GorDo

XBL Playmanija

Rekomenduojami pranešimai

Gerai sugalvojo sarase surasyti zaidus kuriuos zaidzia, dabar nereikia vaikscioti po visus postus. Pasijungsiu rugpjucio pradzioj, nes dabar isvaziaves, bet kai grisiu, reikes atsigriebti - BC2 nelosiau 2 menesius. :D O kas losia BC2 visi turi Vip'us?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bat0nas, tavo ideja bus igivendinta tik as dar turiu daug kitokiu planu prie to patcio.

Zodziu viskas ko praset bus padaryta ir daugiau, tik duokit man laiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bat0nas, tavo ideja bus igivendinta tik as dar turiu daug kitokiu planu prie to patcio.

Zodziu viskas ko praset bus padaryta ir daugiau, tik duokit man laiko :D

 

Tai, kad tau nieko nereikia daryt, tik copy-paste nuo mano post'o :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad tau nieko nereikia daryt, tik copy-paste nuo mano post'o :D

 

Pas Tave - raw data. O gordo manau turi idėjų viską paaryti civilizuotai, tvarkingai, struktūrizuotai ir pan. :D

 

Sąrašo filtravimo, grupavimo ar pan galimybės irgi būtų sveikintinos.

 

Idealiausias scenarijus - gamingsessions kaip yra trueachievements'uose.

 

Sėkmės!

 

Ps: amžiaus grupė yra reikalinga; nebent gėdijatės savo amžiaus :D bet čia jau atskiras klausimas.

 

Ps2: dar reikia stulpelio - lytis!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas Tave - raw data. O gordo manau turi idėjų viską paaryti civilizuotai, tvarkingai, struktūrizuotai ir pan. :D

 

Sąrašo filtravimo, grupavimo ar pan galimybės irgi būtų sveikintinos.

 

Idealiausias scenarijus - gamingsessions kaip yra trueachievements'uose.

 

Sėkmės!

 

Ps: amžiaus grupė yra reikalinga; nebent gėdijatės savo amžiaus :D bet čia jau atskiras klausimas.

 

Ps2: dar reikia stulpelio - lytis!!

 

Nu ok, gerai as pats padariau kaip isejo, jei kas GorDo nepatiks - pakeis.

Amzius? Nu tai rasyk amziu savo, as pridesiu.

Lytis? Idomu kiek cia sitam sarase merginu :D

Niekas cia nieko nesigedija, bet kam to reikia, nu nebent del idomumo, o tai tipo jei zmogus bus ne tavo amziaus ar bus mergina, tai tu nezaisi su tuo zmogum ar kaip cia?

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Spauskit ant logo..

Cia tik pamatai, viskas padaryta per 30-40min.

Bet padariau sarasus taip kaip praset. Sarasus galima filtrouti - ta prasme spausti ant 'amziaus' ir rodys nuo didziausio iki maziausio ir t.t

Taip pat pridejau 'prisijungti' forma kuria galit uzpildyti ir kada galesiu pridesiu jus prie saraso.

 

Jei uzskaitot tai uzsijimciau rimciau, galima butu padaryti daugiau visko.

pvz.. Zaidimu grupes(fps, racing, rpg etc ir filtrouti pagal tai). Vertinti kitus narius 10/10 arba 5 zvaigzdutem ir t.t

Ir aisku daryti normalu dizaina.

Na zodziu rasykit ka manot, ar trint lauk man sita ir daryt paprasta text sarasa pirmam poste, at palikti sita ir toliau kurti.

 

p.s domain'as neprieko, tiesiog laisva turejau. Nekreipkit demesio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Spauskit ant logo..

Cia tik pamatai, viskas padaryta per 30-40min.

Bet padariau sarasus taip kaip praset. Sarasus galima filtrouti - ta prasme spausti ant 'amziaus' ir rodys nuo didziausio iki maziausio ir t.t

Taip pat pridejau 'prisijungti' forma kuria galit uzpildyti ir kada galesiu pridesiu jus prie saraso.

