SilentMove

X360 Arcade/Premium

Rekomenduojami pranešimai

Pvz aš noriu XBOX 360 Arcade, bet yra Premium ir kiti. Man svarbiausia, kad eitų žaisti ir viskas, tik žinau, kad arcade turi 256mb atminties? Kaip dėl žaidimų Save, jų tilps nedaug?

Yra parduodamos konsolės, kad ir Jasper (Arcade), kas sudaro komplektą? Premium turi HDD.

Tai ką prarasčiau jei pirkčiau Arcade, o ne Premium. Ar man reikės laidą pirkti paprastam TV? Daugiau nieko netrūks?

Jau atsakymų ir klausimų užtenka, gal kažkas pasiskaitęs susižinos ko jam reikia.

Nors pats tiek už Arcade buvau, dabar geriau rinkčiausi Premium, nes kaip matau beveik niekam 256mb neužtenka, bet jei lėšos tik Arcade, po laiko galėsite nusipirkti HDD.

Užsimanysit atnaujinimų, kituose žaidimuose tokių būna, kaip Extras, Updates ar kažkas panašaus, nors nesu turėjas, bet taip manau.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laidas i paprasta tv bus (tiek 3 tulpes ir scart perejimas)

Del atminties tj taip bus 256mb bet manau pradziais jos kaip ir uztenka, veliau is skelbimu ar is kur pasitaupes galesi ir hdd pasiimt. :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei daug žaisi, tai tie 256mb išgaruos lyg nebuvę. Kaikurie žaidimai net po 20-40MB seivam ima, tad spręst tau. Pirkt HDD geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laido paprastam (480p) tv nereikes;

 

256 MB labai greitai pasirodys mazai. tikrai uzsinoresi HDD. juolabiau, kad puse to kiekio sunaudos naujasis NXE su avatarais;

 

senos arcados turi isorinius 256MB unitus. Naujos (jasper)- vidinius. skirtumas toks, kad vidinio nepasiimsi su savim suprantama.

 

gerai tai, kad hdd arba memory unita betkada galesi dasipirkti veliau

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau geriau paimti premiuma,veliau tai vistiek reikes bus pirkt harda,o taip tai iskart turesi,gausi daugiau priedu,o kainos skirtumas tik 200lt. Laidas i TV bus kokybiskesnis,nu tu kaip nori,as tai premiuma pajimciau :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone butu tokia, jog tos korteles 256 seivams tikrai uzteks, bet... daugelis zaidimu turi visokius atnaujinimus, kuriuos vistiek anksciau ar veliau reikes parsisiut, o jie vieta tikrai uzima nemaza. Jei pirktum konsole iskart su kietu disku, isrysketu keletas rimtu pliusu: 1. Zaidima galetum isirasyti i kieta diska, todel kompakto reiktu tik zaidimo paleidimui, jis butu maziau nuskaitinejamas, maziau naudojamas, ji issaugotum ilgesni laika. 2. Tausotum savo xboxo dvd romo lazeri. 3. Zymiai maziau triuksmo. Pats is pradziu pirkau arcade, bet po to ji papildziau iki premium sudeties. Konsoles naudojimas tapo paprastesnis bei patogesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mano nuomone butu tokia, jog tos korteles 256 seivams tikrai uzteks, bet... daugelis zaidimu turi visokius atnaujinimus, kuriuos vistiek anksciau ar veliau reikes parsisiut, o jie vieta tikrai uzima nemaza. Jei pirktum konsole iskart su kietu disku, isrysketu keletas rimtu pliusu: 1. Zaidima galetum isirasyti i kieta diska, todel kompakto reiktu tik zaidimo paleidimui, jis butu maziau nuskaitinejamas, maziau naudojamas, ji issaugotum ilgesni laika. 2. Tausotum savo xboxo dvd romo lazeri. 3. Zymiai maziau triuksmo. Pats is pradziu pirkau arcade, bet po to ji papildziau iki premium sudeties. Konsoles naudojimas tapo paprastesnis bei patogesnis.

Internetu, Live nesinaudosiu, taigi atminties užteks seivams. Kiek atskirai HDD kainuoja? Ne tas atnaujinimo paketas, o HDD?

Arcade man gerai, nes viskas ko reikia yra kompektacijoje. Bet man įdomu kiek su juo gali žaisti valandų? Su PS2 tai ištisai galiu varyti ir varyti, viskas kuo puikiausiai veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[off][/off]

Internetu, Live nesinaudosiu, taigi atminties užteks seivams. Kiek atskirai HDD kainuoja? Ne tas atnaujinimo paketas, o HDD?

Arcade man gerai, nes viskas ko reikia yra kompektacijoje. Bet man įdomu kiek su juo gali žaisti valandų? Su PS2 tai ištisai galiu varyti ir varyti, viskas kuo puikiausiai veikia.

120Gb - 399Lt

60Gb - 349Lt

Zinok ir tiem paciem seivam nelabai uztenka korteles, pats arcade turejau seniau ir kankinaus, nes puse atminties suede tas dashboardo updeitas, ir kitu geimu seivai ganetinai daug uzema, pvz forza (bijau perdet bet man atrodo) apie 30Mb, poto orange box - jame 5 zaidimai ir kiekvienas is ju reikalauja 20Mb atminties...

Tau sprest, bet siulau nuo saves, pirk geriau xboxa jau su hdd negu poto gailetis ir kankintis kad truksta atminties :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[off][/off]

Internetu, Live nesinaudosiu, taigi atminties užteks seivams. Kiek atskirai HDD kainuoja? Ne tas atnaujinimo paketas, o HDD?

Arcade man gerai, nes viskas ko reikia yra kompektacijoje. Bet man įdomu kiek su juo gali žaisti valandų? Su PS2 tai ištisai galiu varyti ir varyti, viskas kuo puikiausiai veikia.

ka tu cia kapeikas taupai? po to grausi nagus kai vietos reikes.

jau tau 2 zmones parase kad dasipirko HDD o tai reiskia kad permokejo.

gal paklausyk ir nusipirk premium.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su premium gausi ne tik HDD,bet ir component kabeli,headseta,etherneto kabeli.Visa tai vos uz ~200lt daugiau.

 

O del live,patikek noresi :D As anksciau maniau irgi kad nenoresiu,nereikes,bet dabar labai noriu zaisti online :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beto kaikurie updatai (kaip nxe) vistiek turi buti sudeti net ir be live. jie buna naujuose zaidimu diskuose ir neveikia pakol nesudedi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

300Lt daugiau kainuoja su JASPER, jei 150-200Lt tai tada apsimoka. Gal atpigs.

Cia tas jasper 300Lt brangiau kainuoja, jau ir LT shopuose gali rast tu jasperiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek maždaug išeitų - X360 Premium (JASPER) + 1 Pultelis, kokia mažiausia kaina? Ištikro tai nebūtinai naujas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek maždaug išeitų - X360 Premium (JASPER) + 1 Pultelis, kokia mažiausia kaina? Ištikro tai nebūtinai naujas.

Sakai Jaspery ir sena :unsure: Nebent 2 sav senumo. Kad ant lietuvos tik pries keles geras 2 sav pradejo pro jasperinia eiti :X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.