Tmc

Samsung flash

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Baigesi visi atsiskaitymai univere, tad nusprendziau persirasyt firmware. Pas mane liteon buvo pakeistas i samsung ir nufleshintas. Atsisiunciau JungleFlasher manual. Taigi man reikia ivykdyti siuos punktus:

• Unlocking the Drive (MS28 or Xtreme 4.0+ Firmwares) Overview.

• Reading the Original firmware

• Patching Key into hacked Firmware

• Writing Drive

 

Esu galvotas ant kompu ir technikos, bet pirma kart fleshinu, tai noriu paklausti ko labiausiai saugotis, kokios yra dazniausios klaidos ?

 

 

Aciu uz pagalba :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas manuale surasyta jei moki skaityti tai klaidu nedarysi nzn kas klaidas daro nebent pc uzlinksta arba pranyksta elektra bet cia jau nebe pats arba buna dar freez su jungle flasheriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas mane kompe VIA raid controller nera tai nepavyks nufleshint ?

Redagavo Tmc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ką Samsungai geresni už Lite-On?

Tada liteon nebuvo galima fleshint.

 

tai ar gali kas nors atsakyt del via raid controller ? Jungleflasher neranda xbox dvd-rom( esu idejes DVD+R DL kompakta su active.iso)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada liteon nebuvo galima fleshint.

 

tai ar gali kas nors atsakyt del via raid controller ? Jungleflasher neranda xbox dvd-rom( esu idejes DVD+R DL kompakta su active.iso)

via, nebutinas. ijungi JF, susirandi ant kurio porto "kabo" xbox dvd-rom'as (matysis kaip lite on) tada dedi activate.iso iskepta i dvd+dl diska .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

via, nebutinas. ijungi JF, susirandi ant kurio porto "kabo" xbox dvd-rom'as (matysis kaip lite on) tada dedi activate.iso iskepta i dvd+dl diska .....

Taip ir padariau...Idejus active.iso nieks nesikeicia ties MTK flash 32, toliau atpazista kaip liteon. Gal taip turi but ? Ir reikia toliau daryt intro/device ir pan. pagal manual. Padariau intro/device bet raso device intro failed.

 

 

Edit: RADO

Redagavo Tmc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir padariau...Idejus active.iso nieks nesikeicia ties MTK flash 32, toliau atpazista kaip liteon. Gal taip turi but ? Ir reikia toliau daryt intro/device ir pan. pagal manual. Padariau intro/device bet raso device intro failed.

Edit: RADO

taip ir turi atpazinti kaip liteona, o po tokai idejai active.iso ir palaukei apie puse minutes ir paspaudei intro/device turi pereiti i vendor mode... gal per trumpai palauki ar siaip kas... pamegink daugiau kartu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir turi atpazinti kaip liteona, o po tokai idejai active.iso ir palaukei apie puse minutes ir paspaudei intro/device turi pereiti i vendor mode... gal per trumpai palauki ar siaip kas... pamegink daugiau kartu..

Jau ta vieta perejau. Bet read ilgai daro.... Reading bank visus praejo. Bet lenteles kad uzsevint nemeta. Gal reik kompakta isimt darant read ar ne ? Manuale apie tai neuzsimena.

 

kodel issijungineja xbox pajungus prie kompo ? Ijungi, keleta minuciu pabuna ir issijungia. Ijungus vel monitorius uztemsta ir nieko nesimato. Gal ka praleidau ?

Redagavo Tmc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ta vieta perejau. Bet read ilgai daro.... Reading bank visus praejo. Bet lenteles kad uzsevint nemeta. Gal reik kompakta isimt darant read ar ne ? Manuale apie tai neuzsimena.

 

kodel issijungineja xbox pajungus prie kompo ? Ijungi, keleta minuciu pabuna ir issijungia. Ijungus vel monitorius uztemsta ir nieko nesimato. Gal ka praleidau ?

Jei gerai supratau, tai tikriausiai nesi AV Video kabelio ikises i konsole (kitas galas nebutinai turi buti ikistas i telika).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal zinot ar maniskis tiktu persiflashinti benq

Southbridge: VIA VT82C686

Chipset: Apollo Pro 133Z/PM13

Kitas:

Chipset: Intel i915P/i915G

Southbridge Intel 82801FB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.