G1edrius

Metal Gear Solid 4 On Xbox 360?

Rekomenduojami pranešimai

Jei video intarpus isimtu ir i cd tilptu ;):unsure:

Ne į temą

na i 1cd net mgs1 netilpo :unsure: ,ir be jokiu cg intarpu,jo geri laikai buvo :P ,gaila tokiu zaidimu jau nebekuria,dabar bevik visi zaidimai tik "paemei, perejai ir pamirsai" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gaila tokiu zaidimu jau nebekuria,dabar bevik visi zaidimai tik "paemei, perejai ir pamirsai"

Ne į temą

Ne visiems taip :D ir ne su visais zaidimas :)
Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na i 1cd net mgs1 netilpo :D ,ir be jokiu cg intarpu,jo geri laikai buvo :) ,gaila tokiu zaidimu jau nebekuria,dabar bevik visi zaidimai tik "paemei, perejai ir pamirsai" :D
Redagavo ViPeRkillz
kas cia per postas? parasyk savo nuomone redagaves, nes istrinsiu posta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na i 1cd net mgs1 netilpo :D ,ir be jokiu cg intarpu,jo geri laikai buvo :) ,gaila tokiu zaidimu jau nebekuria,dabar bevik visi zaidimai tik "paemei, perejai ir pamirsai" :)
Ne į temą

Arba tu suaugai ir zaidimai tiesiog tau nebedaro tokio ispudzio kaip seniau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Arba tu suaugai ir zaidimai tiesiog tau nebedaro tokio ispudzio kaip seniau :)

Dažniausiai taip ir buna. Juk mes - senieji geimeriai matėme tikrai daug žaidimų ir mums yra su kuo lyginti iš tikro. Dabartiniai žaidimai (išskyrus retkarčiais keleta) tiesiog neturi sielos. Tai biznis ir tikrai jeigu ankščiau žaidimus kurė tiesiog entuzistai, kurie į žaidimus įdėdavo savo sielą ir meilę, tai dabar situacija visai kitokia.

Kas padarys grafiką geresnę, kas daugiau uždirbs, kas daugiau kraujo ant ekrano sugebės padaryti. Visa tai yra gryna nesamonė ir gerų iš tikrujų žaidimų tampa vis mažiau ir mažiau. O jauni geimeriai (irgi nesakau kad visi) tiesiog valgo tą šudą ir dar prašo nes nematė ir nežino tikros gerovės. Dažniausiai pasitaikantys klausimas - o kaip grafika? Manę asmeniškai tai išveda iš proto. Prisiminkime senus žaidimus - apie kokia ten grafika išvis galėjome tada kalbėti... Bet žaidimai gyvena iki šiol mūsų širdyje. Ir taip bus visada. Nes tas pats Spectrum, Zhiliton (NES) ir kiti paliko žymiai didesnius įspudžius, negu dabartiniai žaidimai be sielos. Linkiu visiems gamintojams pagaliau suprasti tai ir pradėti kurti šedevrus, o ne biznio programas. O dėl MGS ant XBOX360 - tai dabar man asmeniškai jau tai nerupi nes MGS 4 irgi nuvylė manę kaip fanatą MGS serijos. Eilinis besielis žaidimas mano manymų. Net Sons Of Liberty ir tai mano manymų buvo geresnis žymiai. MGS serija tikrai neturėjo tapti tokių besieliu žaidimu bet dėja tai atsitiko.

 

Rašiau specialiai be offtopic tagų ir tikiuosi administracija ir moderatoriai supras kodėl aš tai padariau.

 

P.S. Neisižeiskite, jeigu kam nors nepatiko ką aš rašau. Tai tik mano nuomonė, bet manau daugelis su manimį sutinka. Ir tai dar viena priežastis pagalvoti jaunai geimerių kartai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu tau Skeith. Nėra žaidimuose tokios dvasios kuri tave varytų toliau žaisti ir žaisti. Kaip ant Ziliton,sega,PS1 būdavo.Dabar daro kad tik grafika būtų geresnė o kad gameplay š**** tai visiem bile. Seniai esu žaidęs kokį labai gerą žaidimą kurį norėčiau žaisti ir žaisti. Tačiau radau tokį vieną tai Uncharted žaidimas be priekaištų istorija nuostabi grafika taip pat. MGS4 man taip pat labai gerą įspūdį paliko. Iš kelių šimtų žaidimų yra gerų tik vienetai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažniausiai taip ir buna. Juk mes - senieji geimeriai matėme tikrai daug žaidimų ir mums yra su kuo lyginti iš tikro. Dabartiniai žaidimai (išskyrus retkarčiais keleta) tiesiog neturi sielos. Tai biznis ir tikrai jeigu ankščiau žaidimus kurė tiesiog entuzistai, kurie į žaidimus įdėdavo savo sielą ir meilę, tai dabar situacija visai kitokia.

