Shliuzas

Crysis 2

Rekomenduojami pranešimai

Sake apie 10h bus campaign, o tas kitas 50h+ sudarys multiplayer.

kaip gali multiplayeris sudaryt isvis kazkiek konkreciai valandu gameplay ? ..na anyway vistiek jau buvau kazko nusivyles ir va beta pamates supratau kad jau zinau kaip as ji losiu...tas gerai..aisku negali daryt to ko negali..cia ne cryengine2 visdelto. bet gal ir nereikia. aisku idomu kai net popieriu kruva nepasijudina is vietos ,nors kitos pajuda ir islaksto.na bet ok ,bent jau betoj daug saudyt tikrai neteko..kas smagu kazkaip..na man tai liuks..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech kiek configint galima dabar :) Jau losem per lan, tai patiko mp, toks for fun :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

According to Nathan Camarillo of Crytek in a new interview with the Xbox Community Network, the forthcoming Crysis 2 isn't going to scrimp on the gameplay hours.

 

According to Nathan the single player campaign which can be played multiple times with differing results is said to offer 10 hours on a first play for the average gamer. He also mentioned the multiplayer will add a further 50+ hours. This is great news, although should always be taken with a grain of salt as the average gamer skill is very hard to calculate. Even so, compared to some of its peers, a 10 hour single player is very good and for many about right.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tipo apie 50 valandu truks viska uzmax'inti, bet labai jau idomiai jie skaiciuoja, gi zmones labai skirtingai zaidzia :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu ka reiskia tas ju kad skirtingai zaist bus galima..koks jau ten skirtingai, ai gal kad viena kart gali cloacking ,kita prasisaudyt kelia...nebent. uzmaxint nieko ten nereikia cia juk story on lvl kelimas koks.yra main story ir varai..na kiek matosi bent jau demo..kai kurios atkarpos net jau beta matos isvis varo kaip kokiam Mirrors Edge, begi sokineji tarp stogu...

 

ginklo saudymo garsas :D o siai tai labai cool tamsoj ir efektai ir viskas.matosi del ko tiek uzima pc beta.grazu

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman'as nevirškina MP (jaučiu jį daro visi... kaip ir mane, kai pirmą kartą pabandžiau MP; kaip užsieniečiai pasakytų "because you suck at it :)").. todėl ir stebisi, iš kur toks tikslus skaičius 50hrs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman'as nevirškina MP (jaučiu jį daro visi... kaip ir mane, kai pirmą kartą pabandžiau MP; kaip užsieniečiai pasakytų "because you suck at it :rofl:").. todėl ir stebisi, iš kur toks tikslus skaičius 50hrs :blink:

nevirskinu nes as losiu story, o degint laika be tikslo neidomu. siaip esu prie ju uztektinai laiko praloses for fun. stebiuosi nes Mp neturi isvis jokiu valandu skaiciaus tai cia didziausia nesamone sakyt kiek tu losi MP. skaiciauojama yra tik story laikas, tai 10 val ,plius jei pakartotinai idomu lost ,tai tikrai visai nieko. na COD galima sakyt 2x trumpesnis buvo ir nieko. o cia kiek ziuriu video ,viskas cool.

Ne į temą

del Mp tai galima ilgai ir nuobodziai gincytis cia be tikslo. man patinka eiti mapu kurio nezinau,nesu juo ejas ir matyt antra karta tuo paciu keliu jau neisiu.ir nieko nezinau kas nutiks po minutes, va kas yra idomu.MP viskas atvirksciai.reiskia man tai yra atvirkscia zodziui idomu.as ne team playeris niekad nebuvau ir nebusiu. jei kviestu neiciau ir nalkstyciau ten pagal kazkieno taisykles. bet su mielu noru losciau Arma2 MP. nes tai visai kas kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi,

Tai kad MP kaip tik yra N+1 kelias, kaip pasiekti tikslą (pvz BFBC2 rush'as). O SP paprastai yra suscriptintas žaidimas, kai nė žingsnio iš kelio. Nekalbu apie F3 ir New Vegas ir pan. tipo žaidimus. Po to, kai pradėjau naudotis LIVE.. tai SP beveik ir nebežaidžiu (nebent Arcade). Nebežavi manęs tie SP.

 

Šiaip jei jau kalbant apie MP ir SP. Tai aš norėčiau Co-op MSP :blink: Čia naują terminą ką tik sugalvojau (jei kas ateityje jį naudos.. informuokite, kad jį išrado bullka). Co-op Multiplayer Single Player. Idėja maždaug būtų tokia: Eini su chebra (ar visu squad'u) per SP misijas ir priešai yra taip pat žmonės. Turėtų būti smagu. Tiek būnant vienoje, tiek kitoje pusėje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi,

Tai kad MP kaip tik yra N+1 kelias, kaip pasiekti tikslą (pvz BFBC2 rush'as). O SP paprastai yra suscriptintas žaidimas, kai nė žingsnio iš kelio. Nekalbu apie F3 ir New Vegas ir pan. tipo žaidimus. Po to, kai pradėjau naudotis LIVE.. tai SP beveik ir nebežaidžiu (nebent Arcade). Nebežavi manęs tie SP.

