OutSider

Dante's Inferno

Rekomenduojami pranešimai

man dabar butu idomu: ar nesenai isejes anime skirtas dante's inferno, seka grynai story zaidimo? tiesiog idomu ar as katik perziurejes ji susish... puse idomumo?

 

links nemaciusiems:

 

http://www.linkomanija.net/details?109423....Rip_XviD-ESPiSE

http://www.imdb.com/title/tt1472122/

man atrodo kad kazkas panasaus turejo but kaip ir game. aisku game nepereisi per 1.5 val, bet pvz lygiu bosai tai visi tie patys speju ant game bus:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko sitas zaidimas toks pats kaip darksiders tik kad grafikos varikliai skirtingi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas walkthoroutas ant normal 7:59h. Antras ant hardo 5:19h. Krc kuo tolaiu tuo jis man labiau patinka :)

Viska issitobulinus taip faina viska dauzyti :]

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsirašiau. Nežinau, žaidimas vidutinis, labai. Gamespot'o įvertinimas atitinka žaidimą, aš gal net 6.5 neduočiau. Aplinkos atrodo tokios, hmz, tokios 'negyvos', reljefo trūksta. Pragaras atvaizduotas gerai. Jei geriau nieko neturėtume tai būtų geras žaidimas, bet kai yra DMC, Bayonetta tai šitas kiek nublanksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš maniau, kad isirašysiu, bet dėja ... pasiskaičius ir peržiūrėjus, nebenoriu. Šiaip norėjau kiek geresnios grafikos ant Dante's ir priešų arba bent tokios "slidžios" grafikos, kaip NG2, ta aplinka man netrugdo. Šiaip fflexas pasakė, ką ir aš norėjau pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš maniau, kad isirašysiu, bet dėja ... pasiskaičius ir peržiūrėjus, nebenoriu. Šiaip norėjau kiek geresnios grafikos ant Dante's ir priešų arba bent tokios "slidžios" grafikos, kaip NG2, ta aplinka man netrugdo. Šiaip fflexas pasakė, ką ir aš norėjau pasakyti.

Ka tu turi omeny "slidzios". jei kalba apie fps tai sukasi anas 60fps :] Siaip sakau nzn. pirma kar perejau, tia jausmas buvo toks "nu blyn", tai kazkas antgamtisko kad pradejau losti antra kart :wacko: Perejas antra kart, jausmas buvo "I want more". Nu ir meginsiu trecia kart ant sunkiausio. Vienzo jis idomus pasidaro, kai ikerti visus muvus ir atrakini visas galias;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dėl FPS viskas gerai, man patiko, tik ten nėra tokių apvalumų ir panašiai. Aplamai ten daug tų "kampučių" matos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dėl FPS viskas gerai, man patiko, tik ten nėra tokių apvalumų ir panašiai. Aplamai ten daug tų "kampučių" matos.

nera ta grafika ten prasta,apskritai geriausia ka zaidimas siulo ir yra grafika :wacko: visa kita tai tik seip sau.

kazkaip ji visi nuvertina,maciau kokie reviewai ir pan bet vistiek isirasiau ir tikrai nesigailiu,taciau antra karta lost jau nebetraukia manes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera ta grafika ten prasta,apskritai geriausia ka zaidimas siulo ir yra grafika :wacko: visa kita tai tik seip sau.

kazkaip ji visi nuvertina,maciau kokie reviewai ir pan bet vistiek isirasiau ir tikrai nesigailiu,taciau antra karta lost jau nebetraukia manes...

Nu jis toks tamsus, kaip būna filmai psichodeliniai apie kokius narkomanus 'sunkūs' tai pažiūri vieną kart ir daugiau nebežiūri ir nebežiūrėtum niekad, nors ir geras, tik, kad šitas žaidimas toli gražu nėra geras, vos vidutiiškas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech vis dar nesulaukiau ant psp Dantes Inferno :) idomu ar prekyboi jau yra pasirodes ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad atkele iki Kovo 2d.

Keletas ydomesniu foto is Dante' Inferno Xbox 360

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.