Kas padarys grafiką geresnę, kas daugiau uždirbs, kas daugiau kraujo ant ekrano sugebės padaryti. Visa tai yra gryna nesamonė ir gerų iš tikrujų žaidimų tampa vis mažiau ir mažiau. O jauni geimeriai (irgi nesakau kad visi) tiesiog valgo tą šudą ir dar prašo nes nematė ir nežino tikros gerovės. Dažniausiai pasitaikantys klausimas - o kaip grafika? Manę asmeniškai tai išveda iš proto. Prisiminkime senus žaidimus - apie kokia ten grafika išvis galėjome tada kalbėti... Bet žaidimai gyvena iki šiol mūsų širdyje. Ir taip bus visada. Nes tas pats Spectrum, Zhiliton (NES) ir kiti paliko žymiai didesnius įspudžius, negu dabartiniai žaidimai be sielos. Linkiu visiems gamintojams pagaliau suprasti tai ir pradėti kurti šedevrus, o ne biznio programas. O dėl MGS ant XBOX360 - tai dabar man asmeniškai jau tai nerupi nes MGS 4 irgi nuvylė manę kaip fanatą MGS serijos. Eilinis besielis žaidimas mano manymų. Net Sons Of Liberty ir tai mano manymų buvo geresnis žymiai. MGS serija tikrai neturėjo tapti tokių besieliu žaidimu bet dėja tai atsitiko.

 

Rašiau specialiai be offtopic tagų ir tikiuosi administracija ir moderatoriai supras kodėl aš tai padariau.

 

P.S. Neisižeiskite, jeigu kam nors nepatiko ką aš rašau. Tai tik mano nuomonė, bet manau daugelis su manimį sutinka. Ir tai dar viena priežastis pagalvoti jaunai geimerių kartai.

Mario ir Sonic forever

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažniausiai taip ir buna. Juk mes - senieji geimeriai matėme tikrai daug žaidimų ir mums yra su kuo lyginti iš tikro. Dabartiniai žaidimai (išskyrus retkarčiais keleta) tiesiog neturi sielos. Tai biznis ir tikrai jeigu ankščiau žaidimus kurė tiesiog entuzistai, kurie į žaidimus įdėdavo savo sielą ir meilę, tai dabar situacija visai kitokia.

Kas padarys grafiką geresnę, kas daugiau uždirbs, kas daugiau kraujo ant ekrano sugebės padaryti. Visa tai yra gryna nesamonė ir gerų iš tikrujų žaidimų tampa vis mažiau ir mažiau. O jauni geimeriai (irgi nesakau kad visi) tiesiog valgo tą šudą ir dar prašo nes nematė ir nežino tikros gerovės. Dažniausiai pasitaikantys klausimas - o kaip grafika? Manę asmeniškai tai išveda iš proto. Prisiminkime senus žaidimus - apie kokia ten grafika išvis galėjome tada kalbėti... Bet žaidimai gyvena iki šiol mūsų širdyje. Ir taip bus visada. Nes tas pats Spectrum, Zhiliton (NES) ir kiti paliko žymiai didesnius įspudžius, negu dabartiniai žaidimai be sielos. Linkiu visiems gamintojams pagaliau suprasti tai ir pradėti kurti šedevrus, o ne biznio programas. O dėl MGS ant XBOX360 - tai dabar man asmeniškai jau tai nerupi nes MGS 4 irgi nuvylė manę kaip fanatą MGS serijos. Eilinis besielis žaidimas mano manymų. Net Sons Of Liberty ir tai mano manymų buvo geresnis žymiai. MGS serija tikrai neturėjo tapti tokių besieliu žaidimu bet dėja tai atsitiko.

 

Rašiau specialiai be offtopic tagų ir tikiuosi administracija ir moderatoriai supras kodėl aš tai padariau.

