scalman

Silent Hill: Shattered Memories

Rekomenduojami pranešimai

Nu va as irgi jau perejau <_< kazkaip labai greit ;) reikes ir man pabandyt pereit kitokiais budais ;)

 

Tik nesupratau kam reikejo tuos zaislus rinkt ? ;)

Redagavo Simonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tiesu tikrai neblogas zaidimas, tikejausi blogesnio, nes jau buvo silent hill serija siek tiek apvylusi, bet su siuo zaidimu irode kad dar gali ir tikrai pakurs geu zaidimu!Apie zaidima tai tiek, jog nesitikekite gryno silent hillo remako,bus tik tie patys veikejai ir miestas, o visa kita bus labai pakeista(istorija, veikeju charakteriai).Gameplay naujas gali siek tiek isgasdinti(nes negalima bus kovoti tik begti)taciau nuo to zaidimas nenukencia...Labai faina naujove - tai Hario telefonas, gali paskambinti daug kam, pvz matai numeri ant kokios nors sienos parasyta ir paskambini(suteikia realumo pojuti)...Vienu zodziu isbandykit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie ispūdžiai apie PS2 valdymą? Gerai pritaikė?

 

Niekad nemėgdavau horror, ar survival/horror žaidimų, bet šis tikrai sudomino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie ispūdžiai apie PS2 valdymą? Gerai pritaikė?

 

Niekad nemėgdavau horror, ar survival/horror žaidimų, bet šis tikrai sudomino.

na bent jau man tai labai gerai pritaike,desinys analogas valdo prozektoriaus spinduli,kairys analogas veikejo valdymas.viskas labai patogu ir gerai panaudojama,tikrai.visa kita kaip PSP tik patogiau,su PS2 analogu tikrai lengviau vaiksciot ir begiot,lengviau staigiai pasukt jei reikia.viskas labai gerai ir patogiau nei PSP,nors ir PSP valdymas labai geras.siaip tikrai solidi PS2 versija,aisku butu dar geresne jei butu spec pritaikyta PS2 o ne tik portinta.vis del to tik 1,5GB visas zaidimas,taciau tikrai to nesijaucia.jauciasi labai panasi versija i Wii,ziurint ant kokio tv losim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane asmeniskai tai nuvyle. tas telefonas man visiskai nedera prie sh. visose dalyse personazai naudojo paprastus zemelapius vienur ar kitur pabraukdami, ar nupiestdami tam tikra simboli. buvau prie to laabai priprates ir ko gero patogesnio oreantyro (map'o) nemaciau nei viennam zaidime. ir tas lakstymas nuo baubu nesamoningas. begi kaip akis isdeges ir nezinai kur begi. tipo i mapa zet reik ieskant isejimo is kosmaro? sito nelabai supratau. nelabai imanoma lakstyt kai tave persekioja ir tuo paciu i gps ziuret...

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane asmeniskai tai nuvyle. tas telefonas man visiskai nedera prie sh. visose dalyse personazai naudojo paprastus zemelapius vienur ar kitur pabraukdami, ar nupiestdami tam tikra simboli. buvau prie to laabai priprates ir ko gero patogesnio oreantyro (map'o) nemaciau nei viennam zaidime. ir tas lakstymas nuo baubu nesamoningas. begi kaip akis isdeges ir nezinai kur begi. tipo i mapa zet reik ieskant isejimo is kosmaro? sito nelabai supratau. nelabai imanoma lakstyt ir tuo paciu i gps ziuret...

tas telefonas ir visi kiti dalykai buvo kuriami atsizvelgiant i Wii ir i jo valdyma,o po to jau nuportino i sony konsoles,bet man tai visai patiko ir lakstymas ir telefonu naudotis,aisku begdamas i map aziuret negali,ka suteikia papildomos baimes,kai begi ir nezinai kur begi ir nera laiko kad sustot ir traukt ta telefona,kartais randi ramesnias vietas tada mazdaug gali pasizuret kur esi ir kur turi eiti, man tas visai patiko,idomu toki va nauja zaidimo stiliu ismegint,cia aisku vel orentuota i Wii,bet man patiko ir su abiem sony konsolem ji palost.

