemato kad butu prijungtas , bandziu ant keliu pc ir tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki darau iphone 2g 16 gb restore nes uzluzo jis man.ir usb kabelis veikia tik dfu mode kaip buna pasui ysijungia y restore mode ir buna tiktai baltas ekranas bet nerodo net itunes icono ,paskui ismeta errora (1601), o perkrauni telefona palaikes ijungimo ir home butom 10 sek. ir paskui 2 sek yjungimo atsira zmogeliukas ir uzrasas prived. kas gali buti? aciu uz atsakymus

 

 

Istrink itunes. Isirasyk itunes 7.5 ver. turetu restorintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrink itunes. Isirasyk itunes 7.5 ver. turetu restorintis.

pirkau ebay.com as jy ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.