Shliuzas

Crysis 2

Rekomenduojami pranešimai

pavyko ka nors nukalt su air stompu ?..as tai kokia 1 kart is 10 kiek meginau, nzn gal jie kartais apsisaugo ten ar akip nes nemirsta nors ir salia ju nusoku. dar kai kali is ginklo ane pribeges ,ir na siaip is vieno karto nugesini..ir cia tas advanced kostiumas taip apsaugo tada?..tipo vienas suvis ir mirsti, vienas kirtis is ginklo irgi mirsti..kam tas kostiumas?.. :thumbsup4: siaip meginau nusokt nuo auksciausio vietos ant to siltnamio kaip per vido rode. viskas cool kai video ziuri..bet paciam,,tai tik siltnamio stiklus issaudziau ir tiek..na ka daugiau veikt..beja begimas irgi naudoja kostiumo energy..WTF..tipo begi ir po keliu sekundziu jau low energy..tai pala..kas cia per kostiumas isvis..tikrai kaip tankas bet armor neturi jokio nes krenti nuo vieno suvio beveik. siaip run run jump, stomp ...run run...low energy...death... :)

viena karta roundas baigesi per 20 sekundziu ir mano komanda pralaimejo...net nespejau iki prieso dabegt.. :)

ne, geriausia tai kai priesas dingo is akiracio (pasidare cloak) ir as pastebejau jog soka tiesiai pro mane, ir pam meele'a dejau, ir maciau, kad net nepataikiau, net arti nebuvau, ziurau you killed xxx... Ziauriu teisiog, tas smugis tai pieva. Karta kritau jau zemyn nuo to stogo, ir ant pacio galo padariau ta smugi, tai jis atsimuse, atsistojo ir numire :) KIllstreak tai ydomus, nusoviau 5 is eiles, ir negavau nieko. :) Ten kazka rinkt reikia ar kaip? Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, geriausia tai kai priesas dingo is akiracio (pasidare cloak) ir as pastebejau jog soka tiesiai pro mane, ir pam meele'a dejau, ir maciau, kad net nepataikiau, net arti nebuvau, ziurau you killed xxx... Ziauriu teisiog, tas smugis tai pieva. Karta kritau jau zemyn nuo to stogo, ir ant pacio galo padariau ta smugi, tai jis atsimuse, atsistojo ir numire :) KIllstreak tai ydomus, nusoviau 5 is eiles, ir negavau nieko. :) Ten kazka rinkt reikia ar kaip?

special stealth kill buvau padares..neikirtau kas vyksta. kai kirtau priesininka priselines tai tas leke belekiek metru tarpais isnykdamas.. :) arba nustumt nuo stogo toj vietoj kur nusileidimo takas, arba daryt air stomp ir paciam mirt.. :) ne ten visokiu bajeriu buna...killstreak nzn, nedomina,zinau kad buvau belekiek kartu is eiles mires, nes kai pradedi ,tada jau prasideda ir visi kerta kas netingi, neveikia net pribegimas ir kirtimas is ginklo ,tave pati iskerta :) nzn mane po tokiu seansu nervint pradeda. kaip ten galima taip megt ta MP, lauki belekiek laiko kol prasideda matchas, po to baigiasi po keliu sekundziu ,ir vel lauki kazi kiek laiko. dave team zaidima, koks ten team visi bega kas kur netingi kas sau. team tik tiek kad nekerti savo,nors as ir tuos kertu kai sumaisau.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

special stealth kill buvau padares..neikirtau kas vyksta. kai kirtau priesininka priselines tai tas leke belekiek metru tarpais isnykdamas.. :) arba nustumt nuo stogo toj vietoj kur nusileidimo takas, arba daryt air stomp ir paciam mirt.. :) ne ten visokiu bajeriu buna...killstreak nzn, nedomina,zinau kad buvau belekiek kartu is eiles mires, nes kai pradedi ,tada jau prasideda ir visi kerta kas netingi, neveikia net pribegimas ir kirtimas is ginklo ,tave pati iskerta :) nzn mane po tokiu seansu nervint pradeda. kaip ten galima taip megt ta MP, lauki belekiek laiko kol prasideda matchas, po to baigiasi po keliu sekundziu ,ir vel lauki kazi kiek laiko. dave team zaidima, koks ten team visi bega kas kur netingi kas sau. team tik tiek kad nekerti savo,nors as ir tuos kertu kai sumaisau.. :)

Jei visi map'ai bus tokio didiumo, tai as to mp tikrai nelosiu... Nes net uz COD mazesni.

