NiTreX

Perku HDD

Rekomenduojami pranešimai

Tai va.. Sia savaite pagaliau gavau atlyginima ir noriu nusipirkt HDD savo ps2.. Versija slim.. Cipas mtrx Infinity.. Gal kas patartu konkreciai koki harda imt? Ir ar tikrai eis tik 40% visu zaidimu?

P.S. Sukuriau atskira tema, nes sito reikia skubiai! Manau adminas supras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pavyzdziui prie savo slimo 160 GB Exelstore esu prisijunges. O neveikia bent jau pas mane tik tie zaidimai, kuriuose yra galimybe zaisti tinkle, nes kai juos paleidzia reikia uzkrauti tam tikra faila, kuri nuskaito tik nuo kompakto. Tiesa, yra galimybe nupacinti, bandziau bet nepavyko, uzkraudavo daugiau, bet visvien uzstrigdavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laimi jis nori uzsidyrbt postu 50 del pakvietimu i black cats arba i kitus :)

O seip del to hardo tai ka zinau. Manau neverta jo pirkt jei tavo lazeris dar gyvybingas jug dvd diske daug vietos gali ir muzikos ir visko isirasyt pagalvok kiek dvd disku iseitu uz ta kaina kiek hdd kainuos. NA bent jau cia tik mano nuomone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na hhd turi daug privalumu.. Pvz kai reikia, paimi prirasai zaidimu, pazaidi, nusibosta, istrini, isirasai nauju.. Ir tikrai geriau turet viena nediduka harda negu 50 kompaktu ir dar nezinia ar visi veikiantys bus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi paskaiciuok:

imkim kad zaidimu vidurkis (nu as cia jau grubiai) yra 4GB

tai gaunasi kad i 80Gb HDD tilps ~20 zaidimu (realiai daug daugiau)

tai ir galvok kiek tau reikia tos vietos ir koki hdd imti :)

man pvz 80GB yra 'per akis' ir daugiau kolkas net nesiruosiu imti (nebent mano senukas 80Gb uzsilenks :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne toks jau ir nedidukas. Beje nepagalvojai, kad dalis zaidimu ant hdd neveikia. Pvz: parsiputi koki graju isirasai i hdd neveikia galvoji lievas ir istrini, o gal ten geras zaidimas tik per hdd neveikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o be to i ta pati hdd galima ir mp3 ir avi susirasyt ir per ps2 klausyt ar ziuret Simple Media Playeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne toks jau ir nedidukas. Beje nepagalvojai, kad dalis zaidimu ant hdd neveikia. Pvz: parsiputi koki graju isirasai i hdd neveikia galvoji lievas ir istrini, o gal ten geras zaidimas tik per hdd neveikia :)

na bet su HDD ~50% sumazini dvd disku kieki 'besimetanciu' namie :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tinka tik specialus hdd? kur ju buna pirkti?

jokio specialaus disko prie slimo nereikia. tiesiog pajungi per usb isorini hdd ir viskas. As esu isbandes exelstore 160 GB SATA ir samsung 40 GB ATA. Kitokiu nebandziau tai nezinau ar tinka 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio specialaus disko prie slimo nereikia. tiesiog pajungi per usb isorini hdd ir viskas. As esu isbandes exelstore 160 GB SATA ir samsung 40 GB ATA. Kitokiu nebandziau tai nezinau ar tinka 8)

 

Laimi

Ar gali duoti tikslesnę info kaip pajungti tą HDD?

Jau visą savaitę bandau visokius NB HDD (keisdamas slim dėžutes :D

Pas mane PS2 modelis SCPH-77006, nučipuotas:

Version:

Console SCPH-77006

Browser 1.40

CD Player 2.00

PlayStation Driver 2.00

DVD Player 3.11G

 

Naudoju uLauncher ELF 4.06>užsikrauna>ir kur yra "MC0" ir "MC1" nei usb flash nerodo ir "HDD0" niekaip nepamatau HDD.

HDD formauotas paprastai ar su WinHIIP_V1.7.6 ir nulis emocijų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.