marchiusm

Ar Lietuva pasiruošusi kompiuterinių žaidimų parduotuvei?

Ką pasirinktumėte jei būtų galimybė?  

141 narys prabalsavo

  1. 1. žaidimus įsigyčiau:

    • kaip ir seniau: maximoje perku DVD ir pats kepu parsisiųstus žaidimus
      56
    • pirkčiau internetu
      11
    • lankyčiausi kompiuterinių žaidimų parduotuvėse, nes galėčiau įsigyti ne tik originalius žaidimus, priedus bet ir gaučiau taškų kuriuos galėčiau naudoti ateityje
      74


Rekomenduojami pranešimai

Turbūt daugeliui iš mūsų teko pakeliauti po kitas šalis, aplankyti ne tik muziejus, parodas ir kitus lankytinus objektus, bet ir prekybos centrus.

Man, kaip kompiuterinių žaidimų mėgėjui, į akis labiausiai krisdavo ir būtinai aplankydavau kompiuterinių žaidimų parduotuves. Tai toli gražu ne Elektromarkt, BMS, Topo centras (kurie save pristato "vieninteliais technikos ekspertais", tačiau nesupranta kad skaitmeninę video kamerą vis dėl to galima prijungti prie PC) ir t.t... Ten viskas kas parduodama yra vienaip ar kitaip susiję su kompiuteriniais žaidimais. Ir publika ten renkasi ne 10-mečiai pabėgę iš pamokų, tačiau teko matyti ir ponų pasipuošusių prabangiais kostiumais beieškančių kompiuterinių žaidimų. Kažkodėl mūsų visuomenėje yra manoma, žaidi kompiuterinius žaidimus - vadinasi esi vaikas, suvaikėjęs, nesubrendęs ir t.t... Bent jau man tai skamba kaip įžeidimas, nes man jau netoli 30m ir aš vis dar mėgstu gerus kompiuterinius žaidimus, kurie atskleidžia šiuolaikinių technologijų galimybes.

 

Papasakosiu apie vieną tokių parduotuvių iš JAV - GAMESTOP. Tiesa sakant joje aš buvau prieš 5 metus, tikiu kad viskas ten patobulėjo, pagerėjo tiek aptarnavimas tiek pasiūla. Taigi užėjęs į tokią parduotuvę, kiekvienas žaidimų mėgėjas išsižioja. Gali rasti tiek pačius žaidimus, knygas su žaidimų aprašymais, žaidimų kolekcijas (collector's edition), žurnalus, atvirutes ir net populiariausių žaidimų personažų figurėles (action figures).

Kitas svarbus dalykas - aptarnavimas. Gali klausti ko nori apie jų parduodamus produktus, atsakymas gausi ir net labai išsamų.

Tuo metu turėjau Nintendo GameBoy advanced. Nusipirkdavau žaidimą, čia pat vietoje, jį išbandydavau, nepatikdavo - pakeisdavo. Žinoma tokių pakeitimų kiekis ribotas. Netgi senus žaidimus gali priduoti į tą parduotuvę, kurie būdavo parduodami atskirame - naudotų žaidimų skyriuje, o kiti vartotojai juos gali nusipirkti už mažesnę kainą. Juk dažnai būna, kad išsikepi žaidimą ir po 2 dienų jo net nebeprisimeni.

 

O ar Lietuva pasiruošusi tokiam lygiui?

 

Visų pirma manau didžiausias konkurentas - torrentai ir t.t... Tikiu kad žaidimų kainos Lietuvoje yra per daug išpūstos. Neseniai vienoje iš parduotuvių mačiau NBA live 06 parduodamą už 200Lt. Kur tai matyta? Trijų metų senumo žaidimas parduodamas už tokią kainą. Tose, mano minimose parduotuvėse, jau po kelių savaičių žaidimai išparduodami su nuolaidomis. Ir nereikia verkšlenti paskui dėl piratinių žaidimų versijų, kuomet kainos užkeliamos neatsižvelgiant į realią produkto vertę. Jei Lietuvoje turi nenuflashintą konsolę, turi tris išeitis: pirkti žaidimus iš kitų šalių internetu, pirkti žaidimus Lietuviškuose technikos ekspertų buveinėse (kur vietoje dviejų žaidimų tu gali įsigyti naują konsolę), arba pirkti perrašomus DVD diskus ir keptis žaidimus pats (tiesa turi nuflashinti konsolę ir su baime naudotis XBL)

Kas liečia konsolių priedus tai Lietuvos parduotuvėse apie tai niekas net nėra girdėję. Na žinoma papildomas pultelis, papildomas kabelis ir viskas. štai draugas grįžo iš UK, parsivežė PS3, valdymo pultelis ištiurlinguotas - papildomos auselės patogumui ir t.t... O kur visi kiti priedai, suteikiantys savo konsolę prisitaikyti savo poreikiams.

Vien Guitar Hero gitarą radau pirkti Lietuvoje, kuri Xbox360 konsolės turėtojui kainuos tiek kiek pati konsolė, tuo tarpu UK tuo metu pasūlymas buvo už 300Lt. (Gitara, Būgnai, Mikrofonas).

 

 

Tad turiu visiems Jums klausimą: ar pirktumėte originalius žaidimus su pilna komplektacija (dėžutėmis, aprašymais, bonus taškais toje parduotuvėje ir t.t...) jei būtų galimybė, ar toliau keptumėte parsisiųstus žaidimus patys?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kaina būtų panaši į ebay siūlomą - kodėl gi ne. Kalbu apie ps3 žaidimus, kitus turbūt pakankamai sunku bus parduot kai linkomanija klęsti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turint omeny dabartine ekonomine situacija ir artimiausiu metu perspektyvas, tai tokia parduotuve IMHO neisgyventu - vien kiek kainuoja UAB/IĮ išlaikymas, personalas, patalpų nuoma, +žaidimai pakankamai greitai sensta... o ir šiaip lietuviai tam manau nepribrendo ir tokia parduotuve dziaugtusi nebent PS3 zaidejai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime aišku kad pirkčiau, jeigu žaidimas tikrai būtų to vertas.

