OutSider

Dante's Inferno

Rekomenduojami pranešimai

o kazin idomi knyga nes man tos giesmes skmba lyg kokie eilerasciai nors gal taip ir yra, o eilerasciai man nelabai limpa :( taigi killer01 jei paskaitei gal gali siek tiek pasidalint yspudziais ir pasakyt ar uzkabina nors kiek ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazin idomi knyga nes man tos giesmes skmba lyg kokie eilerasciai nors gal taip ir yra, o eilerasciai man nelabai limpa :rolleyes: taigi killer01 jei paskaitei gal gali siek tiek pasidalint yspudziais ir pasakyt ar uzkabina nors kiek ? :D

nu visas kurinys parasytas biski eiliuotais 3 eiluciu stlpeliais ir tik labai retai kur yra (isvis atrodo tik gale) kur paprasto teksto biski IR TAI GAL KOKS PUSLAPIS AR MAZIAU komentaru. seip tik vakar gavau knyga tai dar neprisedau prie jos... pabandyk googlej paieskot elektronines versijos arba istrauku

 

 

ok, gal susidarysit nuomone is sito:

 

1 giesme

gyvenimo nuejes puse kelio,

as atsiduriau misko tankmeje,

pametes tiesu pedsaka takelio.

 

sunku man apie tai kalbet, deja:

tokia tamsi giria ta ir siaubinga,

jog vel jauciu as baime sirdyje!

 

tur but, mirtis maziau net siurpulinga.

tad vardan gerio, surasto tenai,

papasakoti viska bus naudinga.

 

kaip as paklydau, nezinau nunai,

nes, kai zengiau i sita giria klaikia,

dar tebesupo siela mano sapnai.

 

bet paskum, prisiartines kiek reikia

prie kauburio, dunksojusio sleny,

kuris man sitiek nerimascio teike,

 

pakeliau as akis: sviesa svelni

sroveno jau is kelrodes planetos,

ir kalno sonai krendo jos ugny.

ir kitas dalykas: manoma kad si knyga su dantes mylimaja (lygtais ji apie dantes mylimaja) sukurta dantei palaikant tik "romantiskus" santykius su ta mergina. kuri netgi nera nustatyta ar buvo tikra.atrasta keletas tinkamu modeliu kurie gali atitikt jos paveiksla bet - neaisku. yra ir kitas kompozitorius kures kurinius laurai, merginai kuria mylejo is visos sirdies nors mate ja tik 2 valandas baznycioje.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinokit visai nieko knyga, biski sunkiai bet gan idomiai skaitos ir kiekvienai tai neaiskiai metaforai ar kokiam vardui istoriniam gale yra paaiskinimas. galima skaityt, nors bent kolkas matos kad zaidimas pasieme pagrindine ideja is knygos bet tikrai jos neseks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai mes sita per literatura ejom, bet ten nlb panasu kad is jo gautus slice'n'dice kasnors :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai mes sita per literatura ejom, bet ten nlb panasu kad is jo gautus slice'n'dice kasnors :/

Ne į temą

Tai tu gal dangaus daly skaitei?

Man idomu jei sitas zaidimas bus trilogija(?)tai kas vyks danguj?Kovosi su angelais :ph34r:

Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl to man turėtų patikti šis žaidimas, nes panašus į God of War. Ta prasme - dievai, demonai, visokios būtybės ir t.t., dar milžinai :)

Ne į temą

P.S. per "Bukas ir Bukesnis" buvo užkandinė su "Dante's Inferno" pavadinimu :), ten čili pipirus valgė :).
Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ant XBOXO tikrai ispudingi Gameplay, bet kazin kaip bus su psp ? nebus taip kaip ant ps2 ir psp GOW visai skirtingos dalys ?

Redagavo Simonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na next gen gaus GOW3 alternatyva,taciau PSP gali gauti irgi visai gera zaidima,jei sugebes parodyti tai ka parode GOW PSP versija tai manau bus labai saunus zaidimas ir ant PSP,tam yra visos galimybes,kitas klausimas ar visa tai jie nores ir sugebes isnaudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip matau treileriai vien apie hell tai taip iseina skaistyklos ir dangaus dalys bus isleistos veliau?

jei taip tai gan intriguojantis zaidimas bus, perejus pragara reikes laukti kol iseis kitos dalys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.