EvalCo

Pats blogiausias žaidimas kurį esate žaidę

Rekomenduojami pranešimai

Hard Drivin ant Sega :D nu sudu š**** buvo, galit youtubeje paziuret, valdymas tragedija.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rouge warior... didziausias nusivylimas ka teko losti su ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hard Driving ant Sega :D nu sudu š**** buvo, galit youtubeje paziuret, valdymas tragedija.

 

Ačiū! Pagaliau sužinojau kaip tas siaubas, kurį pas pusbrolį žaisdavom, vadinosi. :ablow: Apsilankymai pas jį būdavo laikas, kai aš ilgėdavausi savo PSone labiau nei visada :D:nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

80% žaidimu yra nesąmoningu (tingėčiau vardinti čia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rambo The Video Game.... Nu be zodziu as :D Tokia jau nesamone, o gavo gamespot 6/10 kaip ir Thief 6/10 as nesuprantu i ka tie vertintojai ziuri arba jau $$$ uzmeta kurejai, nes tikrai Rambo crap buvo. Thief pilnai isbaigtas ir tikrai geras stealth zaidimas ir gavo tiekpat kiek tas gavniukas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aabs Animals. Nesitikejau nieko, bet vistiek likau apsales :D

 

O kelis kitus pavardinus:

AC3: Liberation

NCIS: The Game

.Detuned

Truth or Lies

WWE: Legends of Wrestlemania

Red Dead Redemption: Undead Nightmare - ne mano tipo zaidimas, nieko naujo neikvepe su zombiais man.

Far Cry 2

COD BO2/Ghosts

Mass Effect 3

Crysis 3

 

@Impaler

Dekui uz pavadinima. Primine man "jaunystes" kancias.. :D

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip ant pc man vienas labiausiai sufailintų žaidimų buvo Test Drive Unlimited 2. Valdymas.............Grynai kaip Hard Driving. Medinis. O jeigu neduok Die sumėtai mašiną, jokių šansų ją vėl "sugaut. Nors atrodė gražiai ir įdomiai, buvo nežaidžiamas  :fuuu: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas akelotes ir ko - MES BUVOME KARIAI.

Va cia tai geras sutapimas!!  :D Lygiai tas pats zaidimas ir man sove i galva dar pries ieinant i sia tema!! Tokios baisaties taip paprastai negali pamirsti :D

Ta pati siauba patyriau ir as, pamenu ta diena pirkau "Delta Force: Black Hawk Dawn" (demo buvau bandes) ir rusiska "Мы были солдатами" zaidima vien is virselio (angliskai "W.A.R. Soldier"). Tai buvo skaudus pinigu ismetimas ir po to jau nebereikejo pirkti zadimu nepasidomejus jais  :D

 

new_71055807_m_607.jpeg

Dabar gal suprasit koks turi buti blogiausias zaidimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DeadHunt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

assassin's creed 3 vos perejau ant xbox ir iskarto perdaviau

kas pačiam ten netiko? irgi ant Xboxo turėjau, keletą misijų perėjau bet toks nekabinantis atrodė. visi giria assasinus tai įdomu kas netiko? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pačiam ten netiko? irgi ant Xboxo turėjau, keletą misijų perėjau bet toks nekabinantis atrodė. visi giria assasinus tai įdomu kas netiko? :D

Kas netiko Hmm??? Turbut viskas nezinau man ten buvo sudo kruva kuo toliau tuo labiau ac serija sudinesne pansiai kaip NFS :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.