edvinasxxx

kaip idiegti nauja hdd i xbox

Rekomenduojami pranešimai

Kalbant apie XBOX'o HDD, užklausiu: turiu aš jau porą savaičių tą seną XBOX'ą ir galvoju kaip pažiūrėti koks HDD yra? Gyvenime nebuvau turėjęs, tai man ten visiškas miškas - niekad nesitikėjau, kad XBOX turi tiek visokių nesąmonių į save prisikišęs. Matau, landžiojant po Files Manager (ar kažkaip), rašo, tiek ir tiek vietos. Bet kaip bendrai pažiūrėti, koks HDD? Ne Microsoft'o gamybos fanas aš.

 

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks hardas tinka? Turniu naują S-ATA 80 GB hardą, ar jis tiktų Xbox'ui?

Deja netiks, nes reikia seno, tiksliau senesnes laidos, su IDE jungtim Redagavo Jarno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie XBOX'o HDD, užklausiu: turiu aš jau porą savaičių tą seną XBOX'ą ir galvoju kaip pažiūrėti koks HDD yra?

is apacios atsuk varztus ir ten lengvai visas dangtis nusiims ir paziurek tenai, hardas desniej pusej.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandien pirksiu xbox'a ir norejau paklausti ar tiks nuo kompo hardas? turiu sena 40gb harda ir galvoju pasijungsiu tik nezinau kaip... tai gal kas minciu turi? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandien pirksiu xbox'a ir norejau paklausti ar tiks nuo kompo hardas? turiu sena 40gb harda ir galvoju pasijungsiu tik nezinau kaip... tai gal kas minciu turi? :D

Netiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandien pirksiu xbox'a ir norejau paklausti ar tiks nuo kompo hardas? turiu sena 40gb harda ir galvoju pasijungsiu tik nezinau kaip... tai gal kas minciu turi? :D

cia tu apie xbox1 sneki ar xbox360?

nes jei 360 tai neiedsi jokio hdd apart originalaus.

o jei apie xbox1 tai taip, galima isidet HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.