arturas2

Del naujos fw.

Rekomenduojami pranešimai

Prieš sujungdami Molex laidą su CK3 nepamirškite įsitikinti, kad CK3 yra išjungtas. Aha ir kaip man surast ta ck3? krc einu gulti :0 jei netyngit paaiskinkit kaip surast ar tas CK3 ijungtas isjungtas ar vapsie kur jis yra :D Ir isvis kas tas ck3 galit pasakyt? :D

Redagavo arturas2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tj tipo jei nori flashint ta ck3 reik nusipirkt?

kadangi pas tave jau flasintas lite on dvd-rom'as, tai ck3 ar kazkas panasaus nera butina - maitinima paduodi is xbox + jungi sata pc, o dvd-rom stalciu atidaryti taip pat ck3 nereikia.

zinoma su ck3 paprasciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi pas tave jau flasintas lite on dvd-rom'as, tai ck3 ar kazkas panasaus nera butina - maitinima paduodi is xbox + jungi sata pc, o dvd-rom stalciu atidaryti taip pat ck3 nereikia.

zinoma su ck3 paprasciau

tai kaip ji po velniu be to ck atidaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai paprastai padarai kad maitintusi nuo xboxo tada padarai eject istrauki maitinimo laida is dvd romo tada sustumi iki puses atsidariusi stalciu :) ir vel ikisi maitinima i dvd roma o tada darai kad nurodyta toturiale P.S. gerai pasiskaityk toturial jame yra aprasyta kaip uzmaitinti dvd roma nuo xboxo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai paprastai padarai kad maitintusi nuo xboxo tada padarai eject istrauki maitinimo laida is dvd romo tada sustumi iki puses atsidariusi stalciu :) ir vel ikisi maitinima i dvd roma o tada darai kad nurodyta toturiale P.S. gerai pasiskaityk toturial jame yra aprasyta kaip uzmaitinti dvd roma nuo xboxo

cia ta angliska gida ar kur playmanijoj yra>?<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

pirma karta nesem net keturis xboxus kad padarytu sumokejom virs 30svr uz kiekviena. poto kai pasirode wawe3 zaidimai pradejau dometis kaip galiu pats pasidaryt ir dabar jau darau ne tik sau. dekui visiem kurie man padejo kai buvau dar zalias flashinimo reikaluose siaip gali pasiskaityti mano sukurtas temas tada gal pamatysi nuo ko as pradejau
Redagavo snaiperr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ziurekit jei mano x'as buvo flashintas anksciau, tai norint prasiupdatint nereikia atsidaryt diskasukio? ar reikia? (jei reikia tai kam)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ziurekit jei mano x'as buvo flashintas anksciau, tai norint prasiupdatint nereikia atsidaryt diskasukio? ar reikia? (jei reikia tai kam)

nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia.

o tas JungleFlasher Firmware Pack tai cia ixtreme versija ar kaip? nesupratau gide biski "You must have installed the JungleFlasher Firmware Pack into the same directory as JungleFlasher.exe if you wish to benefit from this feature."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.