EvalCo

Pats blogiausias žaidimas kurį esate žaidę

Rekomenduojami pranešimai

Visos Lord of the rings dalys ant ps2. EPIC sh*t...

Counter strike (cr*p)

Etherlords 2 (pc) jau tokia nesamone. Sunkiai suprantamu dalyku paaiskinimas s*do vertas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As krc net nesuprantu kaip zmones gali vertinti geima palose ji tik 15-20 min cia kazkokios nesamones o seip mano prasciausias geimas kuri esu loses yra rainbows six vegas jis buvo tiesiog ne mano stiliaus ten reikedavo pastoviai tupet pasislepus kad niekas nepasautu na as labiau linkes prie tokiu geimu kaip halo kur gali laisvai lakstyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man blogiausias yra VIP (su pamela ant psx) ; turtles5 ar 1 ten dalis (ant NES),dar avgn yra papasakojes apie si zaidima,kad nesusipratimas kazkoks. blade2 ant ps2 kazkas ne to irgi..kairiu analogu eini, desiniu analogu musies. nu ir i cd telpa geimas.. viska pasako.. ant psx 1dalis zymiai geriau buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man didziausias 2009 metu nusivilimas tai KILLZONE 2 (PS3). As is jo turbut labai daug laukiau. Demo mane buvo nerealiai uzkabines, bet kai gavau pilna zaidima tai iskenciau tik koki pusvalandi, kad suprasciau, jog man jis ziauriai nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmmm nu zmogau tavo postas kirto per kojas ar tu cia bajkas metai<_< del skonio aisku nesigincijama .................bet tai juk

vienas is zinomiausiu ir daugiausia uzdirbusiu sci-fi (super duper :) ) saudykliu kada nors sukurtu iki pat dabar

ir dar neaisku kada vel bus sukurtas toks sedevras, jeigu sitas levas zaidas tai pasakyk koks tada nelevas tau???

 

Man ir Halo 3 nieko ypatingo. Jis nėra "levas", bet man tai eilinė sci-fi šaudyklė, jokių šedevro požymių. Jis toks geras, gal todėl, kad nieko geresnio tame žanre nėra. Na dar multiplayer geras, bet galiu pasakyt "no lifer'ių" ir fanatikų pilna - tiesiog gerai praleist laiko paprastam žaidėjui ten nepavyks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai daug nepatiko game

 

Xbox360: Bioshock, Fallout 3, Skate, POP (Prince of persia), Ninja Gaiden 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai daug nepatiko game

 

Xbox360: Bioshock, Fallout 3, Skate, POP (Prince of persia), Ninja Gaiden 2.

Tau tik CS ir WWE lost tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu bus Hard Drivin' and Sega :)

Karateka ant NES

Legends of Wrestling ant PS2

 

pradžiai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu bus Hard Drivin' and Sega :)

Karateka ant NES

Legends of Wrestling ant PS2

 

pradžiai tiek.

Hard drivin budavo ziaurus pvz- atsitrenki bet kur butinai apsiversi ir sudus priekinis stiklas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir Halo 3 nieko ypatingo. Jis nėra "levas", bet man tai eilinė sci-fi šaudyklė, jokių šedevro požymių. Jis toks geras, gal todėl, kad nieko geresnio tame žanre nėra. Na dar multiplayer geras, bet galiu pasakyt "no lifer'ių" ir fanatikų pilna - tiesiog gerai praleist laiko paprastam žaidėjui ten nepavyks.

Ne į temą

manau jeigu tai butu "eiline saudykle" tai nebutu pasaulyje parduota tiek milijonu kopiju ir cia nereikia buti "fanatiku" kad jisai patiktu, jisai tiesiog itraukia ir tiek. Kaip sakiau del skonio nesiginciju, tau nepatinka man patinka, end of story

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.