scalman

Test Drive Unlimited 2

Rekomenduojami pranešimai

Man tai šitas žaidimas ŽIAURIAI patiko. Iš žaistų lenktynių tai neabejotinai geriausias ir bus įrašytas į geriausių mano žaistų žaidimų sąrašą. Super žaidimas, išties

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm... keistai čia visų nuomonės pasikeitė ,manau reikės šiandien įsirašyti ir pačiam išmėginti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norėjau sužinoti dėl valdymo, nes konkrečiai čia niekas nieko neparašė.

kaip valdymas? skiriasi nuo pirmos dalies, bent kažkiek?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau , gal ir pakito tas vairavimas , bet nelabai jauciu nes pirma dali senai tezaidziau , o 2 dalis tai geris :) esu jau 7 lvl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar jau jis yra oficialiai išleistas? Ar galiu dabar LIVE lošti, nes kiek girdėjau, jei per LIVE loši tą žaidimą, nors jis būna dar neišleistas gauni BAN...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar jau jis yra oficialiai išleistas? Ar galiu dabar LIVE lošti, nes kiek girdėjau, jei per LIVE loši tą žaidimą, nors jis būna dar neišleistas gauni BAN...

tokiems klausymams yra tokie puslapiai kaip google, nes aiškinti kas yra abgx yra beviltiška

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su agbx jau patikrinau ir šiaip aš ne to klausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su agbx jau patikrinau ir šiaip aš ne to klausiu.

Tai su abgx'u reikia sutvarkyti po isleidimo, kad praeitu stealth, CRC ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išmėginau, lyginant su pirmu, tai toks sadokas game, ypač valdymas. Jau kuo su kuo, bet su G25 be šansų suderint. Mašina turėtų žymiai greičiau pasiekt savo maksimalų sukimo kampą, nei TDU 2 pasiekia.

Automatinis bėgių mėtymas - wtf? Su mechanine tik važinėti.

Aišku, gerų dalykų yra, bet nedaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išmėginau, lyginant su pirmu, tai toks sadokas game, ypač valdymas. Jau kuo su kuo, bet su G25 be šansų suderint. Mašina turėtų žymiai greičiau pasiekt savo maksimalų sukimo kampą, nei TDU 2 pasiekia.

Automatinis bėgių mėtymas - wtf? Su mechanine tik važinėti.

Aišku, gerų dalykų yra, bet nedaug.

Turiu tave nuvilti, bet "Atari" nešaukė tavęs, kad žaistum vairavimo simuliatorių. Jie kvietė tave įsijausti į prabangų gyvenimą, greitas mašinas, gražią atmosferą, brangias smulkmenas. Ir galit mane teisti, bet šis žaidimas yra tikrai superinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tave nuvilti, bet "Atari" nešaukė tavęs, kad žaistum vairavimo simuliatorių. Jie kvietė tave įsijausti į prabangų gyvenimą, greitas mašinas, gražią atmosferą, brangias smulkmenas. Ir galit mane teisti, bet šis žaidimas yra tikrai superinis.

Visiškai pritariu. Kam patinka simuliatoriai, tai TDU 2 tikrai toks nėra! Tad nevarkit...

Ne į temą

Surizikavau ir šiandien pažaidžiau. Patiko, labiausiai su kitais lenktyniauti tiesiog gatvėje, kaip ir per pirmąją dalį. Dar labai patiko, jog galima laikytis skirtingų kategorijų teises. Off-Road gal šiek tiek nuliūdino, bet iš konteksto jis neišeina, viskas savose vietose.

Bet ką pastebėjau, kad mašinų veidrodėlyje vaizdas ir šitoje dalyje pranyksta (važiuojant tolesnių objektų nematyti).

Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.