Ir isvis, jeigu SP nebus Super-Duper, ir zaidimas gaus 90 is 100, tai tikrai visi review buvo nupirkti...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Killstreak jei nori kiek supratau turi surinkt kai nuzudai is priesu kazkokius kaip "daiktus". As 3 buvau surinkes ir gavau ta kaip UAV. (Kai gauni reik palaikyt Y). Bet ne visi ismeta kiek pastebejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Killstreak jei nori kiek supratau turi surinkt kai nuzudai is priesu kazkokius kaip "daiktus". As 3 buvau surinkes ir gavau ta kaip UAV. (Kai gauni reik palaikyt Y). Bet ne visi ismeta kiek pastebejau.

jo kazka buvau surinkes ir as. tik nezinau ka ir kada ir kaip as tai paemiau. :) kazkaip gal su tais special killais ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai pala... Čia šitas demo, kur 25 dieną (šiandien) išleistas, tai jis ne SP, o MP?

Tai aisku MP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai pala... Čia šitas demo, kur 25 dieną (šiandien) išleistas, tai jis ne SP, o MP?

cia ta pati beta kur buvo jau seniau ant xbox irgi paleista. dabar ta pati betos mapa paleido kaip demo, ir visus geimerius paverte testeriais ir tiek. kodel pvz ant ps3 net nedave demo ,nei ant pc. na pratestuos visi dabar jau zmoniskai. ir nereik moket testeriam. mes dar turim moket kaip ir uz gold kad ismegint demo. kai ant pc aisku butu nemokamai bei ant ps3 taip pat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioje as buvau nusiteikes sarkastiskai isijungiau iskart buvo pora klaidu pastebeta slow movement, laggy controlls.. bet muskit, dauzykit man po kiek laiko viskas pasirode normaliai :)))) Kaip beta seip visai fun :unsure: mazokas mapas, bet tiek to parodo "a little glimpse of what in store for us :blink:" beje ten kazkuris raset, jei tokio didzio mapai bus nezais.. ziek neprisisnekek :)) vienas ign redaktorius pasakojo savo nuomone apie multiplayer praita savaite ant pc su xbox conttroleriu(sake, kad ten nebuvo to lago... :) ) Ir gavo pazaist kazkoki kita mapa, o jo dydis sake DIDZIULIS tad bus normalesniu mapu ;) Seip as nezinau ar kas taip atkreipet demesi, bet retkarciais sunervodavo toks prikolas: rodo ping 4 padalos(pilnas) pas kitus po 1,3,2,1,2 ir panasiai.. galvoju "nu wo, visiem lagina, o man axcjuenai" ir susiduriau tokia nuomone, kad tas lagas jiem jei jis buvo padejo o.O kazkodel kai as ibegu i kai kurios man rodo kad pataikau i ji, bet jis kazkodel 1st hit :idea: ir as krentu.. arba juokingiausias killcam buvo snd nesenai :DD Situacija tokia ziuriu bega ciuvas i laiptine as i ji saudau, jis gale koridoriaus apsisuka i mane saudo as matau, kad man kimba, ir i sona nubegu, 1-2 m nuo iejimo manes nebesimato, iki tol dmg lyg ir gavau, killcam: as jau nebesimatau kur jis ten saudo, bet killed ;D

 

P.S. Cia beta todel stebuklu ir nereikejo tiketis as galvoju, to labiau jie cia nedave free world, todel as galvoju, kad gausim kazka idomesnio :)) SP ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioje as buvau nusiteikes sarkastiskai isijungiau iskart buvo pora klaidu pastebeta slow movement, laggy controlls.. bet muskit, dauzykit man po kiek laiko viskas pasirode normaliai :)))) Kaip beta seip visai fun :unsure: mazokas mapas, bet tiek to parodo "a little glimpse of what in store for us :blink:" beje ten kazkuris raset, jei tokio didzio mapai bus nezais.. ziek neprisisnekek :)) vienas ign redaktorius pasakojo savo nuomone apie multiplayer praita savaite ant pc su xbox conttroleriu(sake, kad ten nebuvo to lago... :) ) Ir gavo pazaist kazkoki kita mapa, o jo dydis sake DIDZIULIS tad bus normalesniu mapu ;) Seip as nezinau ar kas taip atkreipet demesi, bet retkarciais sunervodavo toks prikolas: rodo ping 4 padalos(pilnas) pas kitus po 1,3,2,1,2 ir panasiai.. galvoju "nu wo, visiem lagina, o man axcjuenai" ir susiduriau tokia nuomone, kad tas lagas jiem jei jis buvo padejo o.O kazkodel kai as ibegu i kai kurios man rodo kad pataikau i ji, bet jis kazkodel 1st hit :idea: ir as krentu.. arba juokingiausias killcam buvo snd nesenai :DD Situacija tokia ziuriu bega ciuvas i laiptine as i ji saudau, jis gale koridoriaus apsisuka i mane saudo as matau, kad man kimba, ir i sona nubegu, 1-2 m nuo iejimo manes nebesimato, iki tol dmg lyg ir gavau, killcam: as jau nebesimatau kur jis ten saudo, bet killed ;D

 

