SudraSkytaS

Ar naudojate "cheat'us"?

Rekomenduojami pranešimai

Įdomu ką galvojate apie "cheat'ų" (visokių kodų ir pan.) naudojimą?

 

Bent jau aš esu didelis cheat'ų priešas. Galiu sąžiningai pasigirti, kad nesu nei karto panaudojęs kodų žaidimui pereiti. :)

Su vienu draugeliu pastoviai ginčyjamės. Jis labai mėgsta naudoti čytus, motyvuodamas tuo, kad neva jam gaila laiko, o taip norisi pažiūrėti ką sukūrė kūrėjai... Mano nuomone, čytai tik gadina žaidimo įspūdį ir net įdomų žaidimą, gali paversti mėšlu, kur palakstęs keletą minučiu "dievo režimu" net nesuprasi kuo jis gali traukti. Pvz.: įsivaizduokit RPG, kurį pradedi žaisti būdamas maximalaus levelio....

Kelis kartus naudojau "mapus" ar kitokias nuorodas rasti visokius lagaminėlius, lobius ir kitokius nieknekius, kas labai taupo laiką, bet neįtakoja žaidimo perėjimo.

Apie "cheatų" naudojimą jau perėjus žaidimą, esu geresnės nuomonės :D Jei jau žaidimas išvaikščiotas skersai ir išilgai, kodėl gi ne? :D

Dar būna čytų keičiančių tik žaidimo išvaizdą (tipo kaip "didelės galvos", "super druper sexy kostiumas" ir pan.). Na prieš tokius "kosmetologinius" paįvairinimus irgi nieko prieš neturiu. :) Svarbu, kad nekeičia "geimplėjaus".

 

O onlaininius čyterius dubasinčiau be pasigailėjimo. Net nežiūrėčiau, kad ten gali būti vaikas... :) Nes maža to, kad pats nejaučia malonumo žaisdamas (apart jausmo "koks aš kietas"), tai dar ir kitiems trugdo.

 

Gal yra manančių visai priešingai? Būtų įdomu išgirsti jūsų argumentus "už". :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip ant konsoles beveik jokiu cytu nenaudojes ,tik tuos kosmetinius ,ir tai tik ant vieno zaidimo.

O ant PC tai turbut pagrindinis cytas buvo Wallhack ir Aimbot(naudojau pries Speedhack) ant CS1.6 no-steam ,ir tai kai pradejo visi servai cytint ,Uz tai ir tada nusipirkau CS1.6 Steam kad maziau cytu butu

O taip an kitu graju PC tik ant prikolo isijungi kad kokias nesamones padaryt SP,paskui vel zaidi normaliai be cheatu :D

Seip esu pries Cheatus ipac Online

Ant konsoliu kaip ir cheatu nera online, tik buna Bugai ir glicina vatada mane jau siutas paema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is esme pries visus tuos kodus, na nebent kaip kalbant kosmetinius... kaikurie buna istikro kieti. bet kartais tiesiog reikia uzsimest koki koda nes nu uzkniso jau juodai, bet ir tai uzsidedu kaip sakau tik tada kaip radedu kurnors strigti arba kai losiu GTA, nesten tai vat "uzsiknisimas"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chetus naudoji tik GTA žaidimuose, nes labai tyngiu taupyt pinigus, pradėt misijas iš naujo ir pan, o kituose žaidimuose labai neįdomu su čytais. O ant PC seniau CS cheatus naduojau (aimbot, wallhack, speedhack, no recoil ir pan) dabar tai kai lošiu L2 tai naudoju L2PHX kad galėčiau daryt announce ir visus nervuot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai kai perejau gta vice city stories ant psp, isimeciau vcscheatdevice ir prikolinu ten su jais. Is trikruju tai su cytais paprikolinti kai esi ne misijoje kartais linksma. O seip nesu pries cytus, nors pats nelabai ju naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cheat'u nenaudoju. jau labai uzsikirtus ant kokios mysles ar boso sunkaus, paskaitau walkthrough, nes dabar nebuna tiek laiko kad paciam kamuotis, nes apskritai zaidimams laiko vis maziau, o siaip pasistengiu ir ju neskaityt... o su cheat'ais neidomu butu zaist bent jau man...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu cheetai yra naudojaimi zaidimu perejimui tai zaidejas neturi jokiu skillu, jei losiant Multiplayer taipogi loxai yra.

