amoras10

hacked wii update i naujausia versija?!

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

Nusipirkau naudota wii. Kadangi kaikurie zaidimai praso update. Taigi problema tame, kad bijau updeitint nes tikslei nezinau ar chipintas ar kitaip jis hackintas. wii versija: 3.3E, ar suupdeitinus toliau galesiu losti nelegalius geimus ? mano skype: salaginas , skolingas tikrai neliksiu jei padesite suupdeitinti wii :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei cipuosi tai su belenkokia versija eis piratiniai, o jei nori homebrew channel tai man atrodo geriau neupdaitint :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suzinoti ar cipuotas ar su softu lauztas? nelabai eina man ji atidaryt ypatingai kai neturiu YPATINGO tipo atsuktuvo... o jei lauztas softwariniu butu ? kokie to pozymiai ir t.t.

 

Turejau omeny as pirkau jau nulauzta, tik nelabai prisimenu ar chipuotas.. man regis chipuotas... kiek prisimenu, bet nesinori bandyt.. Norejau suzinoti ar nesugadinsiu konsoles updeitindamas? jei ir softwariniu butu yra lauzta?

Redagavo amoras10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

updatink savo wii, blogiausiu atveju pasinaudosi downgraderiu ir atliksi softmod'a is naujo. Homebrew channel jau galima irasyt ant betkokios wii versijos, jau sukurti hackai :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei nežinai, kaip laužtas, tai turbūt tada įdėtas čipas. Bėje, updatinti gali, bet su NTSC žaidimais gali sugadinti konsolę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei nežinai, kaip laužtas, tai turbūt tada įdėtas čipas. Bėje, updatinti gali, bet su NTSC žaidimais gali sugadinti konsolę.

sugadinti ? tai? nebepataisomai ?

 

ok suupdeitinau viskas ore. tik kaikurie irasyti geimai vistiek neveikia.. kaikurie irasyti veikia.. nors jie visi rasyti vienu budu per nero. pries update veike 90% geimu, po update 95 veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.