razilxas

Del PC turbinimo

Rekomenduojami pranešimai

noreciau daugiau suzinoti, kaip reik padidint GHZ skaiciu. Pas mane tik 1.8 o noretusi bent 3.0. Ten reik procesoriu keist ar tik idek kanors kaip ramus???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jej nori ish 1.8 i 3ghz tai reix keist netik proca bet dar ir motinine greiciausia :unsure: ce jaw priklausomai nuo to kokia pas tawe stowi.o ramai nepriciom ce wisai :)wnz keisk kompa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane yra AMD semphron ir noreciau paklaust ka reik pirkt kad uzturbint ir det kur ka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo :unsure:

shinshilai,tau butinas naujas pc :)

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau daugiau suzinoti, kaip reik padidint GHZ skaiciu. Pas mane tik 1.8 o noretusi bent 3.0. Ten reik procesoriu keist ar tik idek kanors kaip ramus???

o tu zinai kad Core 2 Duo 1,8 ghz padaro Pentium 4 3 ghz :unsure:

tau reiaki tiesiog greitesnio kompo .. beto KAM tau reikia? Loshimui .. Pirma ziurek i Vaizdo plokshte, Windowsai etai sukas? ziurke ar ram turi. Shiuo metu fkatishkai galingas CpU reikalingas tik .. jei ziuri 1080p HDTV filmus, beu jei uzsiemi moksliniasi skaiciavimasi.

Zaidimai p[agrinde ribojami grafikos :) nebent pas tave stovi koks nors 8800GTX

kas dėl turbinimo .. jei motina leidzia paprastai be probelmu galiam cpu pagreitinti 10% be jokiu pastangu tiesiog Bios'e FSB padidink 10% ir viskas turetu buti OK (tiesa paziurek kosk ram pas tave nevirshytu savo greicio - ypach jei kosk apacer, adata ar pqi sudetas - jei ram greitis virshija norma sumazink dalikli).

O norint rimtesniam OC daryti :) visu irma reiaki OC pritaikytos motinos, paskui radiatoriaus padorasu ir .. rekomenduotina gero maitinimo bloko, tada padidinus CPU itampa, daznai galiam pasiekti gan didelius greicisu ypac jei pas tave pigus cpu i6 klases - get perspeju didenis cpu itampos didinimas labai gali sutrumpinti tavo CPU tarnavimo laika

 

;) mano kompas: AMD XP 2600+ (Barton) @ 2.1ghz Motina Abit NF7 (nForce2) ir 1 gb RAM DDR400

fsb padidinta 333->360 (cpu nuo 1.9 -> 2.1 ghz)

ddr400 ram as sinchronishakai ant 360 sukas

Cpu itampa nedidinta, tiesa :) karshta vasara ash kai kanors intensyviai loshiu savo Titan aushintuva ijugiu pilnu galingumu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu zinai kad Core 2 Duo 1,8 ghz padaro Pentium 4 3 ghz ;)

tau reiaki tiesiog greitesnio kompo .. beto KAM tau reikia? Loshimui .. Pirma ziurek i Vaizdo plokshte, Windowsai etai sukas? ziurke ar ram turi. Shiuo metu fkatishkai galingas CpU reikalingas tik .. jei ziuri 1080p HDTV filmus, beu jei uzsiemi moksliniasi skaiciavimasi.

Zaidimai p[agrinde ribojami grafikos ;) nebent pas tave stovi koks nors 8800GTX

kas dėl turbinimo .. jei motina leidzia paprastai be probelmu galiam cpu pagreitinti 10% be jokiu pastangu tiesiog Bios'e FSB padidink 10% ir viskas turetu buti OK (tiesa paziurek kosk ram pas tave nevirshytu savo greicio - ypach jei kosk apacer, adata ar pqi sudetas - jei ram greitis virshija norma sumazink dalikli).

O norint rimtesniam OC daryti ;) visu irma reiaki OC pritaikytos motinos, paskui radiatoriaus padorasu ir .. rekomenduotina gero maitinimo bloko, tada padidinus CPU itampa, daznai galiam pasiekti gan didelius greicisu ypac jei pas tave pigus cpu i6 klases - get perspeju didenis cpu itampos didinimas labai gali sutrumpinti tavo CPU tarnavimo laika

 

;) mano kompas: AMD XP 2600+ (Barton) @ 2.1ghz Motina Abit NF7 (nForce2) ir 1 gb RAM DDR400

fsb padidinta 333->360 (cpu nuo 1.9 -> 2.1 ghz)

ddr400 ram as sinchronishakai ant 360 sukas

Cpu itampa nedidinta, tiesa ;) karshta vasara ash kai kanors intensyviai loshiu savo Titan aushintuva ijugiu pilnu galingumu

nu noreciau pasididint tik kad pas mane ant BIOS psw uzdetas o as jo neatsimenu ;) ;) gal zinai kaip nulaust??? pas mane AWARD bios - Phoenix ar kaskas pan. padek jei gali. Pas mane prie kompo radijatorius arti bet gal nerizikuosiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu noreciau pasididint tik kad pas mane ant BIOS psw uzdetas o as jo neatsimenu ;) ;) gal zinai kaip nulaust??? pas mane AWARD bios - Phoenix ar kaskas pan. padek jei gali. Pas mane prie kompo radijatorius arti bet gal nerizikuosiu.

tu motinines user_guide paziurek

turetu but nurodyta kaip reset padaryt

kazkur jumper reikia uzdet ir palaikyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.