SilentMove

X360 Arcade/Premium

Rekomenduojami pranešimai

Žinoma, kad HDD dasipirksiu. O dabar tik pažaist noriu, paskui kiti dalykai.

Ne į temą

Gal net neflešinta imti, nes PSP sugebėjau atrišt, kai gidai nepadėjo, bet kažkiek paaiškino jau pramokę ar parašę gidus. Gavau iš kitur siųstis ir skaityti.

Kaip manot ar už 750Lt geras variantas iš sapkad? Nes kaip suprantu 700Lt nenuflešinta. O kainų jie neleidžia?

Ar palauk kažkiek "naudoto" Arcade Jasper už 600~? Nes už 700-800 noriu Arcade Jasper flešinto + kad išeitų dar vienas pultelis.

Truputį Co-op maniakas esu :dwn:

P.S. Gal kartais atsakau į savo klausimus, bet man nėra blogiau, nes susigaudau kainom, aplinkybėms ir t.t.

patarciau pirkti is amazon.co.uk, xbox 360 premium'as + trys zaidimai + pultelis (cia toks bundle) - 773lt. su atsiuntimu. Atsiuncia per 3-5 dienas iki duru.

 

 

+ flashinimas 50lt. :)

Redagavo tomasvilda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet atrodo tu ne apie Jasper kalbi? Nes neradau ten Xbox 360 Premium kaip tu rašiai. Bet aš gyvenime nesu pirkęs iš ebay, amazon ir kitų internetinių parduotuvių. Tik topshop lygtais, bet ten kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet atrodo tu ne apie Jasper kalbi? Nes neradau ten Xbox 360 Premium kaip tu rašiai. Bet aš gyvenime nesu pirkęs iš ebay, amazon ir kitų internetinių parduotuvių. Tik topshop lygtais, bet ten kitaip.

amazon'as dabar siuncia jasper'ius ir jau senai.

 

cia premium'as:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001DTD...;pf_rd_i=468294

 

o cia jei perki xbox'a i krepseli gali isideti sita (trys zaidimai + kontroleris):

 

http://www.amazon.co.uk/Burnout-Paradise-U...NT3STBVPSTSQGGH

 

jo kaina rodo 102 svarai, bet kai i galutini checkout'a nueisi numazins iki 10svaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amazon'as dabar siuncia jasper'ius ir jau senai.

 

cia premium'as:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001DTD...;pf_rd_i=468294

 

o cia jei perki xbox'a i krepseli gali isideti sita (trys zaidimai + kontroleris):

 

http://www.amazon.co.uk/Burnout-Paradise-U...NT3STBVPSTSQGGH

 

jo kaina rodo 102 svarai, bet kai i galutini checkout'a nueisi numazins iki 10svaru.

Parašiai, kad siunčia Jasper, bet ar Premium'as Jasper'is nepasakiai. Jei taip tada 160 svarų kainuotų, o atsiuntimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet i Lietuva nesiuncia.

Jei parasiau, kad gali atsisiusti is amazon.co.uk, tai turejau omeny Lietuva.

 

Parašiai, kad siunčia Jasper, bet ar Premium'as Jasper'is nepasakiai. Jei taip tada 160 svarų kainuotų, o atsiuntimas?

Jasperiai is amazon.co.uk eina arcade ir premium. Falcon'ai elite.

 

Isidek i krepseli nueik iki galinio lango, kur jau reikia paspausti paskutini mygtuka, kad uzsakyti ir matysi galutine kaina, atsiuntimas kainuoja 7.99svaro.

Redagavo tomasvilda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei parasiau, kad gali atsisiusti is amazon.co.uk, tai turejau omeny Lietuva.

Jasperiai is amazon.co.uk eina arcade ir premium. Falcon'ai elite.

 

Isidek i krepseli nueik iki galinio lango, kur jau reikia paspausti paskutini mygtuka, kad uzsakyti ir matysi galutine kaina, atsiuntimas kainuoja 7.99svaro.

O kas jei iš ne naujų imsiu? http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B...;condition=used čia irgi jasper? Nes man pigiau išeitų.

Ir ten reikia įvesti visokius House name/number and street... nemanau, kad aš tokius įvesiu, kai gyvenu kaime, nors yra paštas, parduotuvės, baras, degalinė, bet svarbiausia paštas yra. Nors visvien net nežinau namo nr. nes senai nutrintas, net gimęs nebuvau.

Nu man nesąmonė gausis, nes lietuviškas raides gaunu rašyti, paskui We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas jei iš ne naujų imsiu? http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B...;condition=used čia irgi jasper? Nes man pigiau išeitų.

Ir ten reikia įvesti visokius House name/number and street... nemanau, kad aš tokius įvesiu, kai gyvenu kaime, nors yra paštas, parduotuvės, baras, degalinė, bet svarbiausia paštas yra. Nors visvien net nežinau namo nr. nes senai nutrintas, net gimęs nebuvau.

