scalman

SONY konsoliu naujienos !

Rekomenduojami pranešimai

Štai daugiau info apie tuos atnaujinimus. Oficialus pranešimas.

 

Bet vis išlieka galimybė, jog Sony tiesiog pajuokavo balandžio 1 proga. O jei ir ne, tuomet tai tikrai didelis ir nesuprantamas žingsis atgal...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai daugiau info apie tuos atnaujinimus. Oficialus pranešimas.

 

Bet vis išlieka galimybė, jog Sony tiesiog pajuokavo balandžio 1 proga. O jei ir ne, tuomet tai tikrai didelis ir nesuprantamas žingsis atgal...

zingsnis pirmyn saugumo prasme,nauji PS3 nebeturi to Other OS ,tai kam reikia tos funkcijos isvis.saugumas,nori jungtis i live naujink fw,atnaujinsi fw ,prarasi other OS,bet kas turi naujus PS3 ir taip to neturi,tai cia tik senu PS3 savininkam tas leicia,ir siaip nedaug kas ta linuxa raso,bet...yra kas raso.

taciau tai zingsnis tik pirmyn,be abejo.pirmyn i ta vizija kuria jie mato,o ne i ta kuria mes norim cia visi homebrew naudot ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebloga prevencija konsoles nulauzimui ir tai tik zingsnis pirmyn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suteikiantis vilčių GEOHOT atsakas:

http://geohotps3.blogspot.com/

Kaip parašyta jo pranešime - Sony su PS3 eina vis atgal pašalindama funkcijas kurios darė konsolę patrauklesnę - PS2 palaikymaą, gal daugumai neaktualų SACD ir galiausiai OtherOS.

Kaip supratau, tai bandys įkast Sony ir rimčiau užsiimti su PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suteikiantis vilčių GEOHOT atsakas:

http://geohotps3.blogspot.com/

Kaip parašyta jo pranešime - Sony su PS3 eina vis atgal pašalindama funkcijas kurios darė konsolę patrauklesnę - PS2 palaikymaą, gal daugumai neaktualų SACD ir galiausiai OtherOS.

Kaip supratau, tai bandys įkast Sony ir rimčiau užsiimti su PS3.

Tie kas turi PS3 mažai tikėtina, jog neturi PS2 (nebent naujos kartos žaidėjai, nematę nei PS, nei PS2). Kitas dalykas, abeboju ar didžioji dalis varginasi su kitais OS's konsolei. Tai ką šalina, nėra būti atributai ir žaidimui nė kiek nei turgdo, nei padeda, todėl minusų čia, asmeniškai aš, neįžvelgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas turi PS3 mažai tikėtina, jog neturi PS2 (nebent naujos kartos žaidėjai, nematę nei PS, nei PS2). Kitas dalykas, abeboju ar didžioji dalis varginasi su kitais OS's konsolei. Tai ką šalina, nėra būti atributai ir žaidimui nė kiek nei turgdo, nei padeda, todėl minusų čia, asmeniškai aš, neįžvelgiu.

Bet žmogus nusiperka konsolę ir iškarto juk susimoka už linuxų palaikyma. Tau juk irgi nepatiktų jeigu tu nusipirktum televizoriu ir po kiek laiko pasakytų - va dabar tu nebematysi LNK ir TV3.

Beje, pats GeoHot dabar labai puolamas internautų, neva tai per jį Sony pašalins Linuxų palaikymą. O prieš pora savaičių vos ne ant rankų nešiojo - valio mūsų hackeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suteikiantis vilčių GEOHOT atsakas:

http://geohotps3.blogspot.com/

Kaip parašyta jo pranešime - Sony su PS3 eina vis atgal pašalindama funkcijas kurios darė konsolę patrauklesnę - PS2 palaikymaą, gal daugumai neaktualų SACD ir galiausiai OtherOS.

Kaip supratau, tai bandys įkast Sony ir rimčiau užsiimti su PS3.

O kas jam belieka daugiau daryti, nes jis tik per sia spraga, kazkaip pakutendavo PS3 padus apie nulauzima, o dabar bus uzdetas apynasris, beje nenustebciau jei jis bus apkaltintas del tokio sony sprendimo

 

Bet žmogus nusiperka konsolę ir iškarto juk susimoka už linuxų palaikyma. Tau juk irgi nepatiktų jeigu tu nusipirktum televizoriu ir po kiek laiko pasakytų - va dabar tu nebematysi LNK ir TV3.

Beje, pats GeoHot dabar labai puolamas internautų, neva tai per jį Sony pašalins Linuxų palaikymą. O prieš pora savaičių vos ne ant rankų nešiojo - valio mūsų hackeris.

Zmogus moka pinigus uz konsole, bet ne uz linux palaikyma. Televizorius taip pat skirtas ziurejimui, o ne programavimui

Redagavo Tomass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet žmogus nusiperka konsolę ir iškarto juk susimoka už linuxų palaikyma. Tau juk irgi nepatiktų jeigu tu nusipirktum televizoriu ir po kiek laiko pasakytų - va dabar tu nebematysi LNK ir TV3.