Dabar tenka pamatyti tik šudinus žaidimus dėja. Nieko gero neatveža, o jeigu ir atveža tai kaina yra kosminė.

Jeigu pagaliau proto daugiau gautų ir pradėtų prekiauti realiom kainom - tai manau daug kas pirktų originalius žaidus. Bet dabar dėja ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku Lietuvoje per daug kainos išpūstos ,per didelės todėl daumuma žaidimus sinčiasi. O kitose šalyse kainos išties mažęsnės ,pvz Vasarą buvau Airijoje buvau gamespp'e ten kainos tikrai mažos ,o aptarnavimas idealus ,o dar kažkoioj buvau nsuipirkau 2 padėvėtus žaidimus uz 10 eurū (~ 35 LT) ! Ir abudu kuo puikiaurei veikė. O kiti nauji irgi kainos yra daug mažesnės negu lietuvoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ir kaip pirkčiau iš lietuviškos parduotuvės! :whistling: Nors man dabar tenka pirkti žaidimus per internetą kur kainos yra normalios naujausias žaidimas dar nepasirodęs kainuoja ~140lt. O Lietuvoje toks pat žaidimas aišku pusė mėnesio senumo, nes jie durni ir negali iškart dėti į prekyba ir dar negana to užsikelia nežmonišką antkainį. Parduoda žaidimus po 200-220 lt. ką jis išprotėjo kas gali pirkti už tokią sumą? Jie nesupranta kad padarytų kaip ir UK žaidimų kainas ir jiems būtų didesnis pelnas nes daug kas pirktų. Aišku Xbox savininkai kad ir būtų žaidimas 50lt nepirktų, nes juk čia LIETUVA. Vienas kitas nebent pirktų. O taip tai labai norėčiau kad tokia parduotuvė būtų malonu užeiti kur viskas tik konsolėm ir PC o ne dar visokių TV, mikrobangų krosnelių, skalbimo mašinų ir t.t. :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su giliu liudesiu pranesu, kadnemanau, kad tokis dalykas isilaikytu, dar tikrai nepribrendom tokiam dalykui + krize dar. Mano galva itin sustra ir informatyvi online-shop butu geriausias sprendimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei Lietuvoje butu tokios parduotves 100% pirkcia orginalius zaidimus, ju priedus ir t.t. aisku jei butu normali kaina, o ne kaip dabar. Turiu sutikti su jumis, kad Lietuvai per aukstas lygis tokios parduotuves :whistling: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkciau antra neflashinta xbox - pirkciau , vien del LIVE. Tad esu uz tai , bet aisku.. Reik kam nors tuo uzsiimt :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkciau antra neflashinta xbox - pirkciau , vien del LIVE. Tad esu uz tai , bet aisku.. Reik kam nors tuo uzsiimt :)

Patys prekeiviai (žinoma prie to prisideda ir nesveikai aukšti iš oro paimti mokesčiai valstybei) priveda prie nelegalios produkcijos vartojimo.

Kaip ir minėjau pirmame pasisakyme, kur matyta kad NBAlive06 kainuotu 200,-Lt. kai dabar yra 2009m.

o dėl šios idėjos, reikės šiektike pasėdeti, paskaičiuoti, pažiūrėsime kas gausis...

Dėl to ir darau šią apklausą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesniai maciau topo centre uncharted platinum ir kokia manot kaina? :) 270lt :) nu cia pize :) is ebay uz nauja apie 50lt sumoketum, o cia... net killzone pigiau kainavo tam paciam topo centre. nieko gero nebutu is tokios krautuves jei tokios kainos. ai man rods klaipedoj kazkur buvau mates tokia parduotuve gal big'e, bet ten ir muzikos kompaktai buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkčiau, jei būtų kainos normalios. Nu žinoma pirkčiau ir 10-15lt brangiau, nes tiek siuntimas paprastai kainuoja iš užsienio:D Pirkčiau tiek PS3 tiek PC žaidimus. Bet abejoju ar tas bus. Visų pirma pas mus mokesčiai nesveiki. Antra, paklausos nebus, nes daugumai iš vis nelygis pirkti ne tik žaidimus, bet apskritai kažką ką galima atsisusti iš torrentų ir netgi perkančius laiko idiotais. Dar lietuviškas mentalitetas, kad už tokius menkniekius laiko prastūmimui tik debilai moka pinigus, kaip kad minėta žaidimai tik vaikams. Žodžiu beprasmiška. Vistiek kainos nepasiektų tokio lygio kaip UK shopuose, nes ten shopai dideli, jie užsakinėja dideliais kiekiais ko pasekoje jų savikaina mažesnė. O čia ką? Užsakys parduotuvė 500 žaidimų ir stovės po to kaip topo centruose už seną kainą 3 metus.

Idėja būtų puiki, bet deja netikiu, kad įgyvendinama.

Redagavo Genijus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma, kad pirkciau jei turetume kazka kaip Amerikonai turi, pirkciau ir pirkciau, jei tik kainos padorios butu, na nesakau, kad jos turi buti kaip Amerikoj ar UK, bet nors ne kosmoso lygio kaip dabar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuva tegu islipa is balos pirma,zmones dirba po 4 dienas per sav vietoj 5 ,o jus norit dar parduotuviu :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėje ,kainos didelės del eksporto ir PVm nežmoniško ,ir šiap tig lyg vieną įmonė importuoja žaidimus į Lietuvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.