Dzozas

Metal Gear Rising: Revengeance

Rekomenduojami pranešimai

Dar siek tiek nauju vaizdu akims :)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ant demo man tai sunku buvo numust tuos robotus,tai nu na bisk sunkoka :D

Kiek spejau pazaist tai ispudi paliko gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienintelis dalykas liko nesuprastas tai parry kazkaip ne vietoj ta funkcija..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat lošiu jau pilną versija...Man asmeniškai tai čia vienas geriausių Hack and Slash žaidimų po NG II. Labai smagiai žaidžiasi, veiksmas vietom toks epiškas(PG tikrai moka sukurt epiška veiksmą, tai jau matėm Vanquish), o dar man soundtrackas patinka tai išvis bendram derinį super :gusta: O kad jis ne toks kaip ankstesni MG, tai nieko tokio, jis niekad ir neturėjo būt toks..mano nuomonę tai čia apskritai gaivus vėjo gūsis į šią seriją, kuris savo standartais tikrai gėdos nepadaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat lošiu jau pilną versija...Man asmeniškai tai čia vienas geriausių Hack and Slash žaidimų po NG II. Labai smagiai žaidžiasi, veiksmas vietom toks epiškas(PG tikrai moka sukurt epiška veiksmą, tai jau matėm Vanquish), o dar man soundtrackas patinka tai išvis bendram derinį super :gusta: O kad jis ne toks kaip ankstesni MG, tai nieko tokio, jis niekad ir neturėjo būt toks..mano nuomonę tai čia apskritai gaivus vėjo gūsis į šią seriją, kuris savo standartais tikrai gėdos nepadaro.

 

O kaip su to visu gameplay, nera ten lb monotoniskas jis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su to visu gameplay, nera ten lb monotoniskas jis?

 

Ną ką žinau..dar iš tikro nedaug žaidžiau tai sunku ką atsakyt šitu klausimu. Kolkas tai smagu, eini visaip smagiai kapoji. Iš tikro kaip jau minėjau panašų smagumą kapodamas priešus jaučiau tik Ninja Gaiden žaisdamas. Šiap gal paprastų priešų kapojimas gal kiek ir monotoniškas, bet čia chapter nėra ilgi ir turi bosus. O kovos prieš bosus išties geros ir įdomios. Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar ilgai nežaidžiau ,o iš to kiek žaidžiau tai nuvylė (nereiškia ,kad žaidimas blogas ar pan.) kai pradėjo šnekėt apie tą visą kapojimą ir pan tai pirma mintis ,o pagaliau nebereiks ilgai ir užknisančiai kovot ar maigyt vieną knopkę įeini blade mode ir nukerti kam galvą iškart jei užtaikai,o čia ištikrų nei velnio.. Kapoji,kapoji tada puslavionį jau leidžia kirst ,bet dar ir tai kažkaip keistai ten man neleidžia ar dar gal neįkirtau tehcnikos visos :working: .. O su bosais tai išvis.. Kapoji kapoji nuemi ten kojos gyvybes (būtent pirmas bosas) poto duoda blade mode kur vienu kirčių perkerta iškart likau :npoker: .. galėjo iškart leist nukirst priešus su blade mode ir būtų tikrai epic(Kad nebūtų per lengva jie dodgintų ar pan.) mano nuomone tada būtų GOTY ir dar kai sukapoji kažką ,kad dingsta po kiek laiko kažkaip keista :unhappy: .. Bet dar pažaidžiau tik 30 min. tai vakare pažiūrėsiu iki galo kaip ten kas,bet žaidimas išbandyti tikrai vertas. Grafika ir garso takelis įspūdinas ir ta istorija gan įdomi atrodo :halone:

P.S. Bet čia tik mano nuomonė :sit:

Redagavo xxjudgex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po pirmos valandos buvo tokios emocijos: omg omg omfg? omg omg!

Vanquish kol kas rūko šone. Kai kur kosmoso lapsnis toks aukštas kad sėdi O_O

Redagavo narkata
nesikeik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, isbandziau ir as :). Siaip faina kapokle, neperlengva, bet kazkodel istorija per daug nekabina :spiderp:

 

Edit: isizaidus zaidimas pasidaro superinis :halone:

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as ir sian isbandziau, zaidimas toks kazinau, visus reikalus gadina sudina blokavimo sistema. jei jau padare tokia sudetinga blokavimo sistema tai galejo bent dodge funkcija idet :( Ir dar kai tau gerai uzvozia, tipo apsvaigsti ir rodo analogus judint, tai kazkaip kai judinu ir nejudinu nepastebejau skirtumo, vis tiek ar ten prismaugia, ar tai uztrypia :D O kai kovoji pries daugiau nei viena stipresniu priesu, blokavimas tampa praktiskai neimanomas :(

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad normaliai su tuo Parry yra, labai nesunku įvaldyt, o ir tuos Zandatsu darant neįmanoma mirt, aš realiai ant Normal lošiu tai neesu dar miręs, nebent per kokį QTE ar pan, kai iš vieno hit nukala. O šiaip tai yra tiek Parry tiek Dodge atrakint galima už 3000 BP, combat sistema tai bent mano manymu labai gera, bosų kovos įdomios, muzonėlis geras, viskas labai sklandžiai ir greitai, o ir eina 60fps ant xbox'o awesum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabus zaidimas, nenuvyle, gavau butent ta ko ir tikejausi, del parry sistemos pritariu, labai lengva ivaldyt. Bosai kaip ir priklauso :sweet: , tik va kaip kazkas sake, su tais "apsvaigimais", nesuprantu, buna iseina apsigint, o kitus kartus suk nesukes. Zaidimas tikrai vertas demesio ir sakyciau butina isbandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik išbandžiau žaidimą ir galiu pasakyti , jog nesitikėjau , kad jis bus toks geras . Na manau , kad bus eilinis hack 'n slash game'as turintis išskirtinį blade modą , tačiau jis mane sužavėjo . Veiksmas vyksta greitai , bosų kovos nuostabios . Labiausiai patiko garso takelis , manau jis parinktas idealus . Užvedančios roko dainos bei nerealiai greita kapoklė , nuostabus tikrai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasario mėnesį konsolėms Xbox 360 ir PlayStation 3 išleistas Metal Gear Rising: Revengeance pasirodys ir asmeniniams kompiuteriams, atskleidė Metal Gear frančizės vadovas Hideo Kojima.

Metal Gear Rising: Revengeance taps pirmuoju studijos Platinum Games žaidimu, pasiekusiu asmeninius kompiuterius.

Visi iki šiol sukurti Platinum Games žaidimai, tokie kaip MadWorld, Bayonetta ir Vanquish, buvo išleisti tik konsolėms.

Šiuo metu studija dirba prie dviejų konsolei Wii U skirtų žaidimų - The Wonderful 101 ir Bayonetta 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.