SilentMove

X360 Arcade/Premium

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip manau įspėtų jeigu pinigų trūktų, viską per naujo padariau tai kolkas dar tik auto-confirm ir daugiau nieko, tai jeigu vėl tokia žinutė ateis - tai pinigų reikia? O jie kartais nenuima pinigus tada kai prekę išsiunčia.

Gal gali paaiškint šitą?

When will your items arrive?

Not Yet Dispatched: 2 items - delivery estimate: 26 Jun 2009 - 2 Jul 2009

Čia skaitos išsiųs 26 dieną? Beje aš nesuprantu kaip patvirtinti kitu būdu.

raso kad dar neissiustas o tu turetum viska gaut kazkur 26 - 2 liepos dienomis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai geda butu rasyti tokias zinutes kaip tavo silent. Perka preke zmogus su 0LT korteleje ir domisi kodel amazon'as pyksta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai geda butu rasyti tokias zinutes kaip tavo silent. Perka preke zmogus su 0LT korteleje ir domisi kodel amazon'as pyksta...

O tai kam tas kreditas? Būtų bent parašę, kad trūksta pinigų - tai pervesčiau. Tai pervedu pinigus ir pvz. viskas gerai, man tada reiškia iki liepos antros atsiunčia?

P.S. Kortelėje ne 0LT, tikrai daugiau, tik aišku ne tokia - kokios reikia.

Kažkur skaičiau "Kortelę galima laikyti tuščia iki tol kol reikės sumokėti".

 

Visa Electron lietuviškos netinka, net ir ne lietuviškos netinka, kai ko paklausiau.

Štai kur problema.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sakot jei imciau nauja arcade jasper uz 700lt (fleshintas ir pristatymas ieina i kaina) + garantija, tik be kontrolerio,

20G HDD,kontroleri turiu nuo seno premium taigi nereikes pirkti

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sakot jei imciau nauja arcade jasper uz 700lt (fleshintas ir pristatymas ieina i kaina) + garantija, tik be kontrolerio,

20G HDD,kontroleri turiu nuo seno premium taigi nereikes pirkti

normaliai manau. pas mane kazkas panasaus, tik falconas. emiau nauja arcade (flash 4 free mano atveju), dasipirkau hdd 20 gb taip pat. tai man kaina gavos 720 console plius 130 HDD minus 40 memory unit = 810. na bet su controlleriu. ir tray'jus nebus sidabrinis. o visa kita ko ne premium? hdd man uztenka nes nelosiu daugiau kaip 2 geimu iskart, demuskiu irgi nepompinu, galima ir gameplay'jus paziuret. o jasper pries falcon nieko labai nesisikiria, neturetu gest nei tas nei kitas (gal energijos sanaudos kiek mazesnes pas jasper). falcon dalinai net geriau, nes turi isorini memory unit. visumoj manau OK variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.