Dzozas

Metal Gear Rising: Revengeance

Rekomenduojami pranešimai

Nebutinai. O del exclusive isitikinsim siandien.

Shliuzas,kelinta Sony konferencija rodys? Ir dok linka jei negaila.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shliuzas,kelinta Sony konferencija rodys? Ir dok linka jei negaila.

Ne į temą

21h, gamespote, ign, gametraylers.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai ką nors sužinosit kaip čia bus su tuo žaidimu butinai parašykite, bet kolkas manau, kad neturėsime tokio MGS kaip turėjo PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galbut, bet pazvelk i geraja puse. Mes turesim Alan Wake, Project Natal, Splinter Cell, Forza 3, Bioshock2, Mass Effect2 Final Fantasy XIII ir dar MGS Risen. Tau to neuztenka? Ka jau kalbet apie Gears of war3 ir Halo naujas dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš nieko nesakau, man išvis nėra MGS kažkoks DIEVAS. Tiesiog tik taip sakau, man pakanka ant XBOX žaidimų ir man jokio skirtumo ar jie exkliuzyvai ar ne. Tiesiog jeigu patinka - žaidiu, jeigu ne - nežaidžiu. O ar jį turi kitos konsolės, man tikrai jokio skirtumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš nieko nesakau, man išvis nėra MGS kažkoks DIEVAS. Tiesiog tik taip sakau, man pakanka ant XBOX žaidimų ir man jokio skirtumo ar jie exkliuzyvai ar ne. Tiesiog jeigu patinka - žaidiu, jeigu ne - nežaidžiu. O ar jį turi kitos konsolės, man tikrai jokio skirtumo.

Man ir nei FF nei MGS nera dievas, Pvz is visu zaidimu labiausiai laukiu splinterio. Tikriausiai negaledamas sulaukt pereisiu 4 daly is naujo. gal koki 5 karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Metal Gear pavadinimo tai aisku , bet Solid na tikrai nesirisa, jei zaidime nefiguruos Snake'as. Kazko Kojima nedasako. Del Infamous pajuokavau :) , vistiek Stealth elementai turetu islikti koks zanras bebutu , bent jau mano manymu.

O gale bėje jeigu pastebėjote buvo parašyta - SNEAK IN :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sneak in tai gal pakaitalas jump in, kur ms kisa visose savo reklamose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jog MS su kojima rimtai dar derasi del sito zaidimo isskirtinumo xboxui,tai ir neapsisprende kas kur dar pasirodys :D bet manau jog isvys jis dienos sviesa ir ps3 konsoleje,tik gal kiek veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visai nelaukio to zaido kiek ziurejau video apie mgs4 visai nesudomino tjp kad nzn kuo jis visiem taip patinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.