scalman

Test Drive Unlimited 2

Rekomenduojami pranešimai

O kaip su vairavimu?

Bandžiau tris auto tai yra Lancia Integrale, Range Rover Sport ir Camaro tai visų absoliučiai skirtingi, pvž su Camaro ant žvyro baisiai mėto ir aplamai jej greit važiuoji ir meti tai metasi nes galas, su džipu važiuoji kaip ponas, o su lančia sukibimas šiaip geras :) Labai nustebau dėl vairavimo tikėjausi bus visiškai kitoks :) trys trys tipai galima pasiringt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką, išbandžiau ir aš. Vakare parašysiu įspūdžius :) O dabar, į trasą :)

Redagavo prankster

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žinote kur galimą būtų nusipirkti šį žaidimą vilniuje?

isleidimo data EU February 11 . tai kai iseis tada galesi nusipirkt jo. ne dabar aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip tikėjausi labiausiai nusivylti džipais, bet turbūt smagiausia su jejs varinėti, o šiaip mašinos dar palyginus gražiai apsilamdo.

 

Nu tikrai viršijo visus lukeščius, neturiu net ką ir bepasakyti, geriausias žaistas žaidimas manau iki šiol. Baisiai smagus, nenuobodus kaip ankstesnė dalis, daug funkcijų, įdomybių esu tik 6lvl iš 60, galiu pasakyti, kad nebėra toks lengvas, jeigu ankščiau viską iš karto vos ne galėdavai pirkt tai dabar turiu tik namą neblogą jau ir vieną mašiną, tikrai viršijo visus lukeščius jeigu net stabdžiai įkaist gali ir t.t tikrai smagu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, čia toks klausimas gal ir ne į temą, bet paklausiu vistiek. Jeigu aš dabar turiu Gold LIVE ir noriu pažaisti šį žaidimą, bet jis dar neišleistas oficialiai, tai negausiu kokio BAN, kad anksčiau aš jį paleidau, nei jis buvo išleistas? Ar palaukti kol oficialiai išeis? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, čia toks klausimas gal ir ne į temą, bet paklausiu vistiek. Jeigu aš dabar turiu Gold LIVE ir noriu pažaisti šį žaidimą, bet jis dar neišleistas oficialiai, tai negausiu kokio BAN, kad anksčiau aš jį paleidau, nei jis buvo išleistas? Ar palaukti kol oficialiai išeis? :)

Palauk, nes tikrai padidės tikimybė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, čia toks klausimas gal ir ne į temą, bet paklausiu vistiek. Jeigu aš dabar turiu Gold LIVE ir noriu pažaisti šį žaidimą, bet jis dar neišleistas oficialiai, tai negausiu kokio BAN, kad anksčiau aš jį paleidau, nei jis buvo išleistas? Ar palaukti kol oficialiai išeis? :)
Negausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai zaidimas nelabai patiko.. bent jau pirmas ispudis toks, kad visiskai ugneles nera.. Gal su vairu idomiau butu vaziuot, bet ta tokia niuri aplinka, kaip numirusio miesto manes nezavi ir kaiptik atbaido.. Lenktynes irgi kazkokios "kvadratines".. Man tai nesijaucia azarto zaist :) Bet mintis TD namu, garazo, visokiu shopu tikrai gera, todel ja manau reiktu puoselet ir ir padaryt patrauklesni toki zaidima gameplay'umi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negausi :)

Ne į temą

Neklaidink zmogaus, zaidziant zaidima pries isleidima buna labai didele tikimybe gauti ban'a.
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai zaidimas nelabai patiko.. bent jau pirmas ispudis toks, kad visiskai ugneles nera.. Gal su vairu idomiau butu vaziuot, bet ta tokia niuri aplinka, kaip numirusio miesto manes nezavi ir kaiptik atbaido.. Lenktynes irgi kazkokios "kvadratines".. Man tai nesijaucia azarto zaist :) Bet mintis TD namu, garazo, visokiu shopu tikrai gera, todel ja manau reiktu puoselet ir ir padaryt patrauklesni toki zaidima gameplay'umi.

Na nežinau tada kas yra ugnelė :) kai važiuoji tą pačia trasą 10 kartų ir nieko nematai tai skaitosi geros lenktynės, o čia viskas labai smagu, daug galimybių t.t :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neklaidink zmogaus, zaidziant zaidima pries isleidima buna labai didele tikimybe gauti ban'a.
neklaidinu :) nezinau kaip jums zaidimas, bet man visiskas TRASH. Pats blogiausias zaistas zaidimas lenktyniu ant xbox360 :) Redagavo 365

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neklaidinu :) nezinau kaip jums zaidimas, bet man visiskas TRASH. Pats blogiausias zaistas zaidimas lenktyniu ant xbox360 :)

Nu ten negrynai į lenktynes sukoncentruota aišku jej ten nori vien lenktyniaut tai žaisk NFS ar pan :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau cia labai skirtingos nuomones, bet pats tikiuosi, kad mano nuomone bus panasi kaip RB89 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pries zaidimo isleidima, maniau bus tikrai vykes, bet kai pamaciau Youtube'i pirmas 10min zaidimu, pagalvojau : klydau, zaidimas bus fail.

Visdelto idomumo deliai isirasiau TDU2, pazaides 30min, zaidimas neitrauke, ir diska nustumiau i saly. Kita diena pamates, jog nelabai ka yra zaisti, prisedau vel, su mintim jog galbut patiks, tiesiog reikia ilgiau pazaist. Ir neklydau, pazaides ilgesni laika, zaidimas pradejo labai patikt. Patiko SUV event'ai, licenziju laikymas ir t.t Zinoma yra keleta minusu, bet visumoj zaidimas tiesiog pakerejo :) Bet, kaip sake IGNOLTA, kiekvieno nuomone skirtinga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.