jei galetu tokia kokybe daugiau Wii zaidimu nuportint i PS2 tai isvis butu PS2 didelis atsigavimas dar.nes pagal sito zaidimo kokybe,tai tikrai per daug nesistengta ,bet portas gavosi geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sitas zaidimas vienas is geriausiu ant psp siuo metu, tikrai nesitikejau ,kad bus toks idomus ir itraukentis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane asmeniskai tai nuvyle. tas telefonas man visiskai nedera prie sh. visose dalyse personazai naudojo paprastus zemelapius vienur ar kitur pabraukdami, ar nupiestdami tam tikra simboli. buvau prie to laabai priprates ir ko gero patogesnio oreantyro (map'o) nemaciau nei viennam zaidime. ir tas lakstymas nuo baubu nesamoningas. begi kaip akis isdeges ir nezinai kur begi. tipo i mapa zet reik ieskant isejimo is kosmaro? sito nelabai supratau. nelabai imanoma lakstyt kai tave persekioja ir tuo paciu i gps ziuret...

Man kaip tik tas kietas telefas praejo kazkas naujo nors siek tiek, tipo zmogus telefo negali tureti :DBl net negaliu ziureti kas varo ant sio geimo man lb patiko grafiskai ir garso takelis neblogas ypac kai ejni toli gatve ir ji ijungia :)Galvosukiu buvo.Nu ir tas begiojimas visai nk blogo vistiek pajutau sillent hillo dvasia :)Zaidima baigiau "Drunk Daddy" :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ach ta pabaiga cia auto p* tu vengi ar ne visada ja kisa ;DDD pirma karta kaizkaip 80 procentu bent ;DD, siaip geimas kaip geimas, nebetas bet ir man patiko, bet akira nebe konami, bet geresnej vietoj su geresniais zmonem ;DD ir laukiam to kas padarys ikisiol visus horror game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai jie daro tuos Silent Hill.

Homecoming buvo tikras actionas, o Shattered Memories išvis be kovų. Ir kodėl gi jie linksta į vieną pusę?

Būtų galima paimti viduriuką ir sukurti tokį Silent Hill koks jis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai jie daro tuos Silent Hill.

Homecoming buvo tikras actionas, o Shattered Memories išvis be kovų. Ir kodėl gi jie linksta į vieną pusę?

Būtų galima paimti viduriuką ir sukurti tokį Silent Hill koks jis buvo.

krc zejau apzvalga www.escapistmagazine.com zeropunctuation tai ispizdavojo sita zaidima :)

 

tipo nebuvo kraujo, veiksmo, o tik begimas.... ir "priesai" kurie nori apsikabinti ir pasiglebesciuoti, o tu tipo gali juos tik numest :)

 

na bet asmeniskai ma jis visai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas tikrai neblogas, bet jei jie daro survival horror kur negalima mušti priešų tai tegu ima pavyzdį iš Haunting Ground.

Kur galima slėptis įvairiose vietose, bet aišku tokiems dalykams visada labiau tinka mergina bet ne esmė.

 

Blogiausias dalykas buvo tas, kad buvo dvi žaidimo scenos: vienoje scenoje vaikštome ir ieškome įvairių dalykų, su kamera ir taip toliau, o kitoje scenoje bėgame nuo priešų.

Tad bevaikščiodamas tikrai nesutiksi baubų (kai nėra ledo) kas atima daug žaidimo džiaugsmo.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas tikrai neblogas, bet jei jie daro survival horror kur negalima mušti priešų tai tegu ima pavyzdį iš Haunting Ground.

Kur galima slėptis įvairiose vietose, bet aišku tokiems dalykams visada labiau tinka mergina bet ne esmė.

 

Blogiausias dalykas buvo tas, kad buvo dvi žaidimo scenos: vienoje scenoje vaikštome ir ieškome įvairių dalykų, su kamera ir taip toliau, o kitoje scenoje bėgame nuo priešų.

Tad bevaikščiodamas tikrai nesutiksi baubų (kai nėra ledo) kas atima daug žaidimo džiaugsmo.

ir tie baubai istikro nera net baisus, jie tik zviegia kaip kiaules ir nori apkabinti tave :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir tie baubai istikro nera net baisus, jie tik zviegia kaip kiaules ir nori apkabinti tave :D

gal ir ne baisus,bet kai reikia jau begti nuo ju ir rasti reikiamas duris,ir kitas ir kitas, ir t.t tas dalykas kazkaip nu taip nesmagiai nuteikia,kaip pats begtum ir tau is nugaros kazkas vytusi bet tu neturetum laiko atsisukt ir paziuret,tik begi ir begi. manau baime cia ne tuose baubuose,ir ne tai kad nereikia su jais kovoti ,cia man viskas gerai kad nereikia.kazkaip idomu nu.begimas irgi suteikia baimes. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.