 

P.S. Neisižeiskite, jeigu kam nors nepatiko ką aš rašau. Tai tik mano nuomonė, bet manau daugelis su manimį sutinka. Ir tai dar viena priežastis pagalvoti jaunai geimerių kartai.

Ne į temą

Puikiai ir teisingai pasakyta. Nesutikciau tik su tuom , kad MGS4 buvo besielis, jis buvo per daug painus,per daug visko sukista , per ilgi ir nuobodoki intarpai , ne visi , bet per kaikuriuos norejosi miegoti , per daug holivudizmo , zaidimas nebe toks hardcorinis kaip ankstesnes dalys(MGS2 Tanker Scene - rulezz). Kojima norejo baigti serija ispudingai , bet biski persistenge. Nors MGS4 yra gan kontraversiskas, bet as jame iziuriu daugiau pliusu nei minusu , visdelto tai tas zaidimas, kuri galiu zaisti is naujo ir is naujo daug kartu.
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man tai asmeniskai Metal Gear Solid pati pirma dalis tai toke bomba buvo.. va ten tai ir gameplay ir istorija ir viskas buvo tobula tuo laiku (va ten buvo ta dvase kurios truksta dabartiniuose zaidimuose kaip sako skeith) ar palyginkime koky resident eavil 2-3 su 4 perjau 4ta grynas veiksmas jokios istorijos begi saudai galvosukis tik seip kad reiktu pagryst (5to residento ne nelosiu) nes is demo supratau kad tai vel eiline saudykle bus.
Redagavo Ciko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu idomu idomu, kaip cia viskas baigsis. turiu interesa, kad baigtusi x naudai  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai sakot. Siais laikasi zaidimai be sielos. neturi dvasios. O senaiu kaip budavo.

Pasileidi koki System Shock 1 atseit 1h pazaisti. O ziuri jau vidrunaktis. Zaidimai turejo toki iskirtinuma vienas is kito. Nors budavo to pacio zanro ar pan. , bet jie labai stipriai skirdabvos.

Man netgi dabar paleidus seno gero old shool geimo muzikos trumpa gabaliuka, galiu pasakyti kuriov tietoj kokiam geime ;) o dabar bym bam visi vienodi. Bet as praktiskai matau delko tai vyksta.

1) Senaiu kurdavo atskirus kiekvienam zaidimui varikliukus. jie duodavo savo iskirtinuma, realizacijos budus ir pan. Dabartiniai jama pvz Unrea3, source ir bla bla varykli, deda kita istorija visa kita palieka. Tai labai stipriai uzmusa zaidimo dvasia :)

2) Kodel naudoja siuos varikliukus. Nes daug kas istroskes grafikos o ne geimplejaus. Atseit bus grafika, bus ir gameplay. O norit siais laiaksi parasyti varikliuka atitinkanti siu dienu standartus butu sugaistama beprotiskai daug laiko, o kur dar zaidimo kurimas.

 

Ehh kitaip sakant... Zaidimai nusivaziuoja .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai sakot. Siais laikasi zaidimai be sielos. neturi dvasios. O senaiu kaip budavo.

Pasileidi koki System Shock 1 atseit 1h pazaisti. O ziuri jau vidrunaktis. Zaidimai turejo toki iskirtinuma vienas is kito. Nors budavo to pacio zanro ar pan. , bet jie labai stipriai skirdabvos.

Man netgi dabar paleidus seno gero old shool geimo muzikos trumpa gabaliuka, galiu pasakyti kuriov tietoj kokiam geime :D o dabar bym bam visi vienodi. Bet as praktiskai matau delko tai vyksta.

1) Senaiu kurdavo atskirus kiekvienam zaidimui varikliukus. jie duodavo savo iskirtinuma, realizacijos budus ir pan. Dabartiniai jama pvz Unrea3, source ir bla bla varykli, deda kita istorija visa kita palieka. Tai labai stipriai uzmusa zaidimo dvasia :devil:

2) Kodel naudoja siuos varikliukus. Nes daug kas istroskes grafikos o ne geimplejaus. Atseit bus grafika, bus ir gameplay. O norit siais laiaksi parasyti varikliuka atitinkanti siu dienu standartus butu sugaistama beprotiskai daug laiko, o kur dar zaidimo kurimas.

 

Ehh kitaip sakant... Zaidimai nusivaziuoja .....

Baikit offtopica. Rasom apie MGS4 on Xbox360, o ne apie senus gerus zaidimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.