 

Šiaip jei jau kalbant apie MP ir SP. Tai aš norėčiau Co-op MSP :blink: Čia naują terminą ką tik sugalvojau (jei kas ateityje jį naudos.. informuokite, kad jį išrado bullka). Co-op Multiplayer Single Player. Idėja maždaug būtų tokia: Eini su chebra (ar visu squad'u) per SP misijas ir priešai yra taip pat žmonės. Turėtų būti smagu. Tiek būnant vienoje, tiek kitoje pusėje.

na yra tu coop per misijas keli geimai tai kam reikia to losia ta .kam reikia MP losia mp. juokinga kai tu cia kai tik pasijungei online ,tai nebelosi SP zaidimu. reiskia niekad ir nereikejo. as irgi zinau zmoniu kurie su konsole turi tik viena zaidima MW2 apie niek daugiau net nezino kad egzistuoja kazkas daugiau. taip story su scriptais kazkokiais turi but, kaip ir knyga gera is anskto parasyta, o ne tusti labai duoti ir pats knyga pasirasyk. kai kokia laisve yra labai gerai ir idomu,bet turi story but idomi aplink ta laisve irgi tada. bet ypac jai story buna su tikslia masija tau nusatyta, scriptai gali buti jei nelenda i akis, paimt COD BO ir MOH abu . panasus geimai ,turi scriptu abu ir pan, bet losiasi kaip diena ir naktis skirtingai.

 

beje kabant apie vargse nuleakinta PC versija, tai matyt nebekurs daugiau Crytek pc zaidimu, nes kazkaip man matosi kad sitos PC versijos pilnos beveik niekas nepirks.na tik tiek kad beta yra tik dx9 bet ir tai gerai atrodo jau.aisku dx10 bei 11 bus geriau,bet ar pirks tie kas dabar losia leaka? kazi. na kazkas aisku pirks.bet ne per daugausia.

 

Crysis 2 Leaked: Why you should care and support Crytek

 

Crysis was a ground breaking shooter, setting the bar so high in its genre that no FPS released after it has been able to surpass, yet. It was an open world game that gave you much freedom with sizzling visuals, and was a defining game for the PC platform. Three years later, its sequel Crysis 2 is about to be released in a month, but – there is a huge crisis the publisher EA and the developer Crytek have to face before that; an early BETA build of the game has been leaked for PC.

 

What are the consequences of this? It’s terrible. I can’t imagine how Crytek are feeling right now especially since they were hurt by piracy of Crysis as well. They were outspoken regarding that comparing the piracy rate to something like 20:1 on PC. The game did sell 3 million, which is fantastic compared to some other FPS games on the platform.

 

As we speak, the game spreads fast around the torrent sites reducing the possible revenue for Crytek even before the game has launched. Considering the fact that the game has a higher budget than Crysis, this news is devastating to the publisher EA, who is no doubt issuing take down notices in youtube videos and trying their best to stop the spread of information. But you know as they say, once it’s on the internet, it’s over.

 

It feels so bad reading that EA response, as if they are in depression and are pleading people not to download it and support the game. Well, the good news is that the torrented version is still the DX 9 build, which means you will miss out big time, if you don’t buy the original game.

 

And when people buy new hardware, the first game that they probably try is Crysis, such enthusiasts will no doubt buy the retail version with all goodies enabled. But that’s one way of looking at it, majority of gamers do not own a high end PC and if given a choice to download the game 1 month earlier, they probably will.

 

Do you expect such people to pay for the game later if they like it? It’s hard to say since this falls under ethics which is hard to define in general.

 

We at Gamersmint request you to have some respect for Crytek, since they are one of the big developers out there who support the PC platform a lot. If you are giving excuses to justify downloading this then don’t. We are not falling for that. This incident may just change PC gaming forever, if it’s not already.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai aš nemanau, kad ši nuleakinta versija turės kokių nors pastebimų pasekmių pardavimams.

 

Nebent žaidimas tikrai yra Š ir sukonsolinta versija yra nuvilianti (sukonsolinta.. na taip šiuo metu prastus žaidimus populiaru vadinti; aš to visiškai nesuprantu, nes PC žaidimų nežaidžiu... ).

 

Gal ir bus pasėkmės.. bet tik tokiuose regionuose, kaip Lietuva (kur vietoje 4 parduotų versijų, bus parduotos kokios 1-2) ar Rusijoje (na ten nuostoliai bus didesni).

 

Ne į temą

Aš kalbėjau ne apie Co-op prieš CPU, bet apie Co-op, kai priešai yra taip pat realūs žaidėjai, o ne script'ai. Tokio žaidimo dar nemačiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai aš nemanau, kad ši nuleakinta versija turės kokių nors pastebimų pasekmių pardavimams.

