scalman

PS3 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Nu ką gal reikia taupyt pinigus ir pirkt tą PS3, nes eksliūzyvai visai geri :)

na manyciau kad neblogi...kazkaip ant x360 daugiau nieko be Forza3 bei Mass Efect 2 ir nezinau labai tokiu exclusivu...pataisykit jei klystu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man dar patiko GOW abi dalys, bet PS3 norėčiau labiausiai dėl Killzone2, MGS4, Uncharted ir gal resistance, bet va dar dėl Lost n damned ir Ballad of Gay tony nenorėčiau palikt xbox :sorry:, nu vistiek teks taupyt visai noriu šito slimo gal jau nebus yellow light ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LOL,va as nusipirkau ta slima 120 gb ir esu patenkintas,o del KillZone2 tai zaidimukas jo neblogas,tik labai nervina jei servas yra is 32 asmenu tai mazam mape neina losti normaliai-kose gaunasi ne zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai o kas nors gali pasakyti,kur db lietuvoje galima isigyti slim versija pigiausiai?

ir kaip manote,ar bus kokios akcijos pries kaledas?verta laukt?

Redagavo Olimpyc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje, jei nori kuo pigiau, tai zinoma is privaciu asmenu, kurie dazniausiai randami per skelbimus ar jau prekybos vietose, turguje ir pan. Taciau tokie asmenys nera tokie patikimi kaip bendroves, negali garantuoti tokios pat garantijos ir pan., zinoma, oficialiose parduotuvese si konsole kur kas brangiau, yra ivairios interneto parduotuves, kurios siulo pigiau nei didziosios, bet visgi... visu pirma, paprasta paieska internete atskleis viska, ka nori suzinoti. Beto, verta apsvarsyti ir pirkima is uzsienio/uzsienyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje, jei nori kuo pigiau, tai zinoma is privaciu asmenu, kurie dazniausiai randami per skelbimus ar jau prekybos vietose, turguje ir pan. Taciau tokie asmenys nera tokie patikimi kaip bendroves, negali garantuoti tokios pat garantijos ir pan., zinoma, oficialiose parduotuvese si konsole kur kas brangiau, yra ivairios interneto parduotuves, kurios siulo pigiau nei didziosios, bet visgi... visu pirma, paprasta paieska internete atskleis viska, ka nori suzinoti. Beto, verta apsvarsyti ir pirkima is uzsienio/uzsienyje.

As pvz labai daug ka perku is www.ebay.com ten yra labai geru ir gan nebrangiu dalyku,nzn ar lietuvoj yra populiarus EBAY bet as airijoj apsiperku jame gan daznai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tot.lt radau ne taip ir brangei,bet as visvien kaledu lauksiu,be to as nznau kas geriau,ps3 slim ar fat?

beje tas skelbimas kur numetei ten kur uz 770lt ir 850 tai parasiau zinute pirkejui,jis man paskambino,pasake kad garantijos jokios nera,is anglijos atvezti,visi dokumentai,bet garantija tik ta kas pirkta toje parduotuveje,neatplesti nei karto,bet tai as nznau,labai jau pigei ir gerai cia,770lt pvz 120gb,tai argi anlgijoje pigiau galima rasti,kazkaip itartina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

250Gb pigiau nerasi nei 850Lt.

 

P.S įdomūs jūs man.. nori išvis papigiai nusipirkt naujas konsoles ~40% pigiau nei parduotuvėj ir dar garantijos tikisi.. Ot kur Lietuviai :rofl:

Redagavo Dziukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

250Gb pigiau nerasi nei 850Lt.

 

P.S įdomūs jūs man.. nori išvis papigiai nusipirkt naujas konsoles ~40% pigiau nei parduotuvėj ir dar garantijos tikisi.. Ot kur Lietuviai :rofl:

Lietuviai:D nea,as nieko nesakau,tiesiog kai labai pigu,plius kai patikrinimo galimybes nera,tai zinai,nu gerai uzpakuotas,neisiminetas it t.t,krc reikia nupirkti ir parasysiu geras ar nea

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir garantijos nėra PS3 ne taip jau ir genda, negu kokį Xboxa pirkus per skelbiu :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir garantijos nėra PS3 ne taip jau ir genda, negu kokį Xboxa pirkus per skelbiu :rofl:

 

Ne į temą

Kiek Xboxu esu pardaves galima sakyt be garantijos - Nei vienas nesiskunde.. Vienam buvo Tinklo plokstes lizdas lyg ir sugedes bet gal pats sugadino tai neprase garantinio :book:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje man tas zmogus sake kad anglijoje suteikia garantija mokamai ant ps3,atseit sako kad 80 svaru reikia moketi uz garantija,tai sako kad is anlgijos ps3 be garantijos,nes nenori moketi,o kiti zmones gyvenantis anlgijoje sake kad duoda viskam nemokamai garantija,na,tai nemanot kad keista kazkas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje man tas zmogus sake kad anglijoje suteikia garantija mokamai ant ps3,atseit sako kad 80 svaru reikia moketi uz garantija,tai sako kad is anlgijos ps3 be garantijos,nes nenori moketi,o kiti zmones gyvenantis anlgijoje sake kad duoda viskam nemokamai garantija,na,tai nemanot kad keista kazkas?

na kiek girdejau tai perkant konsole is parduotuves pas juos kartais teikiama papildoma paslauga kad primoki litu (siuo atveju svaru) ir tau pratesia papildomai garantija nuo standartines atrodo. o cia tai nezinia kaip susukta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.