scalman

Gran Turismo PSP

Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau isbandziau sita zaidima. Pirmas ispudis - nerealus zaidimas!!! Pirmiausia krito grazi grafika i akis. Valdymas taipat nuostabus. Zodziu man patiko sis gt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra USA PSN siustis..esme tame kad visi zaidimai kuriuos buvo galima losti tik per adhock susitikus su tuo kitu zmogum arba tam paciam kambari sedint dabar galima losti bunant tiesiog namie kiekvienam prie savo PS3.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip as sio zaidimo nekenciu,jis toks net nezinau. Man jis visiskai nepatiko. Nors jis labai isliaupsintas kritiku. Netgi sugebejo patekti i pagrindini gamespot topa ir uzimti 3 vieta ir buvo daugelio lauktas,bet vistiek jis man labai nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip as sio zaidimo nekenciu,jis toks net nezinau. Man jis visiskai nepatiko. Nors jis labai isliaupsintas kritiku. Netgi sugebejo patekti i pagrindini gamespot topa ir uzimti 3 vieta ir buvo daugelio lauktas,bet vistiek jis man labai nepatinka.

Kaip isliaupsintas? Man pvz ant psp cia geriausias zaidimas ir daug kam jis patinka, gera grafika pagal psp, daug masinu valdymas geras lb, tikroviskos trasos, geriausias simuliatorius manau ant psp simuliatoriu megejams.Nereikia sakyt, kad kaip galejo uzimt topine vieta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kas GT nera zaides tai ir nekencia gal..o siaip GT4 buvo tobulas savo metu,o cia valdymas dar geresnis,masinos jauciasi geriau,trasos nuostabios ir gerai pazystamos,masinu daugybe,ir svarbiausia kad laimet lenktynes reikia tik savo sugebejimais o ne masinos galingumu,kadangi tiunint skaityk nieko negali..taigi viskas priklauso tik nuo tavo sugebejimu,va tokio racingo ir reikia.man del to ir GT5P patiko kad tiunint iskart negali nieko irgi..nesakau kad t nereikia ,aisku reikia,bet ne taip kaip F3 sorry jau ten tai...ne nu gerai gal kam ,kompai su citroenais varo,tu su kokiu R33 monstru leki,niekas nedraudzia juk :D . o valdymas bei garsas sitam GT tai ...mmmmmm.. ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kas GT nera zaides tai ir nekencia gal..o siaip GT4 buvo tobulas savo metu,o cia valdymas dar geresnis,masinos jauciasi geriau,trasos nuostabios ir gerai pazystamos,masinu daugybe,ir svarbiausia kad laimet lenktynes reikia tik savo sugebejimais o ne masinos galingumu,kadangi tiunint skaityk nieko negali..taigi viskas priklauso tik nuo tavo sugebejimu,va tokio racingo ir reikia.man del to ir GT5P patiko kad tiunint iskart negali nieko irgi..nesakau kad t nereikia ,aisku reikia,bet ne taip kaip F3 sorry jau ten tai...ne nu gerai gal kam ,kompai su citroenais varo,tu su kokiu R33 monstru leki,niekas nedraudzia juk :D . o valdymas bei garsas sitam GT tai ...mmmmmm.. ;)

Aš dabar galvoju dabar dėl gt 5 ir dėl keliu kitu ps 3 zaidimu pirkt ps 3 ir vaira g25, nes mane lb traukia simuliatoriai, manau bus daug geresnis uz forzas.Žaidi simuliatoriu isijauti ir nieko daugiau nematai, laimi lenktynes leki ziuret kokias kitas. Buciau ant xbox pirkes vaira, bet nei sankabos nei begiu svirteles.Is gt tikiuosi kazkiek tiuningo masinos apdailos, bet tie varikliai nusispjaut tegul nebuna, tada man butu be priekaistu nr 1. Redagavo audriusvaldo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nepastebejau, o siame zaidime yra cockpit view?

atrodo stai taip .. nereikia tiketis stebuklu jau ir taip ten viskas labai gerai.bet cockpit view yra ir labai gerai jauciasi masina is vidaus tarp kitko..

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man vienam nepaleidzia zaidimo ant 5.00m33-4 ? (m33 4 teh win) realesas is linkomanijos, bandziau su visais ISO driveriais - uzluzta, be iso driveriu ismeta tiesigo game could not be staretd <error code>

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man vienam nepaleidzia zaidimo ant 5.00m33-4 ? (m33 4 teh win) realesas is linkomanijos, bandziau su visais ISO driveriais - uzluzta, be iso driveriu ismeta tiesigo game could not be staretd <error code>

Man ir jis neina. Tik pas mane pasidaro juodas ekranas ir viskas. Tada tenka turn off psp.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal sita pabandykit http://www.linkomanija.net/torrent?22912:G...turismo_m33_PSP ? Beje updaint softa geriausia i koki gen d-3, nedaug ten to laiko ir uzima, tada problemu nebus.

Aš norėčiausi updeitinti, bet kad bijau ne taip ką padarysiu ir gausiu brick'a.

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.