 

Jei uzskaitot tai uzsijimciau rimciau, galima butu padaryti daugiau visko.

pvz.. Zaidimu grupes(fps, racing, rpg etc ir filtrouti pagal tai). Vertinti kitus narius 10/10 arba 5 zvaigzdutem ir t.t

Ir aisku daryti normalu dizaina.

Na zodziu rasykit ka manot, ar trint lauk man sita ir daryt paprasta text sarasa pirmam poste, at palikti sita ir toliau kurti.

 

p.s domain'as neprieko, tiesiog laisva turejau. Nekreipkit demesio :D

 

gerai sugalvojai :D gali man metus uzrasyti man 21

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Spauskit ant logo..

Cia tik pamatai, viskas padaryta per 30-40min.

Bet padariau sarasus taip kaip praset. Sarasus galima filtrouti - ta prasme spausti ant 'amziaus' ir rodys nuo didziausio iki maziausio ir t.t

Taip pat pridejau 'prisijungti' forma kuria galit uzpildyti ir kada galesiu pridesiu jus prie saraso.

 

Jei uzskaitot tai uzsijimciau rimciau, galima butu padaryti daugiau visko.

pvz.. Zaidimu grupes(fps, racing, rpg etc ir filtrouti pagal tai). Vertinti kitus narius 10/10 arba 5 zvaigzdutem ir t.t

Ir aisku daryti normalu dizaina.

Na zodziu rasykit ka manot, ar trint lauk man sita ir daryt paprasta text sarasa pirmam poste, at palikti sita ir toliau kurti.

 

p.s domain'as neprieko, tiesiog laisva turejau. Nekreipkit demesio :D

 

Good job :D Graziai viska padarei, uzskaitom, o ka daryt tada jei noresim papildyt? Cia tiesiog rasyt, taip? Tada prirasyk prie zaidimu BC2(ateiti daugiau), o prie amziaus 15-20 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

daryk gordo, labai geras sumanymas ir pakolas tirkrai apciuopiamas ispildymas, viska pabaigus butu visavertis lietuviskas xbl draugu paieskos irankis.

 

tik aisq iki tobulo ispildymo adminas turetu savo domene viska priglausti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano gamertag jei gali pakeisk i MedaChan223 (MadenX istrint, nes nebesinaudoju juo). Zaidimai (kolkas): AC:B, GoW 2, SS TSE HD.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Labai šauni idėja, tikrai ją reikėtų plėtoti! :devil: Taip pat būtų labai gerai, jeigu jau sąraše esantys nariai galėtų keisti savo informaciją (Pridėti naują žaidimą prie sąrašo ir pan.). Manau, jeigu tas listas būtų pririštas prie Playmanijos sistemos, tai būtų įmanoma. :mellow: Ir dar neprošal būtų, jog forumo nick'as nukreiptų į Playmanijos profilį, o GT - į xbox.com profilį. :nervai:

P.S. Papildau savo informaciją: Amžius: 15-20, lytis: vyriška, žaidimai: Forza 3, GOW 1,2, DBZ: Burst Limit, BlazBlue: Calamity Trigger, Halo 3, DiRT 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai puikiai sugalvota, plėtokit šitą svetainę kuo moderniau :mellow:))))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, dekui uz atsiliepimus :nervai:

Kaip ir sakiau cia tik pamatai..viskas labai paprasta ir primityvu. Dabar man labai durna atnaujinti ta sarasa per html.. nepatogu.

Taip tikrai nepaliksiu nes as vienas uzsiknisiu. Darysiu kad patys galetumiete prideti savo info (Su mano patvirtinimu kad nerasinetumet nesamoniu :mellow:) ir uzdeti kaskoki trumpa password kad kiti neliestu.

Also Lukiuxxx prase nickus nulinkint i cia o gt i xbox.com tai irgi nebloga ideja.

Kaip sita sistema atkalsiu ir man tik per email reiks patvirtinti pakeitimus ar panasiai tada butu galima ir rimtai dizaina taikyti prie dabartinio plm ir glausti cia, aisku su impaler sutikimu.

 

Iki tada naudokit invme.net/join o kas jau esat sarase ir norit papildyti info, rasykit cia. :devil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.