Niekada necheetinau jokiam zaidime - NIEKADA, cause I haz pure l33t skillz :)

SP losiant tai cia sazines reikalas kaip tu pereini, o jei truksta skillu ant easy pereit tai... n00bai esat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cheat'u nenaudoju. jau labai uzsikirtus ant kokios mysles ar boso sunkaus, paskaitau walkthrough, nes dabar nebuna tiek laiko kad paciam kamuotis, nes apskritai zaidimams laiko vis maziau, o siaip pasistengiu ir ju neskaityt...

Na dėl walkthrough naudojimų, tai man porą kartų irgi teko pasinaudoti. Bet tik tokiuose žaidimuose, kur neaišku kur reikia eiti :). Lakstai lakstai ratais kol jau nervas paima, o paskui išsiaiškini, kad praėjimas užslėptas kažkur krūmuose, kur net nepagalvotum lįsti. O gana dažnai būna ir taip, kad išsiaiškini, jog žaidimas "bug'intas", ir jo neįmanoma pereiti, nes kažką padarei, ko tipo nereikėjo daryti. :)

Jeigu cheetai yra naudojaimi zaidimu perejimui tai zaidejas neturi jokiu skillu, jei losiant Multiplayer taipogi loxai yra.

+1 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cheat'u nenaudoju nes tai yra visiskas zaidimo gadinimas, jokio issukio,o wlakthrough manau naudoti reiketu tik tada kai tikrai,tikrai uzstringi.Neskaitant tokiu dalyku kai pvz per MCLA rinkti Rstar backas arba per assasins creed veliavas del tokiu dalyku man asmeniskai paciam ieskot didelio malonumo nera surandi 10 ir nusibosta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cheat'u nenaudoju. jau labai uzsikirtus ant kokios mysles ar boso sunkaus, paskaitau walkthrough, nes dabar nebuna tiek laiko kad paciam kamuotis, nes apskritai zaidimams laiko vis maziau, o siaip pasistengiu ir ju neskaityt... o su cheat'ais neidomu butu zaist bent jau man...

Shiuo metu ash naudoju cheat (pagrinde nemirtinguma) tik del to kad gaila laiko ir toli tenka eit nuo checkpointo kokio. Bet kalba eina tik apie NDSL zaidimus ir tai ne visus, kitose konsolese nenaudoju.

Pacioj pradzioj su santaka (ZX Spectrum HW analogas) naudodavau tik ten nemirtingumus, kur neimanoma budavo praeiti normaliai iki galo.

Tarp siu dvieju etapu cheatu ish vis nenaudojau.

Ash neigiamai pasisakyciau priesh online cheatus (zaidimo ir nuotaikos gadinimas), nes visa kita tai tik pacio userio reikalas kaip jis, ka megsta ir kiek laiko turi. Pvz.: vaikam mario nemirtinguma ijungiu, nes jie tokiam amziuj ish viso nieko nepereitu (iki pirmo grybo, max antro :) ) ir tokie greiti stipimai tik neigiamai jiem atsilieptu (nuotaika, depresija arba zaidimas metamas i shona ir pan.).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant konsoles esu apskritai naudojas viena cheata, tai butu ant GTA IV tos masinos comet cheatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vienu draugeliu pastoviai ginčyjamės. Jis labai mėgsta naudoti čytus, motyvuodamas tuo, kad neva jam gaila laiko, o taip norisi pažiūrėti ką sukūrė kūrėjai...

Ash turbut palaikyciau tavo draugo puse, nes man irgi laiko 0, o pasiziureti kas ir kaip sukurta idomu. Kaip kitoj temoj rashiau, man labiau patinka patyrineti, paanalizuoti, pamatyti kaip tai sukurta, nei kad n kartu zaisti ta pati epizoda. Bet, del visko kaltas laikas.

Jei kas labai keiksit viena ar kita puse, pabandykit ir patys pamastyt ish kito zmogaus poziciju :)

Nuomone "tu 2rnas, nes kitaip mastai" nesveika, labai vaikishka ir parodo tik zmogaus netolerantishkuma ir nesugebejima paanalizuoti viska visapusishkai. Visi tokie pasvarstymai ir gincai niekur nenuves, o vienintele mano manymu teisinga ishvada butu naudoti cheat pagal aplinkybes ir su protu: turi laiko - nenaudoji, neturi - naudoji, online - jokiu cheat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.