jasiulionis

PSP-Go

Rekomenduojami pranešimai

o ar galima atristi psp go,kad isjungus ja ir ijungus nereiktu vel atrisineti,ar fast recovery daryti,nes skaiciau kad kai isjungi,tai ijungus reikia kazka vel daryt...dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaitinejau - lygtais viskas normaliai raso, laikosi nulauzimas ir isjungus/ijungus.

Pirsto nukirst neduoda, bet bent tiek skaites:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi isigijau psp go,ir yra problema,namie turim belaidi interneta,ant mano loptopo jis veikia,mano samsung telefonas ji mato,o vat su psp go kai bandau ieskoti interneto,rodo trys kaimynu,ir mano taip pat,bet prie mano raso not supporting,kodel???

ir kodel as negaliu rasti battery info system setingsuose,kur rodo kiek %,beje kai isjungi ir ijungi psp go,nulauzimas vis del to dingsta,bet fast recovery padarai ir atsiranda,3 sec reikalas,nieko baisaus:)mane labiau kamuoja klausimas del interneto

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar galima atristi psp go,kad isjungus ja ir ijungus nereiktu vel atrisineti,ar fast recovery daryti,nes skaiciau kad kai isjungi,tai ijungus reikia kazka vel daryt...dekui

 

Jei nori, kad butu permament tai reik turet 6.20 arba zemesne versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori, kad butu permament tai reik turet 6.20 arba zemesne versija.

 

fast recovery pasidaro vienu knopkes paspaudimu per kelias sekundes.tikriausia per sudetinga. :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

okey,aciu hebra uz pagalba,pasidariau is 6.60 i 6.20 su downgrade,liko tik interneto beda del ruterio issiaiskinti,matyt teks apsauga nuimti nuo interneto:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

okey,aciu hebra uz pagalba,pasidariau is 6.60 i 6.20 su downgrade,liko tik interneto beda del ruterio issiaiskinti,matyt teks apsauga nuimti nuo interneto:)

 

sakai apsauga nuo interneto,. jokiu budu :yao: gali but kad tavo intero tiekejas priseges tavo neta prie tavo pc IP tai nieko tu nepadarysi per daug ten. nebent su hitru routeriu su MAC suzaistum. kitu atveju reik ju prasyt nuejus kad atsegtu neta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai apsauga nuo interneto,. jokiu budu :yao: gali but kad tavo intero tiekejas priseges tavo neta prie tavo pc IP tai nieko tu nepadarysi per daug ten. nebent su hitru routeriu su MAC suzaistum. kitu atveju reik ju prasyt nuejus kad atsegtu neta.

 

Namie 4 loptopai,2 androidai,visi jungiasi,kodel psp negaliu pajungti - raso:ssid mano network,security NOT SUPPORTED!! o prie kaimynu networko raso wpa-psk(tkip) tai ka tai reiskia????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namie 4 loptopai,2 androidai,visi jungiasi,kodel psp negaliu pajungti - raso:ssid mano network,security NOT SUPPORTED!! o prie kaimynu networko raso wpa-psk(tkip) tai ka tai reiskia????

 

wpa psk tai apsuagos neto tipas kodai kazkokie. pabandyk nuimti apsauga ir paziureti ar veikia. gal ten koki neto apsaugos tipa sunkesni padarei ir psp nesupranta :D cia tik speju...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namie 4 loptopai,2 androidai,visi jungiasi,kodel psp negaliu pajungti - raso:ssid mano network,security NOT SUPPORTED!! o prie kaimynu networko raso wpa-psk(tkip) tai ka tai reiskia????

 

na ta ir raso kad apsauga kuria naudoji routeri ,jos nepalaiko PSP .tai nuimk pamegink pasijungt.po to uzdek kitokia apsauga is galimu per PSP kurias rodo.niekad nebuvo problemu su tuo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atrisi savo psp ir paspaudi select,ten yra keletas nustatymu,kuriuos gali pats sureguliuoti,kaip juos geriausia laikyti?pvz:

cpu speed ir t.t,nes viskas db stovi normal,bet galima keisti i 133/333 ir t.t,aciu labai

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atrisi savo psp ir paspaudi select,ten yra keletas nustatymu,kuriuos gali pats sureguliuoti,kaip juos geriausia laikyti?pvz:

cpu speed ir t.t,nes viskas db stovi normal,bet galima keisti i 133/333 ir t.t,aciu labai

 

Laikyk normal. Jei keisi i didesni - veiks geriau, bet gali perdegt. Cia tas pats kaip ir kompa overclockint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.