BABUANAS

VidZone

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Tai proxy serveris ir yra tam, kad apsimesti kitataučiu. :whistling:

as is tikro gyvenu kanadoj as sakau gal tas kodas tinka tik lietuviam(kurie gyvena lt)? nes man kasko nepaleidzia!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveikia man proxy :thumbsup4::D Prie vidzone prisijungia bet kai bando catalogo update daryt tai visalaik error ismeta :rolleyes: Gal zinot kaip issprest problema? :thumbsup4:

Redagavo matzpk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visteik nesuprantu kaip jus pasijungete ant tos vidzone galit viska detaliai parasyti nes man raso sujungimas neimanomas gal galit viska surasyti nuo a iki z buciau labai dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visteik nesuprantu kaip jus pasijungete ant tos vidzone galit viska detaliai parasyti nes man raso sujungimas neimanomas gal galit viska surasyti nuo a iki z buciau labai dekingas

Ijungi PS3 eini i settings>network (ar kaip ten) nu wnz kur interneto nustatymus reik daryt. Pasirink custom ir vaska daryk kaip anksciau jungdavaisi neta tik kai klaus apie proxy spausk use. tuomet eik cia http://www.proxy4free.com/page1.html . pasirink serveri su 8080 portu ir ta salimi, kurioje leidziamas VidZone. (jei esi su UK acc PSN tj rinkis europine sali, jei US tj amerikos sali ir t.t.) prisimink kad nevisi proxy veikia kai darai connection test. man is kokio 5 karto pavyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ijungi PS3 eini i settings>network (ar kaip ten) nu wnz kur interneto nustatymus reik daryt. Pasirink custom ir vaska daryk kaip anksciau jungdavaisi neta tik kai klaus apie proxy spausk use. tuomet eik cia http://www.proxy4free.com/page1.html . pasirink serveri su 8080 portu ir ta salimi, kurioje leidziamas VidZone. (jei esi su UK acc PSN tj rinkis europine sali, jei US tj amerikos sali ir t.t.) prisimink kad nevisi proxy veikia kai darai connection test. man is kokio 5 karto pavyko.

 

o kas yra UPnP nes raso not avilable? O ka daryti jeigu as gyvenu kanadoj tipo amerikoj o vidzone leidzia tik europoj koki tada rinktis ???

Redagavo Lukis12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas yra UPnP nes raso not avilable? O ka daryti jeigu as gyvenu kanadoj tipo amerikoj o vidzone leidzia tik europoj koki tada rinktis ???

Del UPnP tiksliai nzn, kazka su routeriu daro . O kur gyveni tj nesvabu, priklauso nuo to kurioj sali PSN prisiregistraves esi. Redagavo matzpk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man meta errorą, kad aš ne iš UK...

Gaila aš Lietuvoj jums veikia Lietuvoj? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

According to the official VidZone Facebook page, the exclusive PS3 music video streaming application will have the world’s first play of U2’s new video, “‘I’ll Go Crazy If I Don’t Go Crazy Tonight”

taigi ps3 vidzone pradeda gauti ir video klipus exclusive :dwn::dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VidZone Update Now Live

VidZone has been a massive success. The music video streaming service for the PS3 has seen over a million downloads since launch in June of this year. However, as much as we all enjoy the service, there have been a few niggling issues. Well now, with version 1.04 (which went live this morning), VidZone has been massively improved.

 

First up, a glitch whereby some users had to sit through too many adverts has been solved. Now that that has been fixed, we can concentrate on the improvements.

 

As soon as you launch the application, it is now much quicker to start. In the past, it could have taken up to a couple of minutes to launch, but when I went on it today it took around 30 seconds. My other main bugbear with VidZone was its prehistoric search function. There may be over 10,000 music videos on there, but trying to find anything was a bit of a nightmare. Before the update it took forever to scroll through the various artists and then once you had looked within an artist, it would take you right back to the top of the list again. However, this is no longer an issue and it is much quicker and smoother.

 

The on screen keyboard is now also supported when searching. A really nice feature that has been added is that the name of the music video you are watching now appears under your PSN ID in the friends list so that everyone can see your questionable music taste. Dane Bowers: Another Lover, really?

 

There are also a few minor changes, such as help screens to guide you through the service (they are in the settings menu), the Sony BluRay remote is now supported, a reorganized settings menu and a dynamic sound normaliser to keep all videos at the same volume level. Also, any videos that are recorded in 16:9 now support full screen display. The patch itself weighs in at a featherweight 11mb too. All in all a great update and with these latest improvements, a spate of exclusive videos and a mention in Sony’s latest PS3 TV adverts, VidZone seems to be going from strength to strength.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje tikrai labai geri atnaujinimai kaip searche yra klaviatura normali,ir pagaliau normalus full screenas..be to veikia daug greiciau,maziau loadingu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tegul greiciau leidzia ir mum naudotis vidzone :)

Ne į temą

jauciu reikia nusiust jiems zemelapi. apibrest raudonai kur mes randames. :)
Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

jauciu reikia nusiust jiems zemelapi. apibrest raudonai kur mes randames. ;)
Galimas daikats ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.