Nu man nesąmonė gausis, nes lietuviškas raides gaunu rašyti, paskui We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.

nu taigi ten kur visokie naudoti ir t.t. tai yra ne is amazon.co.uk, jie tik tarpininkai ten buna. Siustis reikia nauja xbox'a, i kuri daviau linka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi 170 svarų kažkur tai 700LT~ išeitų, flešinimas 50LT manau, dar vienas Pultelis - ne naujas 80LT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi 170 svarų kažkur tai 700LT~ išeitų, flešinimas 50LT manau, dar vienas Pultelis - ne naujas 80LT.

tu skaityk kas rasoma, o ne sapaliok neperskaites. Jei emi konsole is amazon.co.uk, gali pasiimti game'u ir controlerio pack'a uz 10 svaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, pamaniau, kad pamažins iki 10 svarų, tai 92 bus, netaip supratau, jei 10 svarų tai gerai, ačiū.

Tai rašo pasiimu 60GB xbox, nemokama HDMI kabelį ir pultą su žaidimais, ten bus kainą visvien už papildomų 10 svarų, nes dabar rašo 275.

P.S. Gal skype turi, žymiai greičiau susikalbėčiau.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, pamaniau, kad pamažins iki 10 svarų, tai 92 bus, netaip supratau, jei 10 svarų tai gerai, ačiū.

Tai rašo pasiimu 60GB xbox, nemokama HDMI kabelį ir pultą su žaidimais, ten bus kainą visvien už papildomų 10 svarų, nes dabar rašo 275.

P.S. Gal skype turi, žymiai greičiau susikalbėčiau.

daeik iki tos vietos kur paskutini mygtuka reikia paspausti, kad patvirtinti uzsakyma - ten bus ir galutine suma. HDMI kabelis yra free, bet uz atsiuntima i lietuva reikes moketi ~4 svarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100% viską išsiaiškinau tavo dėka, taigi labai dėkui, kaip sakiai amazon neapgaudinėja tai ir pasitikėsiu.

Net temos pavadinimas ir apatiniai žodžiai pakeisti biški, nes nesitikėjau, kad tema pasikeis :D.

Ne į temą

Dabar patvirtinau ir t.t., bet kortelė tuščia, nors rašo siuntimo data birželio 25 - liepos 1. Tai čia automatiškai piginus pasiims? Per tą laiką pervesčiau į savo kortelę.

 

Nors paskui:

Your credit card payment for the above transaction could not be completed.

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if

the name, expiry date, or postcode you entered at Amazon.co.uk does not

exactly match their information.

 

Valid payment information must be received within 10 days, otherwise your

order will be cancelled.

 

Once you have confirmed your payment details, please follow the link below

to resubmit your payment.

 

We recommend you select an option to create a new payment method when

prompted and enter the complete information for the payment method you

wish to use.

Tai aš turiu turėti pinigų kortelėje ir viską pervesti pats internetu arba per banką?

Man rodos šitą atsiuntė dėl to, kad banke informacija kitokia ir nesutinka su mano įrašyta.

 

 

Ne į temą

Kas dar yra pirkęs iš amazon? TomasVilda nelinkęs atsakyti į PM.

Kolkas neatėjo laiškas, kad mano informacija bloga, bet aš norėčiau visvien su kažkuo pasikalbėti. Dabar kai dėl blogos informacijos jau 20min neateina laiškas, tai manau gerai, nes prieš tai iškart dėl netikslių duomenų atsiunčia laišką, bet kada koks patvirtinimo laiškas ateis?

Man labai reikia to, kuris yra pirkęs ir gavęs kažką iš amazon.co.uk.

P.S. Vėl tas laiškas atėjo, net nežinau ką daryti, gal iš tėvo kortelės bandyti, nes mano yra mano, dar tik 17 metų ir t.t.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai paymenta jie pasiema iskart ir tau raso kad paymentas nepraejo todel jie praso patvirtinti paymenta kitu budu ir dar post kodas netiko jiem kazin ar jie daro deliveri i lietuva reikia cia pasitikslinti o siaip su tuscia kortele tu dandai pirkti :throw: cia tas pats kas maximoj skolos rasteliais atsiskaityt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip manau įspėtų jeigu pinigų trūktų, viską per naujo padariau tai kolkas dar tik auto-confirm ir daugiau nieko, tai jeigu vėl tokia žinutė ateis - tai pinigų reikia? O jie kartais nenuima pinigus tada kai prekę išsiunčia.

Gal gali paaiškint šitą?

When will your items arrive?

Not Yet Dispatched: 2 items - delivery estimate: 26 Jun 2009 - 2 Jul 2009

Čia skaitos išsiųs 26 dieną? Beje aš nesuprantu kaip patvirtinti kitu būdu.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.