Beje, pats GeoHot dabar labai puolamas internautų, neva tai per jį Sony pašalins Linuxų palaikymą. O prieš pora savaičių vos ne ant rankų nešiojo - valio mūsų hackeris.

Čia visai kitas palyginimas, Lnk ir tv3 visos lietuvos pagrindiniai žiurimi kanalai, o ps3 pvz pagrindine funkcija žaidimai ir ka tu įsijungęs matai - visą ps3 meniu, visa media centra, draugu sarasą, interneto narsykle ir t.t. O pavyzdžiui kiek tais linuxais naudojas ant to ps3 ? Gal koks 1% ir tai kažin ar tiek bus, visi perka šita konsole, kad pažaist ps3 žaidimus ir del media centro, bluray paleidėjo ( bluray filmai, muzika, nuotraukų peržiūra per tv), bet kai iš ps3 atima linuxų įrašyma, jis nepraranda šitų galimybių, taigi išlieka visa jo verte ir iš jo nieko neatėma, tikriausiai taip sony nori apsaugot ps3 nuo piratų. Be to nemažai ps3 yra negirdėję, kad į ju ps3 fatus galima irašyt linuxus ir jiems ant to nusispjaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet žmogus nusiperka konsolę ir iškarto juk susimoka už linuxų palaikyma. Tau juk irgi nepatiktų jeigu tu nusipirktum televizoriu ir po kiek laiko pasakytų - va dabar tu nebematysi LNK ir TV3.

Beje, pats GeoHot dabar labai puolamas internautų, neva tai per jį Sony pašalins Linuxų palaikymą. O prieš pora savaičių vos ne ant rankų nešiojo - valio mūsų hackeris.

Kas yra PS3? Kam tu naudoji Linux? Kurį žaidimą su juo žaidi? ;)

 

Čia visai kitas palyginimas, Lnk ir tv3 visos lietuvos pagrindiniai žiurimi kanalai, o ps3 pvz pagrindine funkcija žaidimai ir ka tu įsijungęs matai - visą ps3 meniu, visa media centra, draugu sarasą, interneto narsykle ir t.t. O pavyzdžiui kiek tais linuxais naudojas ant to ps3 ? Gal koks 1% ir tai kažin ar tiek bus, visi perka šita konsole, kad pažaist ps3 žaidimus ir del media centro, bluray paleidėjo ( bluray filmai, muzika, nuotraukų peržiūra per tv), bet kai iš ps3 atima linuxų įrašyma, jis nepraranda šitų galimybių, taigi išlieka visa jo verte ir iš jo nieko neatėma, tikriausiai taip sony nori apsaugot ps3 nuo piratų. Be to nemažai ps3 yra negirdėję, kad į ju ps3 fatus galima irašyt linuxus ir jiems ant to nusispjaut.

Antrinu. Juo labiau, jog Linux'ų neįrašysi į naująjį Slim modelį, taip kad ir Fata'ms šita programa yra nereikalinga, ji nesuteikia realios naudos žaidėjams ;)

Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai yra "Feature". Juk ir ankstenėse reklamose Sony apie tai užsimindavo. Dar skaičiau, kad kai kurie amerikiečiai, pasikonsultavę su savo teisininkais ar išmanančiais teisę, žada gražint garantines konsoles ir reikalaut pinigų, nes produktas nustojo veikt taip kaip buvo reklamuojama. Pas mūsų Lietuvoje gal ir nėra tie Linuxai paplitę, bet USA gan populiarūs. Ir pats karts nuo karto juos įsijungdavau(kol negavau YLOD). Beje linuxams yra neblogų emuliatorių yra prikurta.

P.S O jeigu su nauju firmware išleidimu šjungtų kokią kitą funkciją, pvz.: draugų list'ą, žinučių rašymą, video failų ar mp3 grojimą? Irgi sakytumėt, kad tai ne pagrindinė funkcija ir žaidimui netrukdo?

Redagavo TomasFBR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai yra "Feature". Juk ir ankstenėse reklamose Sony apie tai užsimindavo. Dar skaičiau, kad kai kurie amerikiečiai, pasikonsultavę su savo teisininkais ar išmanančiais teisę, žada gražint garantines konsoles ir reikalaut pinigų, nes produktas nustojo veikt taip kaip buvo reklamuojama. Pas mūsų Lietuvoje gal ir nėra tie Linuxai paplitę, bet USA gan populiarūs. Ir pats karts nuo karto juos įsijungdavau(kol negavau YLOD). Beje linuxams yra neblogų emuliatorių yra prikurta.

P.S O jeigu su nauju firmware išleidimu šjungtų kokią kitą funkciją, pvz.: draugų list'ą, žinučių rašymą, video failų ar mp3 grojimą? Irgi sakytumėt, kad tai ne pagrindinė funkcija ir žaidimui netrukdo?