P.S. Cia beta todel stebuklu ir nereikejo tiketis as galvoju, to labiau jie cia nedave free world, todel as galvoju, kad gausim kazka idomesnio :)) SP ;)

na ka tures pc nereiskia kad ir konsoles gaus ta pati. ant pc tai lago gal ir nebus,ant pc ir vizualiai viskas kitaip. o vat cia atrodo kad nuskaptuota pc versija ,na biski visur nuimta kad paveztu konsoles. tipo net raidziu rezoliucija reikejo zumazint iki tragedijos. cia tai naujiena. tikra iskiriasi kur paimi U3 kok igeima kur na losi ir jauti kad va ant konsoles padaryta max kas galima. o cia jauciasi kad kazkoks apskapuotas na ,sen bei ten kazkas nuimta,ar sumazinta ,ar dar kaip nors. sorry butu kitas geimas niekas cia prie jo nekibtu, bet cia ne kitas geimas, cia tas gi kur visi lygina kaip most agvanced ir pan ,metu vizualas bus ir pan dalykai turi but. mapas is betos ,bet vadina demo ,tai demo turi but kaip demo. va pasemiau Bulletstrom demo ,nesvarbu kad trumpas mapas, bet viskas ok ,viskas grazu,valdymas geras. cia ne paprastas geimas, cia turetu buti metu best ant xbox , ko dar nera mate xbox ir pan buvo kalbeta. tai va to ir tikimes butent ant sitos konsoles ar ant ps3 nesvarbu bet norim max ka galima ant jos. o cia na is demo turim eilini MP shooteri jeigu imt MP puse zaidimo.kuri tikrai nebuna blogesne uz SP nei grafiskai nei kiekiu galimybiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo geras treileris. gera muzika parinkta. gerai susuktas. taciau ir MP treileris buvo gerai susuktas. na tikiuosi kad butent story losdami galesim pajaust ta tikra nano suit jega ir tikra pranasuma,jausmas kad ji turi ne del lempos, kaip multiplayer demo tas nano suit buvo kazkoks joukas, niekam nereikalingas ir maisantis dalykas. na noretusi kad jei ji turi tai jau ir butum pranasesnis, o ne uzverstum kojas po pirmo pataikymo. ir cia jau realiai negali to pakeist joks hard mode. tada vel butu kazkoks lievakas. na treileriai labai grazus ir geriau nebuciau loses MP demo ,tai vis dar galvociau kaip cia viskas stebuklingai grazu. bet po sito vel va pagalvoji kad na story tai jau des ..tikesimes.

..o tai pala....jei ttu cia kaunies pries ateivius, na tipo jie uzpuole juk zeme, tai kokio velnio tu kariauji ir pries kitus kareivius..?.tipo jie nenori kad tu apgintum zemes?..kodel negalejo but zmones vs ateiviai tada jau. ar cia dali zmoniu ateiviu pusej ar kokio velnio... :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo geras treileris. gera muzika parinkta. gerai susuktas. taciau ir MP treileris buvo gerai susuktas. na tikiuosi kad butent story losdami galesim pajaust ta tikra nano suit jega ir tikra pranasuma,jausmas kad ji turi ne del lempos, kaip multiplayer demo tas nano suit buvo kazkoks joukas, niekam nereikalingas ir maisantis dalykas. na noretusi kad jei ji turi tai jau ir butum pranasesnis, o ne uzverstum kojas po pirmo pataikymo. ir cia jau realiai negali to pakeist joks hard mode. tada vel butu kazkoks lievakas. na treileriai labai grazus ir geriau nebuciau loses MP demo ,tai vis dar galvociau kaip cia viskas stebuklingai grazu. bet po sito vel va pagalvoji kad na story tai jau des ..tikesimes.

..o tai pala....jei ttu cia kaunies pries ateivius, na tipo jie uzpuole juk zeme, tai kokio velnio tu kariauji ir pries kitus kareivius..?.tipo jie nenori kad tu apgintum zemes?..kodel negalejo but zmones vs ateiviai tada jau. ar cia dali zmoniu ateiviu pusej ar kokio velnio... :)

Turbut stovyklos pasiskirste ir kariauja..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut stovyklos pasiskirste ir kariauja..

ne nu bet jie sukure nano suit ir dabar tik jis gali sulaikyt ateiviu puolima ..atrodo tokia story ar kazkas panasaus..tai kokio velnio tu ten begi ir saudai visus zmones kareivius dar, o po to ir ateivius..tipo visus varai kai netingi, one man army..na man tas kazko nelabai limpa prie story..niekaip nedaeina kodel dalis zmoniu turi buti priesai ,tipo ateiviu pusej jie..suprantu is zaidimo puses kad vien ateiviu neuztektu tada saudyt i ka, tai padare kad ai saudyk i visus, del pacio gameplayok, bet story tai lievas tada gaunasi. matyt svarbiausioa nekreipt demesio ir saudyt i visas puses. po to blablabla aliens atacking..blablabla destroy aliens..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.