no0ne

DiRT 2

Rekomenduojami pranešimai

Kas žino, kas nežino, kas matė, kas nematė, bet DiRT 2 atrieda atidunda.

Nuotrauka

 

Release Date: 9/3/2009

Platforms: NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Publisher: Codemasters

Developer: Codemasters

Gamesite: Click here

Genres: Racing

ESRB: M

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinom, bet nematem ;) Laukiam :) Pirma dalis labai patiko, tikekimes antra bus dar geresne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau bus labai geras variklis, bet pvz paskaitai games.lt apie si zaidima tai visi PC'snikai raso, kad XBOX'as nesugebes patempti tokios grafikos, bei fizikos ir bus taspats kaip ir DiRT tik kitos trasos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau bus labai geras variklis, bet pvz paskaitai games.lt apie si zaidima tai visi PC'snikai raso, kad XBOX'as nesugebes patempti tokios grafikos, bei fizikos ir bus taspats kaip ir DiRT tik kitos trasos.

PC'snikai gali daug ka sakyti ar varyti ant x'boxeriu, nes zino, kad pc niekada geriau zaidu netemps nei konsole(jei klystu taisykit), bet bando nuslepti sakydami, kad konsole nepatemps.

 

 

apie paty zaida:

It's really looks awesome, bet grafika niekada nebuna tokia kaip fotkese :) Laikas parodys.

Redagavo Turbo007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu zinai kad per "chebrike" ten games.lt raso, pas ju 50 ant 50 tik tiesos buna, tad geriau palaukt pacio geimo, o ne sneket i debesis...
Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as pirma dali isirasiau taj kaskaip neuzhkabino.. nzn.. maniau kad bus tik su rally masinom.. o ten dar visokiu kitokiu kategoriju. tas nepatiko : ) zhesim kaip su antra..

Redagavo Marcelo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biciukas subaru guru :yes:

laukiam laukiam labai patiko pirma dalis, man vienas geriausiu

rally game :huh:

p.s. ka tos fifkos ten daro kaip dekoracija prie tokios masinos ??? :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gerai kad tas bicas cia juos pakonsultuos apie jumpus,ir jie turbut bus dar ispudingesni,o siaip tai kad dirtas nelabai ir turejo kokios konkurencijos,tai cia sakyt kad jis buvo geriausias ralio zaidimas yra tiesa del to kad galima sakyti kad nebuvo jokio kito ralio zaidimo,na neskaitant sega rally arkados.

tiesa sakant ir dirt jau man buvo ne tas ,na as tikrai stengiaus kad jis man patiktu,bet na niekaip man jo valdymas netiko nors tu ka,cia jau nebe ralio simuliatorius ,kokie buvo cmr raliai,kad ir paskutinis 2005 ,va ten tai valdymas buvo,pasaka,nzn drit2 jie dare dar labiau kaip jei sake kad butu zaisti "fun" ,o tai reiskia turbut dar maziau link simuliacijos.

taip ir visai neliks ne vieno ralio simuliatoriaus ,nes jau dabar nera jokio :huh:

taip jis atrodo be abejo ispudingai,bet klausimas islieka - kaip jis valdosi ?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gerai kad tas bicas cia juos pakonsultuos apie jumpus,ir jie turbut bus dar ispudingesni,o siaip tai kad dirtas nelabai ir turejo kokios konkurencijos,tai cia sakyt kad jis buvo geriausias ralio zaidimas yra tiesa del to kad galima sakyti kad nebuvo jokio kito ralio zaidimo,na neskaitant sega rally arkados.

tiesa sakant ir dirt jau man buvo ne tas ,na as tikrai stengiaus kad jis man patiktu,bet na niekaip man jo valdymas netiko nors tu ka,cia jau nebe ralio simuliatorius ,kokie buvo cmr raliai,kad ir paskutinis 2005 ,va ten tai valdymas buvo,pasaka,nzn drit2 jie dare dar labiau kaip jei sake kad butu zaisti "fun" ,o tai reiskia turbut dar maziau link simuliacijos.

taip ir visai neliks ne vieno ralio simuliatoriaus ,nes jau dabar nera jokio :huh:

taip jis atrodo be abejo ispudingai,bet klausimas islieka - kaip jis valdosi ?

na matai valdymas yra toks subtilus dalykas, man priesingai buvo nei tau - cmr'05 man valdesi sunkiau

nei dirt, prisimenu ten trasas kai lydavo ir vaziuodavau RW varomais masinas tai budavo man kancia

o ne vaziavimas, aisku cia priklauso nuo igudziu, patyrimo ir aisku kaip realiai padarytas tas valdymas,

man dirt irgi buvo sunku priprasti bet jeigu sunkiai valdydavosi masina as isbandydavau kita kol rasdavau

optimaliausia man varianta ir tada jau lekdavau su vejeliu, aisku cia mano nuomone kiti gal pasakys kitaip :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai laukiu,zaidimas turetu buti unreal bomba grafika ziauriai gera :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai valdymas yra toks subtilus dalykas, man priesingai buvo nei tau - cmr'05 man valdesi sunkiau

nei dirt, prisimenu ten trasas kai lydavo ir vaziuodavau RW varomais masinas tai budavo man kancia

o ne vaziavimas, aisku cia priklauso nuo igudziu, patyrimo ir aisku kaip realiai padarytas tas valdymas,

man dirt irgi buvo sunku priprasti bet jeigu sunkiai valdydavosi masina as isbandydavau kita kol rasdavau

optimaliausia man varianta ir tada jau lekdavau su vejeliu, aisku cia mano nuomone kiti gal pasakys kitaip :notworthy:

Ne į temą

tai jo cmr05 valdosi sunkiau,bet taip butent ir turi valdytis tikras ralio zaidimas,kokie ir buvo visi cmr zaidimai,siaip kurejai ir kure dirt kaip labiau arkada,patys apie tai sake,todel ir gavosi kad masina beveik neslysta,stabdo per sekunde,valdosi ne taip kaip turetu,na bet cia tiem kas zino kokie buvo cmr zaidimai ir kas juos lose,and dirt varai australija tai masina valdosi kaip ant asfalto ,jokiu uzmetimu jokiu masinos slydimu i sonus,ir i posukius negali net ivaziuodamas uzsimest masinos. sorry bet cia ne toca racing zaidimas kad masinos taip valdytusi,cia ralis vis del to,na bent jau tai kas liko is to ralio,o liko grazi grafika,daug masinu,geras masinu damage,ir nelabai vykes valdymas,bet cia tik mano nuomone,na ir daugumos senu cmr vilku
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai noriu! Pirma dalys patiko tais prilimpanciais purvais ir nusiplovimais kai ivaziuoji i bala, seip nelosiau daug to DiRT, bet kiek losiau tai patiko. Sita butinai paimsiu! Tikiuos bus geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.