Bet tai nėra draugų sąrašas, video failų peržiūra ar mp3 grojimas. Nereikia net lygint tokių dalykų. Kokią naudą ar pranašumą Linuxai suteikia įvairiapusiui media centrui, kuris palaiko naujausius žaidimus? Jokios. Spragos, pilna emuliatorių ir exploitų, kuriais gali naudotis "negeri žmonės", kad pažeistų Sony kompanijos teises ir trugdytų generuot pelną. Jei žaidėjams nei šilta, nei šalta, tai kam sau kliudyt ir vėliau prisidaryt problemų su nulaužimais? Čia protingas Sony žingsnis, kuris geimerių kokybiškam žaidimui tikrai jokios įtakos neturės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kitam žmogui Linuxai buvo priežastis kodėl jis pasirinko PS3, o ne Xbox360. Ir PS3 nepavadinčiau ivariapusišku media centru. Linuxuose daug daugiau galimybiu, pradedant turbūt visų įmanomų media failų palaikymu ir baigiant tokiu "cool" konsolių emuliatorium

.

vairiapusiui media centrui, kuris palaiko naujausius žaidimus

Tu čia jau pats sau prieštarauji, nes anksčiau minėjai kad tai nesuteikia naudos žaidėjams. O aš pirkaus PS3 ir nuo pat pirmos dienos džiaugiausi linuxais ir laikiau tai priedu ir privalumu įeinančiu į 2300Lt kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrių labai jau užvirė diskusijos apie tą galimą Other OS atjungimą, tai reikia ir man trigrašį įkišti ;)

Kadangi aš pats naudoju konsolę tik pagal jos tiesioginę paskirtį - žaidimams, tai man kažkaip tai nėra pasaulio pabaiga. Turiu PC, kuris puikiai susitavrko su visom ANTRINĖM konsolės užduotim, ir netgi geriau. Kita vertus, pažystu žmonių, kurie iš konsolės spaudžia viską ką gali ir netgi naudojasi Linuxais... Pats Sony sprendimas, atjungti linuxų palaikymą, nėra malonus man vien dėl to, kad bet kokie apribojimai, suvaržymai, ir panašiai, man iš principo nepatinka. Aš noriu turėti galimybę rinktis, o ne daryti tai kas liepiama (šiuo atveju NEGALIMA naudotis kita OS) .Kas ką besakytų, bet niekam nėra malonu kai iš jo ATIMA daiktą, kuris net ir nėra reikalingas. Čia panaši situacija.

BET.

Jeigu tai tikrai užkirs kelią piratavimui, aš visom keturiom - UŽ! (jau matau kaip pilasi minusai iš vaikų stovyklos ;) ) Šiuo atveju pilnai pritariu ir palaikau SONY. Dėl papildomo saugumo kartais tenka paaukoti daug ką, o Other OS palaikymą (kuris MAN nereikalingas) - aukoju be "parkių" ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kitam žmogui Linuxai buvo priežastis kodėl jis pasirinko PS3, o ne Xbox360. Ir PS3 nepavadinčiau ivariapusišku media centru. Linuxuose daug daugiau galimybiu, pradedant turbūt visų įmanomų media failų palaikymu ir baigiant tokiu "cool" konsolių emuliatorium

.

 

Tu čia jau pats sau prieštarauji, nes anksčiau minėjai kad tai nesuteikia naudos žaidėjams. O aš pirkaus PS3 ir nuo pat pirmos dienos džiaugiausi linuxais ir laikiau tai priedu ir privalumu įeinančiu į 2300Lt kainą.

Tą sakinį perskaityk nuo pradžių iki galo ir tik po to cituok, nes nei aš ten sau prieštarauju, nei tu skaitai ką aš rašau... Jei vien dėl Linux'ų žmogus pasirinko PS3 vietoj Xbox360 (ne dėl ekliuzyvinių žaidimų, ne dėl live funkcijų?), tai čia jau jo kaltė, reikia žiūrėt ką ir KAM perki...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man nulaužimas visai su kuom kitu asocijuojasi - dalinai su PSP. Tai būtų ir linux grafinio procesoriaus atrakinimu, ir Homebrew, ir CFW, ir mkv palaikymu ir daug kitų dalykų. Nebūtina tikėtis čyterių online ar ISO loaderių.

Ir dar - šitas žingsnis atsisuks prieš pačią Sony - "supykęs" GeoHot pažadėjo CFW, nors buvo žadėjęs nebekišt nagų prie PS3. Anksčiau ar veliau vistiek kažkas būtų įveikęs, bet pasirodo, kad ilgai laukti nebeteks. ;)

 

Tą sakinį perskaityk nuo pradžių iki galo ir tik po to cituok, nes nei aš ten sau prieštarauju, nei tu skaitai ką aš rašau... Jei vien dėl Linux'ų žmogus pasirinko PS3 vietoj Xbox360 (ne dėl ekliuzyvinių žaidimų, ne dėl live funkcijų?), tai čia jau jo kaltė, reikia žiūrėt ką ir KAM perki...

Epikus, man toks jausmas lyg su vaiku kalbėčiau... Tad toliau nebediskutuosiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.