 

Nebent žaidimas tikrai yra Š ir sukonsolinta versija yra nuvilianti (sukonsolinta.. na taip šiuo metu prastus žaidimus populiaru vadinti; aš to visiškai nesuprantu, nes PC žaidimų nežaidžiu... ).

 

Gal ir bus pasėkmės.. bet tik tokiuose regionuose, kaip Lietuva (kur vietoje 4 parduotų versijų, bus parduotos kokios 1-2) ar Rusijoje (na ten nuostoliai bus didesni).

 

Ne į temą

Aš kalbėjau ne apie Co-op prieš CPU, bet apie Co-op, kai priešai yra taip pat realūs žaidėjai, o ne script'ai. Tokio žaidimo dar nemačiau.
Ne į temą

tai jei nezinai apie pc zaidimus tai kam cia kalbi tada ir lygini.. :blink: zaidimas yra geras todel ji visis dabar siuncia ant pc ir losia. o ne shh. mazi pardavimai pc versijos aisku kad bus,Crysis1 irgi ne stebuklingi pardavimai, aisku konsoles savo pardavimus surinks ,o va pc neaisku nes jau beta losia visi kas tik gali dabar. del konsoliniu,nekonsoliniu versiju cia tas ne esme jei zaidimas geras ir idomus. na kazkaip parduot zaidima juk reikia. pagalvok jei dabar jis butu PC jau pravalas butu visai kurejam.krc anyway beta puikiai atrodo ir losiasi. kaip smagiai pataise nuomone apie zaidima po to ne vykusio MP demo kazkokio. kur tau MP ten keli mapai bus ,o kur Story su ivairiausios vietovem, ateiviais bei kitais visais dalykais del ko zaidimas ir buvo kuriamas ir rasoma ilgiausias siuzetas jam, juk ne MP. numetei 4 mapus, numetei ten zaidejus ir loskit jus.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai jei nezinai apie pc zaidimus tai kam cia kalbi tada ir lygini.. :blink: zaidimas yra geras todel ji visis dabar siuncia ant pc ir losia. o ne shh. mazi pardavimai pc versijos aisku kad bus,Crysis1 irgi ne stebuklingi pardavimai, aisku konsoles savo pardavimus surinks ,o va pc neaisku nes jau beta losia visi kas tik gali dabar. del konsoliniu,nekonsoliniu versiju cia tas ne esme jei zaidimas geras ir idomus. na kazkaip parduot zaidima juk reikia. pagalvok jei dabar jis butu PC jau pravalas butu visai kurejam.krc anyway beta puikiai atrodo ir losiasi. kaip smagiai pataise nuomone apie zaidima po to ne vykusio MP demo kazkokio. kur tau MP ten keli mapai bus ,o kur Story su ivairiausios vietovem, ateiviais bei kitais visais dalykais del ko zaidimas ir buvo kuriamas ir rasoma ilgiausias siuzetas jam, juk ne MP. numetei 4 mapus, numetei ten zaidejus ir loskit jus.

Tai va ir laaaabai didelis klausimas, ar bus maži pardavimai dėl to nuleakinimo.

Kas siunčiasi tą C2 beta? Ats.:

- O gi tik LM ir PLM fauna, kuri ir taip NIEKADA gyvenimo nieko nepirko ir nelabai įsivaizduoja, kas yra pirkti žaidimą.

- Visokie savęs negerbiantys, kurie, laukę žaidimo kelis metus, gali sau leisti peržaisti betą.

Aš manau, kad tie, kurie paprastai perka ir žadėjo pirkti - pirks ir dabar. Nepirks tie, kurie ir taip nebūtų pirkę. Abejojantys palauks final DEMO ir tada išbandę spręs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tokio žaidimo dar nemačiau.
Ne į temą

Left 4 dead 1/2, ir dar ateinantis gears 3 beast mode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir laaaabai didelis klausimas, ar bus maži pardavimai dėl to nuleakinimo.

Kas siunčiasi tą C2 beta? Ats.:

- O gi tik LM ir PLM fauna, kuri ir taip NIEKADA gyvenimo nieko nepirko ir nelabai įsivaizduoja, kas yra pirkti žaidimą.

- Visokie savęs negerbiantys, kurie, laukę žaidimo kelis metus, gali sau leisti peržaisti betą.

Aš manau, kad tie, kurie paprastai perka ir žadėjo pirkti - pirks ir dabar. Nepirks tie, kurie ir taip nebūtų pirkę. Abejojantys palauks final DEMO ir tada išbandę spręs.

Tik jau nereik teigti. Lm'e nueik kada i forume, pasiziurek kiek ten zmoniu perka per steam, per rusus tuos zaidimus, kiek ten legalu. O beta, tai kaip demo, same shit jum atsisiust mp demo ant xbox, mum beta ant pc. GI mes nelosiam viso game nuo pradzios iki galo, kas butu totali nesamone, nes nei iki galo uzbaigtos optimizacijos nera, bugu da*uja bei loading n other shit yra neuzbaigti :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.